آموزش زبان ترکی استانبولی در شیراز

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز(معرفی 7 کلاس)

مشاهده مراکز معرفی شده

اگر قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را داشته باشید، شاید به گوش شما رسیده باشد که این زبان یکی از زبان های سخت چه از لحاظ گرامر و چه از لحاظ تلفظ می باشد؛ اما اصلا نگران نباشید زیرا با پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان استانبولی نه تنها مجذوب یادگیری آن می شوید، بلکه به راحتی و با پشتکار می توانید آن را فرا بگیرید.

از آنجایی که روابط کشور ایران و ترکیه خوب می باشد، ایرانی های زیادی چه برای سرمایه گذاری، تحصیل، کار و ... به این کشور مهاجرت می کنند.

عده زیادی از مردم قصد مهاجرت دارند و کشور ترکیه امروزه جزو اولویت های آنها می باشد. اما قبل از هر اقدامی برای مهاجرت بایستی زبان ترکی استانبولی را فرا بگیرید و سپس بقیه امور مربوط به مهاجرت خود را انجام دهید.

طبق بررسی های وبسایت معتبر mondly برای یادگیری زبان ترکی استانبولی به چیزی حدود 1100 ساعت یا 44 هفته زمان نیاز خواهید داشت تا به سطح متوسط برسید و می توان اینگونه بیان کرد که زبان ترکی استانبولی از درجه سختی متوسط برخوردار می باشد.

اگر قصد فرا گرفتن این زبان را دارید (چه در آموزشگاه و چه در خانه) سعی کنید به نکات زیر توجه بیشتری داشته باشید:

  • یادگیری چگونگی تلفظ حروف
  • آموختن گرامر ترکی
  • تهیه دیکشنری ترکی (گوگل ترنسلیت)
  • تهیه کتاب برای مطالعه عبارت های ترکی
  • تمرین مکالمه های ابتدایی

قطعا افرادی که قصد مهاجرت به کشور ترکیه را دارند، به دنبال بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی خواهند بود. کیفیت و تجهیزات کلاس‌ها، مهارت اساتید، شهریه کلاس ها، تنوع مهارت‌ها و آموزش‌ها، اعتبار مدرک ارائه شده و آموزشگاه، نظرات کاربران مختلف در فضای مجازی را بررسی نمایید تا راحت تر آموزشگاه مورد نظرتان را پیدا کنید.

جالب است بدانید که:

ترکی استانبولی زبان بومی ترک‌های آناتولی است و توسط مهاجران ترک‌زبان در ۳۰ کشور دیگر نیز گویش می‌شود. بیش از دو میلیون ترک‌زبان در آلمان نیز زندگی می‌کنند و جوامع بزرگ ترک‌زبانی در ایالات متحده آمریکا، فرانسه، هلند، اتریش، بلژیک، سوئیس و انگلستان نیز وجود دارد. به دلیل همگون‌سازی فرهنگی مهاجران ترک‌زبان در کشورهای میزبان، همه آن‌ها نمی‌توانند به این زبان با تسلط بومی صحبت کنند. ۹۳٪ از جمعیت ترکیه در سال ۲۰۰۵، برابر با حدود ۶۷ میلیون نفر در آن زمان، گویشور بومی ترکی استانبولی بودند و کردی زبان بیشتر سایرین بود. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال زبان ترکی استانبولی از زبان های محبوب در کشورمان به حساب می آید، زیرا مقصد بسیاری از افرادی که می خواهند مهاجرت کنند، کشور ترکیه بوده و یادگیری زبان ترکی استانبولی برای اینگونه افراد بسیار مهم خواهد بود.

اگر به دنبال آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شیراز هستید، وبسایت کارشد در ادامه لیستی را برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در شهر بزرگ شیراز کدام است؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید و با امتیازدهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

منبع:

  1. زبان ترکی استانبولی (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...