آموزش طراحی لباس عروس در شیراز

آموزش طراحی لباس عروس شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

طراحی لباس حرفه ای است که زیر شاخه های بسیار زیادی دارد. یکی از زیر شاخه های طراحی لباس که طرافداران بسیار زیادی داشته و بازار کار آن نیز بسیار خوب است، طراحی لباس عروس می باشد.

از آنجایی که لباس عروس یک لباس بسیار مهم و تاثیر گذار برای بانوان است، بایستی سعی شود که این لباس به بهترین شکل ممکن طراحی و دوخته شود.

به هر حال تکنیک های بسیار زیادی وجود دارد که علاقه مندان به این حرفه بایستی آن را یاد بگیرند تا بتوانند طراحی منحصر به فردی را برای لباس های عروس داشته باشند.

شهر شیراز در زمینه طراحی لباس عروس نیز دارای آموزشگاه های بسیار خوبی است که دوره های تخصصی آموزش آن را برای هنرجویان برگزار می کند.

در زمان سلطنت ناصرالدین شاه و به واسطهٔ نفوذ دخترش تاج السلطنه که تحصیل کردهٔ اروپا بود و از آزادی زنان ایران پشتیبانی می‌کرد باعث ورود مد روز در سبک اروپایی به ایران شد. تا جایی که وی برای نامزدی و عروسی اش لباسی ساخته از ابریشم صورتی با ساتن سفید پوشید که با تور سر به سبک عروس های اروپایی کامل میشد؛ دیگر زنان درباری نیز لباس هایی به سبک دههٔ ۱۸۷۰ میلادی می پوشیدند که خط یقه‌شان دکولته بود. (منبع: ویکی پدیا)

اگر می خواهید برای آموزش طراحی لباس عروس در شیراز اقدام کنید، کافیست با این آموزشگاه ها در تماس باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به شما ارائه دهند و بتوانید برای ثبت نام در دوره های آنها اقدام کنید.

به از گذراندن دوره تخصصی طرای لباس عروس، در موارد زیر حرفه ای خواهید شد:

 • آموختن تکنیک های خیاطی پیشرفته
 • یادگیری روش های طرح های پیچیده
 • طراحی کردن الگوها به وسیله کامپیوتر
 • آموزش کامل کار با دستگاه های خیاطی
 • آموزش نحوه انتخاب پارچه لباس عروس و پارچه­ توری
 • آموزش های تصویری در رابطه با تهیه قطعات لباس نمونه

بعد از یادگیری موارد بالا بایستی برای مجوز کسب و کار نیز اقدام کنید که آموزشگاه مورد نظرتان در این رابطه نیز به شما کمک خواهند کرد و جای هیچگونه نگرانی نخواهد بود.

در پایین لیستی از آموزشگاه های طراحی لباس شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه آموزشگاه ها روی دکمه (مشاهده همه آموزشگاه های طراحی لباس شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده تمامی آموزشگاه های طراحی لباس شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی آموزشگاه های طراحی لباس بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش آموزشگاه ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن آموزشگاه های دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد آموزش طراحی لباس
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد طراحی لباس

آیا تجربه ای از آموزشگاه هایی که آموزش طراحی و دوخت لباس عروس در شیراز را انجام می دهند، دارید؟ شما می توانید در این رابطه نظرات خودتان را در وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار امیرکبیر
اطلاعات بیشتر...
نظرات (2)
کامنت زهرا ف
زهرا ف 9 اردیبهشت 1401

با سلام من علاقه زیادی به یاد گرفتن لباس عروس دارم و تمایل دارم که به آرزوم برسم لطفا راهنمایی کنید کجا مراجعه کنم در ضمن من مدرک فتی حرفه ای از هنرستان دارم در شیراز و از این که آموزش لباس عروس در شیراز هست خیلی خوشحالم .

پاسخ: سلام زهرا عزیز. آموزشگاه های معرفی شده همگی دوره های طراحی لباس رو دارن. بهتره باشون در تماس باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد دوره طراحی لباس عروس پیدا کنید. ممنون از همراهی شما، موفق باشید

کامنت زهرا
زهرا 5 دی 1400

ممنون از مقاله ی خوبتون خیلی خوب بود مرسی

پاسخ: سلام زهرا عزیز، ممنون از همراهی شما