الکترولیز موهای زائد در شیراز

الکترولیز موهای زائد در شیراز(معرفی 3مرکز و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

موهای زائد بدن برای بسیاری از مردم ناخوشایند می باشد و همیشه در طول تاریخ، انسان به دنبال از بین بردن آنها بوده است. در گذشته روش های سنتی برای از بین بدن موهای زائد مورد استفاده قرار می گرفت که امروزه با پیشرفت علم پزشکی و ورود دستگاه های جدید به بازار، از روش های جدید بیشتر استفاده می شود.

امروزه در تمامی کلینیک های زیبایی روش ها و دستگاه های لیزر موی زائد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از بهترین و موثرترین روش های موجود، الکترولیز است.

این روش توسط سازمان غذا و دارو آمریکا یا FDA تایید شده است و جالب است بدانید که جزو روش هایی است که به صورت دائمی، موهای زائد را از بین می برد.

روش الکترولیز بوسیله موج الکتریکی کوتاه از طریق پروب های سوزنی بسیار ریز، وارد فولیکول های مو می شود و آنها را از بین می برد. این روش بسیار تخصصی می باشد که بایستی حتما زیر نظر پزشک متخصص انجام شود تا به نتیجه مطلوب و دلخواه دست پیدا کنید.

شیراز جزو شهرهایی است که همیشه جدیدترین روش های زیبایی و پزشکی را به مردم خود ارائه می دهد و شما می توانید برای انجام الکترولیز موهای زائد در شیراز به راحتی اقدام کنید، زیرا کلینیک های بسیار تخصصی و پزشکان متخصص در این زمینه در دسترس شما عزیزان هستند.

اما قبل از اینکه برای انجام الکترولیز موهای زائد اقدام کنید، لازم است به نکات زیر توجه ویژه ای داشته باشید تا در هنگام انجام آن، یک جلسه بدون دردسر و آرام را پشت سر بگذارید:

 • برنزه نکردن پوست، حداقل 10 روز قبل از جلسه انجام
 • حفظ آرامش و خونسردی در هنگام انجام مراحل کار
 • انجام ندادن اپیلاسیون بدن حداکثر تا 4 هفته قبل از جلسه درمانی
 • اطلاع رسانی به پزشک متخصص در صورت استفاده از داروهای خاص
 • درخواست از پزشک برای استفاده از پماد بی حسی (اگر تحمل درد ندارید)
 • قرار نگرفتن در معرض تابش مستقیم آفتاب حدود ۴۸ ساعت قبل از انجام الکترولیز
 • عدم استفاده از سعی کنید از خوراکی های کافئین دار، شکلات یا شکر چند روز قبل انجام الکترولیز و داشتن رژیم غذایی سالم

انجام الکترولیز مزیت های بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت که از جمله مهمترین آن می توان به دائمی بودن، مناسب برای تمامی نواحی بدن، مناسب برای پوست های تیره، بلوند، قرمز یا خاکستری، مناسب برای از بین بدن فولیکول های مو که سفید شده اند، دوره نقاهت کوتاه، مناسب برای موهای ضخیم و ... اشاره کرد.

همانطور که گفته شد، روش الکترولیز موهای زائد بایستی زیر نظر پزشک متخصص انجام شود و تعداد جلسات مورد نیاز شما نیز بستگی به نظر ایشان خواهد داشت. همچنین فاصله میان هر جلسه نیز بسته به نظر پزشک متخصص متفاوت خواهد بود و برای همه یکسان نیست.

الکترولیز یکی از روش حذف مو است که بیش از ۱۳۵ سال است استفاده می‌شود. بر خلاف لیزر اپیلاسیون الکترولیز استفاده می شود برای حذف ۱۰۰٪ از موها در یک منطقه و مؤثر در مو از همه رنگ در صورت استفاده در یک کافی سطح قدرت با روش مناسب است. مو بیشتر ممکن است رشد در برخی از مناطق که در معرض هورمون ناشی از رشد (به عنوان مثال یک زن چانه و گردن) را بر اساس فرد سطح هورمون‌ها یا تغییرات در آن و در یک زمینه ژنتیکی برای رشد موهای جدید است.  (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال در شهر شیراز کلینیک ها و پزشکان زیادی در زمینه الکترولیز موهای زائد فعالیت می کنند که وبسایت کارشد لیست جامعی از آنها را برای شما عزیزان تهیه کرده است و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شماره های تماس، آدرس، مسیریابی، اینستاگرام و ... می توانید به صفحه آنها مراجعه کنید.

منبع:

 1. لیزر رفع موهای زائد (ویکی پدیا)
ایمان جنوبی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد الکترولیز موهای زائد در شیراز

1

عوارض الکترولیز موهای زائد چیست؟

این روش نسبت به بقیه روش ها درد بیشتری دارد ولی نتایج آن موثر و ماندگاری طولانی دارد.

2

چه کسانی کاندیدای خوبی برای الکترولیز مو هستند؟

افراد زیر میتوانند کاندید مناسب این روش باشند:

 1. زنان و مردان
 2. زمانی که برای بخش کوچکی از بدن استفاده شود.
 3. افرادی که رنگدانه بین پوست و مو قابل تفکیک از هم نیستند.
3

مدت زمان هرجلسه الکترولیز چقدر است؟

بستگی به مکان الکترولیز و متخصص دارد ولی بصورت معمول بین 15 تا 60دقیقه زمان نیاز است.