دوره آموزش آرایش دائم در شیراز

آموزش آرایش دائم در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

آرایش دائم یکی از خدمات زیبایی است که امروزه بسیار مورد توجه بانوان قرار گرفته است و آرایشگران زیادی سعی بر این دارند تا با یادگیری آن، خدمات تخصصی آرایش دائم را نیز به مشتریان خود ارائه دهند.

آموزش آرایش دائم نیز به مانند دیگر شاخه های آرایشگری توسط آموزشگاه های آرایشگری به هنرجویان آموزش داده می شود و می توان با دریافت مدرک معتبر آرایش دائم، درآمد خود را بیشتر نمود.

در دوره های آموزش آرایش دائم موارد زیر به هنرجویان آموزش داده می شود:

  • روند کامل طراحی و اجرای انواع روش های آرایش نیمه دائم جهت رفع نواقص و زیبا تر کردن چهره
  • آموزش میکروبلیدینگ
  • آموزش فیبروز ابرو
  • آموزش هاشور ابرو
  • آموزش میکروشیدینگ
  • آموزش میکروپیگمنتیشن و نحوه تنظیم فشار دست هنگام کار با قلم های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن
  • کار صحیح و اصولی با قلم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن

مهمترین هدفی که در دوره آموزش آرایش دائم، آموزشگاه ها و اساتید آموزشی دارند، تربیت افراد ماهر و متخصص خواهد بود که توانایی کار با تمام روش های آرایش دائم را داشته و طبق درخواست و سلیقه متشری، بهترین خدمات را ارائه نمایند.

در کلاس آموزش آرایش دائم ابتدا انواع روش های آرایش دائم و ابزارهای مختلف مورد استفاده در آرایش دائم به شما آموزش داده خواهد شد، سپس مربی آموزش طراحی قبل از کار را به چندین روش مختلف برای هنرجویان انجام می دهد.

روش صحیح انجام کار، میزان فشار دست در هر روش و نهایتا بوسیله یک مدل مربی تمرین عملی مدل‌های مختلف خط چشم، بن مژه و ... را به هنرجویان خود آموزش می دهد تا به صورت کامل تمامی موارد آرایش دائم را فرا بگیرند.

رشته های آرایش دائم جزو رشته های با درآمد بالا در حوزه آرایشگری به حساب می آید و با دریافت مدرک آموزش آرایش دائم، قطعا می توانید کسب درآمد بالایی داشته باشید.

جالب است بدانید که:

آرایش دائمی نیز ممکن است عوارضی مانند جابجایی رنگ‌ها در بدن، آلرژی به رنگ‌ها، ایجاد زخم، گرانولوم، فزون‌گوشت، تَرَک پوست، لایه برداری، تاول و عفونت موضعی داشته باشد. استفاده از ابزارهای خال‌کوبی غیر استریل نیز ممکن است باعث انتقال بیماری‌های جدی مانند ایدز و هپاتیت شود. (منبع: ویکی پدیا)

در شهرهای بزرگ کشورمان علاقه مندان به حرفه های آرایشگری می توانند برای گذراندن دوره های مد نظر خود از جمله آرایش دائم به آموزشگاه های آرایشگری و یا مراکز تخصصی آموزشی مراجعه نمایند و مدرک معتبر دریافت کنند.

شما عزیزان همشهری که به دنبال آموزش آرایش دائم در شیراز هستید نیز می توانید از خدمات این آموزشگاه ها استفاده کنید که وبسایت کارشد در ادامه لیستی از آنها را برای شما تهیه کرده است.

به نظر شما کدام آموزشگاه یا مرکز تخصصی آموزش آرایش دائم در شهر شیراز جزو بهترین هاست؟ می توانید در قسمت نظردهی نظرات خود را برای ما بنویسید.

منبع:

  1. آرایش دائمی (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...