آموزش زبان ایتالیایی در شیراز

آموزشگاه زبان ایتالیایی در شیراز(معرفی 7 کلاس)

مشاهده مراکز معرفی شده

ایتایا یکی از کشورهایی است که از لحاظ خلق و خو و همچنین فرهنگ بسیار نزدیک به کشور ایران است و به هیمن دلیل سالانه افراد متعددی از کشورمان به ایتالیا مهاجرت می کنند.

زبان ایتالیایی از لحاظ درجه سختی جزو زبان های آسان به حساب می آید و برای یادگیری آن و تسلط اولیه به این زبان، حداقل 600 ساعت کلاس آموزشی بایستی پشت سر گذاشت.

به بیانی دیگر اگر هفته ای 12 ساعت آموزش ببینید، در مدت 50 هفته به زبان ایتالیایی تسلط اولیه پیدا خواهید کرد و این موضوع برای افرادی که قصد مهاجرت به ایتالیا را دارند، بسیار مهم است.

البته نکته مهم دیگر در مورد یادگیری زبان ایتالیایی این است که شما بایستی در کلاس های یک آموزشگاه با کیفیت ثبت نام کنید که دارای اساتید خبره در زبان ایتالیایی باشند.

کیفیت اساتید، تجهیزات موسسه، اعتبار بین المللی آموزشگاه، مدرک معتبر، آزمون ها وکیفیت برگزاری و هزینه کلاس ها و کیفیتی که دریافت می کنید، جزو مهمترین ویژگی های یک آموزشگاه ایتالیایی خوب می باشد.

بعد از پیدا کردن آموزشگاه خوب ایتالیایی بایستی به صورت مداوم در کلاس های آموزشی شرکت کنید و با پشت کار و تمرین در این زبان به تسلط برسید.

جالب است بدانید که آزمون های معتبر زبان ایتالیایی در ایران که مورد تایید سفارت می باشد عبارتند از: آزمون چلی (CELI) و آزمون چیلز CILS.

ایتالیایی زبان رسمی ایتالیا و سان مارینو است و توسط بیشتر جمعیت این کشورها به راحتی صحبت می‌شود. ایتالیایی سومین زبان گفتاری در سوئیس است، اگرچه استفاده از آن از دهه ۱۹۷۰ تاکنون نسبتاً کاهش یافته‌است. در اسناد رسمی و اداری در شهر واتیکان نیز از ایتالیایی استفاده می‌شود. به دلیل نفوذ شدید ایتالیا در دوران استعمار، ایتالیایی هنوز در برخی از مستعمرات پیشین درک می‌شود. ایتالیایی از زمان استعمار در لیبی زبان اصلی آنجا بود اما استفاده از آن تحت حاکمیت معمر قذافی، که جمعیت ایتالیایی‌های لیبی را اخراج کرد و عربی را به عنوان تنها زبان رسمی کشور قرار داد، بسیار کاهش یافت. چند صد مهاجر ایتالیایی در دهه ۲۰۰۰ به لیبی بازگشتند. امروز ایتالیایی پرگویشورترین زبان دوم در کشور است و به عنوان یک زبان تجاری و گاهی به عنوان زبان میانجی میان لیبیایی‌ها و خارجی‌ها عمل می‌کند. (منبع: ویکی پدیا)

از آنجایی که ممکن است مردم ایران برای تحصیل، سرمایه گذاری و یا کار به کشور ایتالیا مهاجرات کنند، لازم است قبل از هر اقدامی، زبان این کشور را به خوبی فرا گیرند.

در شهر شیراز آموزشگاه های بسیاری فعالیت می کنند که اکثر آنها دوره های آموزشی زبان ایتالیایی را نیز برای علاقه مندان برگزار خواهند کرد.

پس اگر به دنبال آموزشگاه زبان ایتالیایی در شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوع دوره ها، هزینه، مدت زمان هر دوره و ... با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه ایتالیایی این شهر کدام است؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. زبان ایتالیایی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار دانشجو
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...