آموزش زبان اسپانیایی در شیراز

آموزشگاه زبان اسپانیایی در شیراز(معرفی 7 کلاس)

مشاهده مراکز معرفی شده

اگر قصد مهاجرت به کشورهای اسپانیایی زبان را دارید و یا علاقه مند به این زبان هستید، کافیست به یکی از آموزشگاه های زبان اسپانیایی شهر خود مراجعه نمایید و در کلاس های آنها شرکت کنید.

کشورهای زیادی زبان رسمی آنها اسپانیایی است که تعداد آنها حدودا 20 کشور بوده و ممکن است هر کدام از این کشورها مقصد مهاجرت ایرانیان باشد که یادگیری این زبان بایستی برای آنها در اولویت قرار داشته باشد.

فرا گرفتن زبان اسپانیایی در زمان نسبتا کم امکان پذیر خواهد بود، به شرط آنکه هم آموزشگاه خوبی را پیدا کنید که از اساتید برتر بهره مند باشند و هم پشتکار زیادی برای یادگیری آن داشته باشید.

جالب است بدانید که اسپانیایی سومین زبان رایج دنیا است که زبان انگلیسی و چینی ماندارین در رتبه های اول و دوم قرار دارند.

کشورهایی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند، عبارتند از:

 • اسپانیا
 • جزایر کارائیب
  • کوبا و پورتوریکو
 • جمهوری دومینیکن
 • آمریکای شمالی
  • مکزیک
 • آمریکای مرکزی
  • گواتمالا، بلیز، السالوادور، هندوراس، نیکاراگوئه، کاستاریکا و پاناما
 • آمریکای جنوبی
  • کلمبیا، ونزوئلا، اروگوئه، پاراگوئه، آرژانتین، شیلی، بولیوی، پرو و ​​اکوادور
 • دومین زبان رایج در ایالات متحده

بررسی فرهنگ جامع اسپانیایی، تحصیل در کشورهای اسپانیایی زبان، شغل و رزومه کاری، کمک به یادگیری در زبان های دیگر و ... جزو مهمترین مزیت های فرا گرفتن زبان اسپانیایی می باشد.

سعی کنید یادگیری اسپانیایی را با واژگان پایه شروع کنید و گرامر پایه دستور زبان اسپانیایی را مطالعه کنید. همچنین پیشنهاد می شود بر روی مهارت شنیداری و خواندن بیشتر از سایر مهارت ها تمرکز کنید.

البته اگر در کلاس های یک آموزشگاه خوب زبان اسپانیولی ثبت نام نمایید، قطعا تکنیک های یادگیری بهتر این زبان را به شما آموزش می دهند و شما را آماده مهاجرت به کشور مقصد اسپانیایی زبان خواهند کرد.

تجربه و تخصص اساتید، ارائه مدرک معتبر، تجهیزات و امکانات آموزشی، شهریه مناسب، نزدیکی به محل سکونت و ... از مهمترین ویژگی های بهترین آموزشگاه های زبان اسپانیایی می باشد.

اسپانیایی زبان اصلی ۲۰ کشور در سراسر جهان است. برآورد می‌شود که شمار کل اسپانیایی‌زبانان در مجموع میان ۴۷۰ تا ۵۰۰ میلیون نفر باشد که اسپانیایی از این نظر رتبه دوم جهان را داراست. اسپانیایی همچنین سومین زبان بزرگ از نظر شمار کل گویشوران پس از ماندارین و انگلیسی است. در اروپا، اسپانیایی زبان رسمی اسپانیا، کشوری که از آن ریشه گرفته، است. اسپانیایی همچنین در جبل‌الطارق و آندورا نیز معمولاً صحبت می‌شود، اگرچه در آندورا کاتالان زبان رسمی است. اسپانیایی همچنین توسط جوامع کوچک دیگر کشورهای اروپایی مانند انگلستان، فرانسه، ایتالیا و آلمان گفتگو می‌شود. اسپانیایی زبان رسمی اتحادیه اروپا است. در سوئیس، که شاهد هجوم گسترده‌ای از مهاجران اسپانیایی در قرن بیستم بود، اسپانیایی زبان مادری ۲٫۲٪ از مردم است. (منبع: ویکی پدیا)

قطعا امروزه به دلایل تحصیل، کار، سرمایه گذاری و ... مردم متعددی از کشورمان قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند و یادگیری این زبان بایستی برای اینگونه افراد در اولویت قرار داشته باشد.

خشوبختانه در کشورمان آموزشگاه های زبان بسیار زیادی فعالیت دارند که زبان اسپانیولی را نیز به زبان آموزان خود آموزش می دهند و آنها را آماده مهاجرت خواهند کرد.

تعداد آموزشگاه زبان اسپانیایی در شیراز نیز کم نیست و افرادی که علاقه مند به یادگیری این زبان هستند، می توانند از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، استفاده کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در ارتباط باشند.

آیا تجربه فرا گرفتن زبان اسپانیایی در این شهر را دارید؟ به نظر شما بهترین آموزشگاه در این زمینه کدام است؟ می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. زبان اسپانیایی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار دانشجو
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...