بازار مبل در شیراز

بازار مبل شیراز کجاست؟

شهر شیراز یکی از شهرهایی است که گالری های مبلمان بسیار زیادی در آن پیدا می شود و شما به راحتی می توانید مبل مورد نظرتان را از آنها خریداری کنید.

در همه شهر های بزرگ، محله و خیابان هایی هستند که تمرکز اصلی آنها روی فروش یا تولید محصول خاصی است و در واقع از آنها به عنوان بازار، نام برده می شود.

مسلما این نوع بازارها بسیار پر رفت و آمد بوده و مردم زیادی به آنها سر می زنند. به همین دلیل در بازار مبل نیز شما می توانید انواع بسیار زیادی از مبل ها را مشاهده کنید و یا مبل مورد نظرتان را به گالری مورد نظر سفارش دهید.

خوبی بازارهای مبل این است که با یک بار مراجعه و گشت و گذار در آن، می توانید جدیدترین انواع مبلمانی که توسط تولیدی ها و شرکت های معتبر ساخته می شوند را مشاهده نمایید.

جالب است بدانید که امروزه نام مبل و منبت با شهرستان ملایر آمیخته شده است و تعداد افرادی که در این شهرستان در زمینه صنایع چوبی مشغول به کار هستند به بیش از هشت هزار نفر می رسد، صنایع چوبی ملایر نه تنها در بازار های داخلی شناخته شده است بلکه به کشورهای همسایه مانند عراق نیز صادر می شود. با این وجود، نبود یک نمایشگاه دائمی مبل و منبت در این شهرستان از جمله مشکلاتی است که صنعت مبل و منبت ملایر از آن رنج می برد. (منبع: ویکی پدیا)

شاید برای شما هم سوال پیش آمده باشد که بازار مبل شیراز کجاست؟ در ادامه به بررسی بازار های مبل در این شهر میپردازیم.

بازار مبل عادل آباد شیراز

از ویژگی های اصلی بازار مبل عادل آباد علاوه بر تنوع و تعداد زیاد گالری های مبلمان، وجود کارگاه های تولیدی است. همچنین در بازار مبل عادل آباد انواع مصنوعات چوبی و سرویس خواب نیز وجود دارد.

آدرس دقیق: شیراز، بلوار رحمت، انتهای بلوار عدالت جنوبی

بازار مبل عادل آباد روی نقشه

بازار مبل وصال شیراز

خیابان وصال، خیابانی طویل و به دو بخش جنوبی و شمالی تقسیم میشود. خیابان وصال دارای تنوع زیادی از گالری های مبلمان میباشد.

آدرس دقیق: شیراز، چهارراه خیرات، خیابان وصال

بازار مبل وصال شیراز روی نقشه

بازار مبل خیابان محراب شیراز

بازار مبل محراب در واقع همان بازار مبل شهرک شهید دستغیب شیراز میباشد که از ویژگی های اصلی آن وجود برند های معتبر و تنوع بالای گالری های مبلمان میباشد.

آدرس دقیق: شهرک شهید دستغیب، خیابان محراب

بازار مبل خیابان محراب شیراز روی نقشه

به هر حال بازارهای اصلی مبلمان در شهر شیراز شامل موارد بالا است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لیستی که وبسایت کارشد از آنها تهیه کرده است، مراجعه نمایید.

در پایین لیستی از گالری های مبلمان شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه آنها روی دکمه (مشاهده همه مبل فروشی های شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مبل فروشی های شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی گالری های مبلمان بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش مبل فروشی ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
  4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد خرید مبل
  5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد مبلمان

منبع:

  1. مبل راحتی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار عدالت
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...