دوره آموزش کراتینه مو در شیراز

آموزش کراتینه مو در شیراز(معرفی آموزشگاه های تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

انسان ها دارای جنس موهای مختلفی هستند و معمولا اکثر افرادی که موهای فر یا وز دارند، به دنبال راه حلی برای صافی، درخشندگی و شفاف شدن موهای خود می گردند.

همانطور که می دانید کراتینه کردن مو یکی از بهترین راه حل ها در این زمینه می باشد و این روش مخصوصا در میان بانوان بسیار پرطرفدار است که در سالن های زیبایی و آرایشگاه های زنانه برای خانم ها انجام می شود.

اما به دلیل پرتقاضا بودن کراتینه کردن مو، افراد زیادی سعی در یادگیری آن دارند که بتوانند مشتری های بیشتری را جذب کنند و این موضوع نیازمند آموزش و یادگیری صحیح می باشد.

به همین دلیل است که شاهد برگزاری دوره های آموزش کراتینه مو در آموزشگاه های آرایشگری هستیم و به صورت مجزا نسبت به سایر دوره ها، به هنرجویان آموزش داده می شود.

مهمترین سرفصل هایی که در دوره آموزش کراتینه مو به هنرجویان آموزش داده می شود، عبارتند از: شناخت انواع مو، شناخت روش های صافی و احیا مو، مراقبت مو قبل و بعد از کار با مواد، آموزش ویتامینه مو، آموزش کراتینه مو، آموزش لمنت مو (آرگان)، آموزش بوتاکس مو، سوپرصافی، کار با دستگاه ماکرومیست، کار با دستگاه نانو استیم، آموزش ریباندینگ مو (صافی ژاپنی یا صافی شلاقی)، آموزش نانوگلوبال مو، آموزش پروتئین تراپی، آموزش پلکس تراپی، آموزش خاویار تراپی و اوزون تراپی مو و ...

این دوره در آموزشگاه ها به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که قطعا دوره خصوصی هزینه بیشتری برای هنرجو به همراه خواهد داشت.

لازم است بدانید که مهمترین ابزار مورد استفاده در دوره های کراتینه مو نیز عبارتند از:

  • اتوی موی مخصوص صافی مو
  • سشوار
  • مواد مخصوص کراتینه مو و ریباندینگ مو
  • حوله و پیش بند یک بار مصرف
  • ماسک موی مخصوص
  • روغن آرگان
  • شامپوی بدون سولفات

به هر حال اگر قصد یادگیری حرفه ای کراتینه مو را دارید، پیشنهاد می کنیم به دنبال آموزشگاه هایی باشید که از بهترین اساتید بهره مند هستند و مدرک معتبر به شما ارائه خواهند داد.

جالب است بدانید که:

در انسان، کراتین توسط سلول‌های کراتینوسیت تولید می‌شود این سلول‌ها در لایه‌های عمیق اپیدرم قرار دارند و ملانین را جذب کرده و آن را از اشعه‌های ماورا بنفش محافظت می‌کنند. اگر حجم کراتین در بدن انسان افزایش یافته و به بالای ۵ یا ۶ برسد، به احتمال زیاد کلیه‌ها از کار می‌افتند و قادر به تصفیهٔ خون نخواهند بود. آلفا کراتین پستانداران به دو دسته تقسیم می‌شود یکی سیتوکراتین و دیگری اگزوکراتین. اگزوکراتین در مو دیده می‌شود و می‌تواند یا اسیدی، بازی یا خنثی باشد. نوعی متفاوت از کراتین نیز در برخی بی‌مهرگان تولید می‌شود. این ماده در ساختار تار عنکبوت و همچنین ابریشم تولید شده توسط برخی از حشرات در دورهٔ شفیرگی قابل مشاهده است. (منبع: ویکی پدیا)

اگر می خواهید به صورت حرفه ای کراتینه مو را یاد بگیرید، بایستی به دنبال یک آموزشگاه خوب آرایشگری باشید که از اساتید برتر در این زمینه بهره مند باشند و دوره های مبتدی تا پیشرفته را برای شما برگزار کنند.

بسیاری از هنرجویان شیرازی برای آموزش کراتینه مو در شیراز به آموزشگاه های آرایشگری این شهر مراجعه می کنند که تعدادشان کم نیست و همگی آنها تقریبا دوره کراتینه مو را برگزار می کنند.

به نظر شما بهترین آموزشگاه آرایشگری شهر شیراز برای یادگیری کراتینه مو کدام است؟ شما کدام آموزشگاه را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. کراتین (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
بلوار باهنر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...