آموزش فینگرفود در شیراز

آموزش فینگرفود در شیراز(معرفی 4 آموزشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

قطعا یادگیری هنر آشپزی یکی از لذتبخش ترین هنرهایی است که انسان می تواند تجربه کند. افراد بسیار زیادی در دنیا برای حرفه ای شدن در آشپزی، آموزش های لازم را پشت سر می گذارند.

در کشورمان نیز آموزشگاه های بسیار زیادی در زمینه آموزش آشپزی فعالیت می کنند که این موضوع در شهرهای بزرگ مانند شیراز بیشتر به چشم می خورد.

دوره های آموزش آشپزی بسیار وسیع و گسترده است که یکی از محبوب ترین این دوره ها، دوره آموزش فینگرفود می باشد.

فینگر فودها غذاهای بسیار خوشمزه و کوچکی هستند که در مراسم و مهمانی های مختلف از آنها استفاده می شود. فینگرفودها به دلیل خوشمزه بودنشان بسیار مورد علاقه همگان می باشند.

فینگر فودها بایستی کوچک بوده تا به یکباره توسط یک دست خورده شود. اگر می خواهید برای آموزش فینگرفود در شیراز اقدام کنید، این دوره های آموزشی توسط آموزشگاه های مختلفی انجام داده می شود.

آموزشگاه های آشپزی، فینگر فودهای مختلفی را به شما یاد خواهند داد. از جمله موارد زیر:

 • بروسکتا
 • سالاد اولویه
 • کاناپه ماهی
 • نان و پنیر
 • حمص
 • دلمه برگ مو
 • میوه ای
 • رولت ژامبون
 • کراکت مرغ و پنیر
 • ته چین قالبی
 • بورک گوشت
 • کورن داگ خانگی

و بسیاری فینگرفوهای دیگر که امروزه در مراسم ها و مهمانی های مختلف سرو می شوند و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش فینگرفود با این آموزشگاه ها در تماس باشید.

لقمک، خوراک انگشتی یا فینگرفود به هر نوع مواد خوراکی گفته می‌شود که به گونه‌ای طبخ و آماده می‌شوند که به راحتی با دست خورده می‌شوند. لقمه‌های دستی در مقابل غذاهای مفصل قرار می‌گیرند که معمولاً برای خوردن آنها نیاز به استفاده از چاقو، چنگال، قاشق یا انواع کارد و چنگال می‌باشد. در برخی از فرهنگ‌ها، خوراک‌ها تقریباً همیشه با دست خورده می‌شوند؛ و مواد غذایی است که تقریباً همیشه خورده با دست؛ برای مثال غذاهای اتیوپی در نان اینجرا پیچیده و خورده می‌شوند. در جنوب آسیا نیز خوردن غذا بیشتر با دست صورت می‌گیرد. بسیاری از غذاهای خیابانی از نوع غذای دستی محسوب می‌شوند. (منبع: ویکی پدیا)

این آموزشگاه ها همچنین کترینگ را نیز به خوبی به شما یاد خواهند داد تا بتوانید با مراکزی مانند هتل ها، مراکز ریلی، مراکز هوایی و ... کار کنید و درآمد خودتان را افزایش دهید.

به هر حال مراکز آموزش آشپزی در شیراز و شهرهای دیگر ایران نقش تعیین کننده ای در جامعه داشته و با آموزش های لازم به اقشار مختلف جامعه، باعث بهبود سبک های غذایی مردم می شوند.

وبسایت کارشد در راستای کمک و راهنمایی به شما عزیزان، لیستی از آموزشگاه های آشپزی را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزش فینگرفود می توانید با آنها در تماس باشید.

در پایین لیستی از آموزشگاه های آموزش فینگرفود شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه آموزشگاه ها روی دکمه (مشاهده همه آموزشگاه های آشپزی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه آموزشگاه ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی آموزشگاه ها بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش آموزشگاه ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن آموزشگاه ها دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی آموزشگاه ها بر اساس خیابان، کوچه و ...

در صورتی که با آموزشگاه های آموزش فینگرفود آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. لقمک (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...