آموزش زبان آلمانی در شیراز

آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز(معرفی 10 کلاس)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه بجز زبان انگلیسی، زبان های دیگر هم هستند که مورد توجه همگان می باشد. یکی از این زبان ها، زبان آلمانی است که بسیار پرطرفدار و کاربردی می باشد.

یادگیری این زبان تا حدودی سخت تر از زبان انگلیسی می باشد اما برای کسانیکه با زبان انگلیسی آشنایی دارند می تواند راحت تر باشد، زیرا این دو زبان ریشه یکسانی دارند.

همچنین یکی از تفکرات بسیار مهم که شاید باعث شود افراد زیادی به سمت این زبان بروند آن است که این زبان، زبان مخترعان و نوآوران است.

همچنین دانشگاه های این کشور در رتبه بسیار بالایی قرار دارند و می توانند مکان بسیار مناسبی برای ادامه تحصیل باشند و این موضوع این حقیقت را بیان می کند تا زبان آلمانی را فرا بگیرید.

با توجه به آنکه این زبان یکی از زبان های اصلی بشمار می رود، به شما این امکان را می دهد تا با حدود 100 میلیون انسان ارتباط برقرار کنید.

از آنجایی که بیشتر زبان آموزان آلمانی قصد مهاجرت دارند، لازم است آموزشگاه زبان آلمانی را انتخاب کنید که جزو بهترین های شهر شما باشند تا بتوانید با خیالی آسوده در دوره های آنها ثبت نام کنید.

پیشنهاد می کنیم برای پیدا کردن بهترین آموزشگاه زبان آلمانی به نکات زیر توجه کنید:

  • حتما در هنگام مراجعه برای ثبت نام از مدرک اعطا شده به هنرجویان پرس و جو کنید.
  • در رابطه با اساتید زبان آلمانی آموزشگاه تحقیق نمایید و سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که دارای برترین اساتید آلمانی باشند.
  • اگر امکان پرس و جو از زبان آموزان آموزشگاه برای شما فراهم است، حتما در رابطه با کیفیت کلاس ها و آموزشگاه از آنها بپرسید.
  • پرس و جو در رابطه با انواع دوره های زبان آلمانی را فراموش نکنید و طبق شرایط خود بهترین دوره را انتخاب نمایید.
  • نزدیک بودن آموزشگاه زبان آلمانی به محل سکونت شما اهمیت شایانی داشته و به این مورد دقت داشته باشید، زیرا هر چه آموزشگاه به شما نزدیک تر باشد، مسافت کمتری را در مسیر رفت و برگشت پشت سر می گذارید و تمرکز بیشتری برای یادگیری زبان آلمانی خواهید داشت.

علاوه بر موارد بالا شما می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید و یا با استفاده از جستجوهای اینترنتی و خواندن نظرات زبان آموزان در شبکه های اجتماعی هر آموزشگاه، نسبت به انتخاب آموزشگاه مورد نظرتان مصمم تر شوید.

جالب است بدانید که:

با در نظر گرفتن آلمانی‌های دور از وطن، آلمانی‌زبانان در همه قاره‌های مسکونی جهان پراکنده شده‌اند. برای ارزیابی شمار گویشوران هر زبان در سراسر جهان، همیشه کمبود اطلاعات کافی و قابل اعتماد مانع راه است. برای به دست آوردن شمار دقیق و جهانی آلمانی‌زبانان بومی، این امر با وجود گونه‌های مختلفی که وضعیت آن‌ها به عنوان «زبان» یا «گویش» جداگانه به دلایل سیاسی و یا زبانی مورد اختلاف است، از جمله گونه‌های خاصی از آلمانیش (همانند آلزاسی) و آلمانی پایین/پلات‌دیچ. بسته به درج یا حذف گونه هاس خاصی، تخمین زده می‌شود که تقریباً ۹۰ تا ۹۵ میلیون نفر آلمانی را به عنوان زبان اول، ۱۰ تا ۲۵ میلیون به عنوان زبان دوم و ۷۵ تا ۱۰۰ میلیون به عنوان زبان خارجی صحبت می‌کنند. این به معنای وجود تقریباً ۱۷۵ تا ۲۲۰ میلیون آلمانی‌زبان در سراسر جهان است. (منبع: ویکی پدیا)

آلمان جزو کشورهای پرطرفدار برای مهاجرت در کشورمان به حساب می آید و به همین دلیل در شهرهای بزرگ ایران آموزشگاه های زبان آلمانی بسیاری فعالیت دارند تا زبان آموزان را با زبان آلمانی آشنا کنند.

شما همشهریان عزیز نیز که به دنبال آموزشگاه زبان آلمانی در شیراز هستید، می توانید از لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه و جمع آوری شده است، استفاده کنید و برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های زبان آلمانی، شهریه، تعداد جلسات در هفته و ... با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما کدام آموزشگاه زبان بهترین اساتید آلمانی را دارا می باشند؟ شما می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. زبان آلمانی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار دانشجو
اطلاعات بیشتر...
بلوار جمهوری
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...