دوره آموزش کار با مواد شیمیایی در شیراز

آموزش کار با مواد شیمیایی در شیراز(معرفی آموزشگاه های تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

آموزش آرایشگری یکی از حرفه های پرطرفدار در کشورمان به حساب می آید و به دو دسته آموزش برای آقایان و بانوان تقسیم بندی می شود.

آموزش آرایشگری بانوان زیر مجموعه های زیادی داشته و قطعا نسبت به دوره های آموزش آرایشگری آقایان پرتقاضاتر می باشد. یکی از دوره های پرطرفدار آموزش آرایشگری زنانه، دوره کار با مواد شیمیایی است که تقریبا در همه آموزشگاه های آرایشگری آموزش داده می شود.

در این دوره آموزش کامل تکنیک رنگ شناسی و کار با مواد شیمیایی به هنرجویان آموزش داده می شود تا تکنیک های روز دنیا را فرا بگیرند و از آن در حرفه خود استفاده کنند.

شناخت رنگ ها، مثلثات رنگ، کاتالوگ خوانی، آشنایی با واریاسیون ها، شناخت اکسیدان ها و میزان آن در مواد، رنگ کردن موی طبیعی در رشد ریشه، تکنیک شامپو شیمیایی، تکتنیک حمام رنگ، رنگ کردن موی سفید، آشنایی با ریموور ها و ... جزو مهمترین موارد آموزشی در این دوره می باشد.

لازم به ذکر است که دوره های کار با مواد شیمیایی در آموزشگاه ها به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود که هزینه هر کدام با یکدیگر متفاوت خواهد بود و قطعا دوره خصوصی گران تر می باشد.

جالب است بدانید که:

معمولاً در ایران آرایش برای بانوان و پیرایش برای مردان به کار می‌رود. آرایش و پیرایش اغلب در مکانی به نام سلمانی یا سالنهای زیبایی (آرایشگاه) توسط آرایشگر انجام می‌گیرد و لوازم آرایش نیز در فروشگاه‌هایی با همین عنوان یا در داروخانه‌ها فروخته می‌شود. در ایران، آرایشگرهای رسمی باید دوره‌های فنی حرفه‌ای مربوطه را که مهم‌ترین آن‌ها دوره «آرایش - پیرایش» است، با موفقیت گذرانده باشند. (منبع: ویکی پدیا)

معمولا همه آموزشگاه های آرایشگری دوره های کار با مواد شیمیایی را نیز در کلاس های خود برگزار می کنند و جزو دوره های مهم به حساب می آید.

شما عزیزان همشهری و علاقه مند به رشته های آرایشگری که می خواهید در کلاس های آموزش کار با مواد شیمیایی در شیراز ثبت نام کنید نیز می توانید به آموزشگاه های این شهر مراجعه نمایید.

لیست آموزشگاه های آرایشگری توسط وبسایت کارشد در ادامه تهیه شده است که پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزش کار با مواد شیمیایی با آنها در ارتباط باشید و اطلاعات بیشتری بدست آورید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه آرایشگری شهر شیراز کدام آموزشگاه می باشد؟ می توانید نظرات خودتان را در مورد آموزشگاه ها، در انتهای این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. آرایش (ویکی پدیا)
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار باهنر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...