دوره آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در شیراز

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

میکروپیگمنتیشن ابرو به منظور آرایش نیمه دائم جهت رفع نواقص و زیبایی بیشتر چهره و به خصوص ابروها انجام می شود و از آنجایی که تاثیر داشتن ابروهایی زیبا در چهره بسیار زیاد است، این روش طرفداران فراوانی دارد.

به همین دلیل اگر جزو آرایشگران هستید و یا به این حرفه علاقه دارید، پیشنهاد می کنیم برای پیدا کردن یک آموزشگاه یا مرکز خوب آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو اقدام کنید تا بتوانید از این حرفه نیز کسب درآمد نمایید.

آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو که در آموزشگاه های آرایشگری و مراکز تخصصی برای هنرجویان برگزار می شود، شامل موارد زیر است:

  • آموزش طراحی قبل از انجام کار با توجه به فرم صورت هر مشتری
  • آموزش استفاده از قلم میکروپیگمنتیشن
  • آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو
  • تاتو خط چشم
  • رژ لب
  • تاتو خط لب
  • انتخاب رنگ مناسب برای هر مشتری
  • نحوه تنظیم میزان فشار دست هنگام کار با قلم میکروپیگمنتیشن

همچنین با شرکت در کلاس های آموزشی میکروپیگمنتیشن ابرو، ابتدا مربی آموزشی شما را با دستگاه میکروپیگمنتیشن آشنا خواهد کرد و انجام طراحی قبل از کار در میکروپیگمنتیشن به شما آموزش داده می شود.

سپس میکروپیگمنتیشن تمام اجزای صورت، نحوه حرکت دست و تنظیم فشار دست حین کار را آموزش خواهید دید و بعد از این مراحل مربی با استفاده از مدل به صورت عملی تمرینات لازم را به شما ارائه خواهد داشت.

اگر می خواهید از آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در سالن زیبایی خود استفاده کنید و یا از آن کسب درآمد نمایید، بهتر است به آموزشگاه هایی مراجعه کنید که علاوه بر داشتن اساتید برتر در این زمینه، مدرک معتبر نیز پس از پایان دوره به شما اعطا نمایند.

جالب است بدانید که:

آرایش دائمی یا میک‌آپ دائمی یک روش برای زیبایی است که با استفاده از خال‌کوبی طرح‌های آرایشی مانند خط چشم یا رنگ‌آمیزی پوست، صورت، لب‌ها و پلک‌ها انجام می‌گیرد. آرایش دائمی برای تولید ابروهای مصنوعی به ویژه در افرادی که به دلیل کهولت سن یا ابتلا به بیماری‌هایی مانند آلوپسی توتالیس، شیمی درمانی یا اختلالات ژنتیکی، ابروها را از دست داده‌اند و همچنین برای محو کردن جوشگاه و لکه‌های سفیدپوستی مانند بیماری ویتیلیگو یا پیسی کاربرد دارد. نام‌های دیگر آرایش دائمی درما پیگمنتیشن، میکروپیگمنتیشن و خال‌کوبی آرایشی و بهداشتی هستند. اولین آرایش دائمی ثبت شده در تاریخ توسط هنرمند مشهور خال‌کوبی انگلستان، سودرلند مک دونالد در سال ۱۹۰۲ میلادی در سالن خود در لندن و بر روی گونه‌ها انجام شد. (منبع: ویکی پدیا)

میکروپیگمنتیشن جزو خدمات زیبایی می باشد که طرفداران زیادی دارد و علاوه بر آموزشگاه های آرایشگری، در مراکز تخصص نیز آموزش داده می شود.

اگر می خواهید برای آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو در شیراز اقدام کنید، می توانید هم به آموزشگاه های آرایشگری و زیبایی و هم به مراکز تخصصی آموزش میکروپیگمنتیشن مراجعه نمایید.

لیستی از آموزشگاه ها و مراکز تخصصی آموزش میکروپیگمنتیشن توسط وبسایت کارشد برای شما عزیزان همشهری در ادامه تهیه شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با آنها در ارتباط باشید.

آیا تجربه آموزش و یادگیری میکروپیگمنتیشن ابرو را دارید؟ کدام آموزشگاه یا مرکز در این زمینه از بهترین اساتید بهره مند است؟ می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. آرایش دائمی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
شهرک رکن آباد
اطلاعات بیشتر...
شهرک میانرود
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...