آموزش فیبروز ابرو در شیراز

آموزش فیبروز ابرو در شیراز(معرفی 2مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه بانوان اهمیت زیادی به زیبایی چهره خود می دهند و یکی از اعضای چهره که تاثیر شایانی در زیبایی ظاهری بانوان خواهد داشت، ابروها می باشد.

بسیاری از بانوان از ابروهای کم پشت خود ناراضی بوده و سعی بر این دارند که ابروهای پرپشت و خوش فرمی داشته باشند که در این زمینه خدمات آرایشی و زیبایی متعددی می توانند انجام دهند.

یکی از بهترین روش های آرایش و زیبایی ابرو، فیبروز ابرو می باشد که جزو روش های نیمه دائمی به حساب می آید و طرفداران بسیار زیادی نیز پیدا کرده است.

بازار کار فیبروز ابرو بسیار خوب بوده و قطعا با یادگیری آن می توانید مشتری های فراوانی داشته باشید و به آنها خدمات فیبروز ابرو ارائه دهید.

به همین دلیل بانوانی که در زمینه های ارائه خدمات آرایشی فعالیت می کنند، سعی بر این دارند که با یادگیری تخصصی فیروز ابرو در حرفه خود پیشتاز تر از بقیه باشند.

فیبروز ابرو روشی نیمه دائمی برای آرایش ابروها می باشد که در آن از سوزن های یکبار مصرف استفاده شده و فرم بسیار طبیعی و عالی به ابروها پس از پایان کار می دهد.

آموزشگاه های آرایشگری و آموزشگاه های تخصصی فیبروز ابرو بهترین مکان برای یادگیری این حرفه است و جلسات آموزشی معمولا به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود.

اگر قصد یادگیری فیبروز ابرو را دارید، سعی کنید به آموزشگاهی مراجعه نمایید که اول از همه دارای اساتید برتر و با دانش باشند و مهمتر از همه مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای پس از اتمام دوره به شما اعطا گردد.

دوره های آموزشگاه های فیبروز ابرو معمولا با توجه به شرایط هنرجو و آموزشگاه برگزار می شود و بانوانی که شاغل هستند می توانند از دوره های فشرده آخر هفته استفاده کنند.

در دوره آموزش فیبروز ابرو مواردی چون آموزش پوست شناسی، ممنوعیت و محدودیت ها در فیبروز ابرو، آنالیز رنگ و پیگمنت شناسی، رنگ شناسی و ترکیب رنگ، آشنایی با لوسیون های مجازی، موارد پزشکی و بهداشتی با در نظر داشتن ایمنی در کار، اصول قرنیه سازی با دیوایدر و طراحی اصولی، آموزش روش های فیبروز (بولدبروز، نانو بروز و ...)، آموزش تکنیک آمبره، سامبره و ترکیب، آموزش شیدینگ، میکرو شیدینگ ابرو و تکنیک بیلیدینگ فیبروز به شما آموزش داده خواهد شد.

از آنجایی که امروزه بانوان ترجیح میدهند چهره نچرال داشته باشند، روش فیبروز ابرو روشی بسیار خوب برای داشتن ابروهایی طبیعی نسبت به روش های قدیمی به حساب می آید و به همین دلیل بازار کار بسیار عالی در انتظار هنرجویان فیبروز ابرو خواهد بود.

جالب است بدانید که:

آرایش دائمی یا میک‌آپ دائمی یک روش برای زیبایی است که با استفاده از خال‌کوبی طرح‌های آرایشی مانند خط چشم یا رنگ‌آمیزی پوست، صورت، لب‌ها و پلک‌ها انجام می‌گیرد. آرایش دائمی برای تولید ابروهای مصنوعی به ویژه در افرادی که به دلیل کهولت سن یا ابتلا به بیماری‌هایی مانند آلوپسی توتالیس، شیمی درمانی یا اختلالات ژنتیکی، ابروها را از دست داده‌اند و همچنین برای محو کردن جوشگاه و لکه‌های سفیدپوستی مانند بیماری ویتیلیگو یا پیسی کاربرد دارد. اولین آرایش دائمی ثبت شده در تاریخ توسط هنرمند مشهور خال‌کوبی انگلستان، سودرلند مک دونالد در سال ۱۹۰۲ میلادی در سالن خود در لندن و بر روی گونه‌ها انجام شد. (منبع: ویکی پدیا)

در شهرهای بزرگ ایران خدمات و آموزشگاه های تخصصی متعددی در زمینه آموزش فیبروز ابرو فعالیت می کنند که هنرجویان برای آموزش و دریافت مدرک بایستی دوره های آنها را پشت سر بگذارند.

پس شما همشهریان عزیز شیرازی نیز که به دنبال یادگیری و آموزش فیبروز ابرو در شیراز هستید، می توانید به یکی از مراکزی که در ادامه توسط وبسایت کارشد معرفی شده است، مراجعه کنید و یا با آنها برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید.

کدام مرکز آموزش فیبروز ابرو را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

همچنین با امتیازدهی به این مقاله ما را در ارائه خدمات بهتر به خود یاری نمایید.

منبع:

  1. آرایش دائمی (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد آموزش فیبروز ابرو در شیراز

1

هزینه آموزش فیبروز ابرو چقدر است؟

هزینه آموزش فیبروز ابرو به عوامل متعددی بستگی دارد. تجربه اساتید، نوع دوره، سطح دوره، تعداد جلسات آموزشی، نوع مدرک، خصوصی یا گروهی بودن دوره، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... جزو مهمترین این عوامل می باشد. هزینه آموزش فیبروز ابرو در شیراز نیز به این عوامل بستگی خواهد داشت و معمولا هزینه ای بین 5 تا 20 میلیون را می توان حدودا بیان کرد.

2

فواید دوره های آموزش فیبروز چیست؟

آشنایی کامل با تناژهای مختلف پوست و رنگهای متناسب هر پوست، تشخیص مدل ابروی متناسب با چهره هر شخص، فراگیری استفاده صحیح از ابزار و لازم فیبروز ابرو، طراحی ابرو بر اساس مدل های مورد تایید، طراحی و اجرای فیبروز ابرو بر اساس تناسب ابروی مشتری و سلیقه او جزو مهمترین فواید دوره های آموزش فیبروز می باشد.

3

وسایل مورد نیاز دوره‌های آموزش فیبروز کدامند؟

قلم دستی نقره سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن یکبار مصرف، سوزن سر کج، خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست طبیعی و ... جزو وسایل مورد نیاز دوره‌های آموزش فیبروز می باشد که البته در این زمینه اساتید آموزشی راهنمایی بیشتری به هنرجویان خواهد کرد.