دوره آموزش خودآرایی در شیراز

آموزش خودآرایی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

آموزش خود آرایی همیشه طرفداران زیادی در میان بانوان داشته و افراد زیادی سعی می کنند این هنر را به خوبی یاد بگیرند تا در هنگام آرایش کردن، حرفه ای تر عمل کنند.

به همین دلیل است که در آموزشگاه های آرایشگری، یکی از پرتقاضاترین دوره ها، دوره آموزش خود آرایی می باشد.

2 مزیت مهم شرکت در دوره های خود آرایی عبارتند از:

  1. آموزش کامل آرایش و گریم صورت جهت انجام آرایش روزانه
  2. آموزش کامل انجام آرایش شرکت در مهمانی ها

دوره های آموزش خودآرایی شامل موارد زیر می شود:

  • آموزش شناخت پوست صورت
  • آشنایی با برندهای لوازم آرایش مناسب پوست هر فرد
  • آموزش کانتور صورت با توجه به چهره شخص
  • آموزش خط چشم کشیدن مخصوص چشم های هر فرد
  • آموزش چند نوع آرایش و گریم کامل متناسب با چهره هر شخص

اگر علاقه مند به یادگیری خودآرایی هستید، پیشنهاد می کنیم به یکی از آموزشگاه های آرایشگری شهر خود مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری بدست آورید، هر چند یادگیری خودآرایی برای هر خانمی مهم بوده و قطعا بانوان اهمیت این موضوع را به خوبی می دانند.

در دوره آموزش خودآرایی ابتدا به شما خود آرایی با مقدمات گریم و آرایش با توجه به چهره هر فرد آموزش داده می شود و در مرحله بعد مربی آموزشی ابزارهای مختلف مورد استفاده در خودآرایی را به شما معرفی خواهد کرد.

سپس آموزش کانتورینگ مناسب صورت خود را فرا خواهید گرفت و بعد از آن مربی شما به آموزش روش صحیح خط چشم و مژه گذاری را با توجه به فرم چشم شما می پردازد. نهایتا چند مدل آرایش روزانه و مهمانی توسط مربی به شما آموزش داده می شود و با کمک مربی این مدل ها را انجام خواهید داد.

جالب است بدانید که:

از لوازم آرایش مرغوب و شناخته شده‌استفاده کنید. قلم‌ها و اسفنج‌ها نقش کلیدی در آرایش شما بازی می‌کنند، از خرید قلم و اسفنج مرغوب دریغ نکنید. ابزار مرغوب پایه آرایش صورت بهتر را فراهم می‌سازد. پیش از آغاز آرایش، از مرطوب‌کننده مناسب پوستتان استفاده کنید از کرم پودرهایی استفاده کنید که رنگ و بافت آن‌ها مناسب پوست شما باشد. قبل از زدن سایه حتماً از پرایمر مخصوص استفاده کنید تا به سایه خود ماندگاری ببخشید. نقاط خالی ابرو را به صورت پراکنده هاشور بزنید تا مانند موی ابرو جلوه کند برای رنگ دادن به چهره و آرایش خود از رژ لب مناسب استفاده کنید. بهتر است هر شب قبل از خواب آرایش صورت را اول با دستمال مرطوب یا تونر صورت پاک کنید، بعد با آب و صابون بشویید. برای شستن آرایش از پاک کننده‌ها و شوینده‌های مناسب استفاده کنید. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از دوره های محبوب در آموزشگاه های آرایشگری، بدون شک دوره خودآرایی است که افراد زیادی همیشه برای ثبت نام در این کلاس ها به آموزشگاه های آرایشگری مراجعه می کنند.

آموزش خودآرایی در شیراز نیز توسط اکثر آموزشگاه های آرایشگری انجام می شود و شما همشهریان عزیز شیرازی می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در ارتباط باشید.

آیا در دوره ها و کلاس های خودآرایی شرکت کرده اید؟ کدام آموزشگاه را به دیگر دوستان و کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. آرایش (ویکی پدیا)
بلوار باهنر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...