دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو در شیراز

آموزش میکروبلیدینگ ابرو در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

اهیمت داشتن ابروهایی زیبا و خوش فرم برای بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد و جالب است بدانید که تاثیر ابروها در چهره بیشتر از بقیه اجزای صورت است.

به دلیل اینکه بانوان اهمیت زیادی به ابروهای خود می دهند، روش های متعددی برای زیباسازی ابروها وجود دارد که یکی از این روش های جدید، میکروبلیدینگ می باشد.

پس نیاز است که آرایشگران در این زمینه حرفه ای باشند و خدمات خوبی به مشتریان خود ارائه دهند. اما اگر جزو آرایشگرانی هستید که این تکنیک را نمی دانید، لازم است سریعا برای یادگیری آن اقدام کنید.

دوره های آموزش میکروبلیدینگ شامل موارد زیر است:

  • آشنایی با آناتومی صورت و طراحی ابرو بر اساس فرم صورت مشتری
  • نحوه ترسیم خط های هاشور مانند در ابرو
  • آموزش صحیح حرکات دست هنگام کار با قلم میکروبلیدینگ
  • انتخاب رنگ مناسب برای ابروی هر مشتری
  • نحوه آموزش صحیح مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ به مشتری

در واقع در دوره های آموزشی میکروبلیدینگ هدف آموزشگاه ها تربیت افراد ماهر و متخصص می باشد که توانایی اجرای صحیح تکنیک های میکروبلیدینگ برای تمام فرم های صورت مشتریان را داشته باشند و از آن کسب درآمد کنند.

در این دوره ابتدا کار با قلم مخصوص میکروبلیدینگ را از مربی فرا خواهید گرفت و مربی آموزشی برندهای رنگ مورد استفاده در میکروبلیدینگ را به شما معرفی خواهد کرد.

سپس مرحله به مرحله انجام میکروبلیدینگ به هنرجویان آموزش داده می شود و روش صحیح انجام کار و میزان فشار مناسب دست را فرا خواهید گرفت. معمولا در مرحله آخر نیز مربیان آموزش کار عملی را به هنرجویان بر روی یک مدل آموزش خواهند داد.

اگر می خواهید برای یادگیری میکروبلیدینگ اقدام کنید، سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که علاوه بر داشتن مربیان باتجربه و با دانش، مدرک معتبر نیز به شما ارائه دهند.

جالب است بدانید که:

ابرو جزو عضو مهمی از انسان است که در چهره‌اش برای زیبایی و محافظت از چشم قرار گرفته است. محققان به این نتیجه رسیده اند که موهای ابرو ، در تابستان دارای رشد سریع تری نسبت به زمستان است. ابرو ها نیز به مرور زمان و با افزایش سن به رنگ سفید درخواهند آمد اما با این وجود روند سفید شدن ابروها کند تر از روند سفید شدن موهای سر است. تغییر در تعادل هورمون ها با افزایش سن ارتباط دارد. ممکن است کاهش سطح برخی هورمون ها مانند استروژن در بدن، موجب نازک شدن و یا ریزش موهای ابرو شود. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از خدمات زیبایی بسیار محبوب و پولساز برای آرایشگران، میکروبلیدینگ ابرو می باشد که امروزه میان بانوان بسیار پرطرفدار بوده و برای زیباسازی و فرم دهی بهتر ابروها استفاده می شود.

آموزش آن به همه آرایشگران و افرادی که به خدمات زیبایی ابرو علاقه مند هستند، به شدت پیشنهاد می شود و با یادگیری آن می توان در حوزه خدمات زیبایی مشتریان بیشتری بدست آورد.

اگر به دنبال آموزش میکروبلیدینگ ابرو در شیراز هستید، پیشنهاد می کنیم به یکی از آموزشگاه های خوب این شهر مراجعه کنید که دارای بهترین اساتید آموزشی در این زمینه باشند.

لیست آموزشگاه های آموزش میکروبلیدینگ ابرو توسط وبسایت کارشد تهیه شده است که در ادامه این مقاله مشاهده می فرمایید.

به نظر شما کدام آموزشگاه برای آموزش میکروبلیدینگ ابرو گزینه خوبی می باشد؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید و با امتیازدهی به این مقاله، وبسایت کارشد را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید.

منبع:

  1. ابرو (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...