دوره آموزش کوتاهی مو در شیراز

آموزش کوتاهی مو در شیراز(معرفی آموزشگاه های تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

همه انسان ها علاقه زیادی به آرایش و پیرایش دارند و به همین دلیل است که حرفه آرایشگری ابداع شده و می توان از خدمات آرایشگران استفاده کرد.

آرایشگری حرفه ای است که در میان بانوان طرفداران زیادی داشته و به شاخه های مختلفی تقسیم بندی می شود که یکی از مهمترین دوره های آموزش آرایشگری، آموزش کوتاهی مو می باشد.

دوره های کوتاهی مو، مخصوصا برای آرایشگران زن در آموزشگاه های آرایشگری برگزار و به دو دسته زیر تقسیم بندی می شود:

  1. مبتدی: شستشوی موی سر، کوتاهی پایه، کوتاهی ویولت، کوتاهی کرنلی، کوتاهی فارا، کوتاهی عایشه، کوتاهی تخم مرغی، کوتاهی سیبل، کوتاهی قارچی، کوتاهی آلمانی، کوتاهی مصری، کوتاهی کلوش با زاویه‌های مختلف، کم حجم کردن مو و ...
  2. پیشرفته: ژورنال خوانی، کوتاهی مو ترکیبی، کوتاهی مو ژورنالی، کار با موزر، کار با قیچی پیتاژ، کار با تیغ پیتاژ، انواع پیتاژ مو، براشینگ مخصوص انواع مدل کوتاهی، فرم دهی به موها و ویتامینه کردن مو، پیتاژ ترکیبی، کوتاهی از روی عکس، مراقبت بعد از کوتاهی و ...

برای اینکه در زمینه کوتاهی مو حرفه ای شوید و در سالن زیبایی خود بتوانید خدمات متنوعی به مشتریان ارائه دهید، لازم است که در هر دو دوره بالا شرکت کرده و تمامی تکنیک های مربوط به آن را فرا گیرید.

برای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری کوتاهی مو به نکاتی چون بهره مندی از برترین اساتید، ارائه مدرک معتبر و بین المللی، استفاده از تجهیزات به روز، پشتیبانی کارآموزان، ساعات متنوع برگزاری دوره، هزینه مناسب و ... توجه داشته باشید.

جالب است بدانید که:

در همه زمان‌ها، مردم موهای خودشان را به شکلهای مختلف می پوشاندند، مشخصا با مد موجود در فرهنگی که در آن زندگی می‌کردند. مدل‌های مو نمایانگر طبقه اجتماعی، سن، وضعیت زناشویی، مشخص‌کننده ی نژاد، باور سیاسی و نگرش درباره جنسیت هستند. در بسیاری از فرهنگ‌ها، گاهی به دلایل مذهبی، زن‌ها موهای خود را زمانی که در جمع‌های عمومی قرار دارند می پوشانند و در برخی مانند حریدی یا جامعه اروپایی‌های ارتودکس، موهای زنان تراشیده یا خیلی کوتاه می‌شود و با کلاه گیس پوشیده می‌شود. قدیمی‌ترین روش شناخته شده برای بافت مو به ۳۰۰۰۰سال قبل بر می گردد. ونوس ویلندورف که امروزه به صورت آکادمیک زن ویلندورف شناخته می‌شود یکی از تندیس‌های ونوسی دوران پارینه سنگی است .تخمین زده می‌شود که این تندیس ۲۵۰۰۰ تا ۲۸۰۰۰ سال قبل از میلاد درست شده باشد. (منبع: ویکی پدیا)

شهر شیراز جزو کلانشهرهای ایران می باشد و قطعا تعداد علاقه مندان به حرفه های آرایشگری در آن کم نیست و به همین دلیل شاهد فعالیت آموزشگاه های آرایشگری متعددی در این شهر هستیم.

لیستی از آموزشگاه های آرایشگری شهر شیراز توسط وبسایت کارشد برای شما عزیزان همشهری و علاقه مند به حرفه آرایشگری تهیه شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش کوتاهی مو در شیراز می توانید با آنها در ارتباط باشید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه آرایشگری که دوره های کوتاهی مو را برگزار می کند، کدام است؟ می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. مدل مو (ویکی پدیا)
بلوار باهنر
اطلاعات بیشتر...
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...