الکترولیز موهای سفید در شیراز

الکترولیز موهای سفید در شیراز(معرفی 3مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه از بین بردن موهای زائد بدن بوسیله روش ها و دستگاه های جدید باب شده است و دیگر نیازی به استفاده از روش های سنتی (تیغ، ژیلت، بند انداختن، اپیلاسیون و ...) نیست.

دستگاه های پزشکی بسیار متنوعی برای از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفاده قرار می گیرد که تمامی آنها مزیت های منحصر به فرد خود را دارند. اما در این میان موضوعی که بسیار مهم می باشد، این است که این دستگاه ها می توانند فولیکول های تیره رنگ را از بین ببرند و فولیکول های سفید و یا قرمز مو، بوسیله این دستگاه ها از بین نخواهند رفت.

به همین دلیل لازم است برای از بین بردن موهای سفید زائد بدن از روش های دیگر استفاده کرد که یکی از بهترین روش های بدین منظور، دستگاه پزشکی الکترولیز می باشد.

این دستگاه بوسیله جریان الکتریکی، ریشه مو را تخریب می کند و بدین وسیله باعث از بین بردن موهای زائد سفید می شود.

افراد زیادی فولیکول های موهای زائد بدن شان سفید رنگ می باشد که دلیل اصلی آن ژنتیک و یا بالا رفتن سن است. به همین دلیل دستگاه الکترولیز بهترین روش برای این دسته از افراد خواهد بود تا از شر موهای زائد سفید خود خلاص شوند.

نکته بسیار مهمی که بایستی برای انجام الکترولیز موهای سفید به آن توجه داشته باشید، این است که پزشک انتخابی شما حتما در این زمینه تخصص و تجربه لازم را داشته باشد و این روش زیر نظر پزشک متخصص الکترولیز انجام گردد.

دستگاه الکترولیز مزیت های زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

  • دائمی در صورت اصولی انجام شدن
  • عوارض موقت
  • استفاده از سوزن های یکبار مصرف
  • مناسب برای آقایان و بانوان
  • مناسب برای تمامی نواحی بدن
  • قابلیت تنظیم شدت جریان الکتریکی

اصول کار دستگاه الکترولیز برای از بین بردن موهای سفید بدین گونه می باشد که سوزن های بسیار ریز وارد مرکز رشد موها می شود و با وصل شدن جریان الکتریکی به آنها که با فرکانس های رادیویی موج کوتاه همراه است، موهای زائد سفید را از بین می برد.

با تمام مزیت هایی که دستگاه الکترولیز برای از بین بردن موهای زائد سفید دارد، یکی از معایب این روش زمان بر بودن آن می باشد. اما در دستگاه های جدید الکترولیز جریان الکتریکی با فرکانس تعدیل شده بالا مورد استفاده قرار می گیرد که الکتروکوآگولاسیون بسیار راحت تر و در زمان کمتر موهای سفید را از بین خواهد برد.

برای انجام الکترولیز موهای سفید به 2 تا 5 جلسه بسته به ضخامت موها نیاز خواهید داشت که تعداد جلسات و مدت زمان ما بین این جلسات را پزشک متخصص به شما اعلام خواهد کرد.

مطالعه‌ای در سال ۲۰۰۰ در مرکز لیزر ASVAK در آنکارا، پایتخت ترکیه انجام شد. در این مطالعه، میزان حذف موها با لیزر کریزوبریل، با روش الکترولیز در ۱۲ نفر مقایسه شد. نتیجه مقایسه این بود که روش حذف با لیزر، ۶۰ برابر سریع تر و با درد کمتر و قابل اعتمادتر از روش الکترولیز است. البته باید توجه که در این پژوهش، از روش الکترولیز گالوانیک به جای روش ترمولیز یا ترکیبی از این دو استفاده شد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال روش الکترولیز روشی بسیار مناسب و دائمی برای از بین بردن موهای سفید است که امروزه در کشورمان نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته و افراد بسیار زیادی برای انجام آن اقدام می کنند.

شهر شیراز یکی از بهترین شهرهای ایران برای انجام تمامی عمل های زیبایی می باشد که شما به راحتی می توانید برای الکترولیز موهای سفید در شیراز اقدام کنید و پزشکان متخصص بسیار زیادی در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما خواهند بود.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک ها و پزشکان متخصص الکترولیز موهای سفید را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شماره های تماس، آدرس، مسیریابی، اینستاگرام و ... می توانید به صفحه آنها مراجعه کنید.

منبع:

  1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
ایمان جنوبی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد الکترولیز موهای سفید در شیراز

1

برای الکترولیز موهای سفید چند جلسه نیاز است؟

بسته به ضخامت موها بین 2 تا 5 جلسه نیاز است.

2

تفاوت لیزر با الکترولیز در چیست؟

در روش الکترولیز، موها باید تک تک سوزانده شوند، لذا نسبت به لیزر بسیار وقت ‌گیرتر است.

3

آیا الکترولیز دائمی است؟

اگر این روش درست انجام شود نتیجه ‌اش دایمی خواهد بود.