اولتراپی در شیراز

اولتراپی در شیراز(معرفی 5 مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

با بالا رفتن سن، کلاژن سازی در پوست کاهش می یابد و مهمترین دلیل پیری پوست همین موضوع است. تحریک کلاژن سازی باعث سفت شدن پوست های شل و افتاده می شود. همچنین تحریک کلاژن سازی پوست باعث لیفتینگ و یکنواخت سازی آن نیز می شود.

امروزه روش های زیادی برای جوانسازی پوست و کلاژن سازی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از بهترین روش های جوانسازی پوست، اولتراپی می باشد.

اولتراپی روشی موثر و ماندگار است که در زمینه های زیبایی و جوانسازی، جایگزین روش های جراحی شده است. همچنین اولتراپی روشی غیرتهاجمی بوده و به همین دلیل محبوبیت بسیار زیادی در میان علاقه مندان به جوانسازی پوست پیدا کرده است.

اولتراپی با تحریک کلاژن سازی پوست، علائم پیری پوست، چین و چروک، افتادگی و شلی پوست و ... را از بین می برد و باعث می شود دوباره پوستی صاف و شاداب داشت.

در این روش دستگاه بر روی حالت خاص قرار خواهد گرفت و میزان مورد نیاز از انرژی فراصوت با دمای مناسب به بافت پوست اعمال می شود که به سبب آن تحریک کلاژن سازی آغاز خواهد شد و بر خلاف دیگر روش های زیبایی و جوانسازی، اولتراپی از هیچ نوع سوزن و تزریقات استفاده نمی شود.

کاهش چین و چروک، سفت کردن غبغب، درمان خطوط ریز اطراف چشم، سفت کردن پوست پیشانی، سفت کردن پوست چانه، لیفت خط ابرو، لیفت گونه و ... جزو مهمترین کاربردهای اولتراپی می باشد.

کاندید مناسب برای اولتراپی افرادی هستند که پوست خوبی دارند، اما دچار علائم پیری پوست، شل شدن پوست، آفتاب سوختگی شدید یا از بین رفتن شدید الاستیسیته پوست شده اند.

همچنین افراد بالای 30 سال که می خواهند پوستی شفاف تر و جوان تر داشته باشند نیز می توانند سالی یکبار از اولتراپی استفاده کنند. 

از دستگاه اولتراپی به عنوان پیشگیری کننده و درمان کننده نیز استفاده می شود که مورد تایید سازمان غذا و دارو نیز می باشد.

لازم به ذکر است که درمان با اولتراپی دوره نقاهت بسیار کوتاهی داشته و مراجعه کنندگان بعد از انجام آن می توانند به فعالیت های روزانه خود ادامه دهند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان بستگی به نظر پزشک متخصص، میزان شل بودن پوست یا چین و چروک های پوستی و وسعت ناحیه تحت درمان خواهد داشت، اما معمولا برای بسیاری از افراد، یک جلسه اولتراپی کافیست.

هزینه اولتراپی نیز به ناحیه تحت درمان، میزان مشکلات پوست و شهر یا موقعیت جغرافیایی درمان خواهد داشت که در جلسه مشاوره با پزشک متخصص این هزینه به شما اعلام می شود.

جالب است بدانید که:

هرچه مقدار کلاژن در بافت بیشتر باشد، آن بافت سفت‌تر می‌شود. پس افزایش کلاژن باعث می‌شود که پوستی سفت، صاف و بدون چین و چروک داشته باشد. چون امواج پرانرژی فراصوت روی لایه‌ی خاصی از پوست متمرکز هستند، به لایه‌های بالایی و زیرین ناحیه‌ی مورد هدف، آسیبی وارد نمی‌شود. ماهیچه‌ها، اعصاب و دیگر سلول‌های پوست هم دست نخورده باقی می‌مانند. (منبع: ویکی پدیا)

اولتراپی بایستی زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی انجام شود تا عوارض آن به حداقل برسد و بهترین نتایج را برای مراجعه کننده به همراه داشته باشد. همچنین لازم به ذکر است که این روش، جزو روش های کلینیکال به حساب می آید.

شما عزیزان همشهری نیز که می خواهید برای اولتراپی در شیراز اقدام کنید، توجه داشته باشید که حتما زیر نظر پزشک متخصص برای شما انجام شود و به دنبال کلینیک هایی باشید که از بهترین دستگاه ها و تجهیزات در این زمینه استفاده می کنند.

آیا تا به حال برای اولتراپی اقدام کرده اید؟ به نظر شما بهترین مطب یا کلینیک زیبایی شهر شیراز برای انجام آن کدام است؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. هایفوتراپی (ویکی پدیا)
ایمان جنوبی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...