آموزش خوشنویسی با خودکار در شیراز

آموزشگاه خوشنویسی با خودکار در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

خوشنویسی با خودکار از جمله جدیدترین روش های خوشنویسی می باشد که توسط اساتید مختلف به علاقه مندان آموزش داده می شود. خوشنویسی با خودکار امروزه بیشتر از خوشنویسی با قلم مورد استفاده قرار می گیرد.

مطمئنا افرادی که با نوشتن سر و کار دارند، دغدغه زیباتر نوشتن برای آنها نسبت به دیگران بیشتر خواهد بود. به خصوص که امروزه اکثر نوشتن ها بوسیله خودکار انجام می شود.

در خوشنویسی با خودکار خطوط و روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که پر استفاده ترین آنها نستعلیق و شکسته نستعلیق می باشد.

یکی از جدیدترین هنر ها، خوشنویسی با خودکار است که در عصر حاضر خیلی رایج و همه گیر گردیده است و قدمت زیادی نسبت به هنرهای دیگر خوشنویسی ندارد، شاید در حدود 30 سال است که ابداع گردیده است، که در ابتدا توسط استاد حسن غلامرضاپور دریافت کرسی استادی خوشنویسی قلم، دست به این ابتکار زیبا زده و با وجود مقاومت ها و مشکلات بسیاری که به دلیل تعصب روی ابزار قلم وجود داشت، انجمن خوشنویسان نوین ایران را در دهه هفتاد تاسیس نمودند و آموزش های تخصصی خود را در این رشته هنری کاربردی برای آحاد مردم آغاز نمودند و شاگردان بسیاری را در شهرهای مختلف کشور از جمله تهران، کرج، مشهد، شیراز، یزد و ... تربیت نموده و به درجه مدرسی رساندند. (منبع: ویکی پدیا)

لوازم و تجهیزاتی که برای خوشنویسی با خودکار مورد نیاز است، زیاد نمی باشد و فقط به یک خودکار روان و خوب، زیر دستی مناسب و کاغذ نیاز خواهید داشت.

تمامی نکات مورد نیاز و تکنیک های کاربردی مانند قواعد خوشنویسی و اصول زیبا نویسی آن توسط آموزشگاه ها و اساتید آنها به شما آموزش داده خواهد شد.

به نظر شما بهترین آموزشگاه خوشنویسی با خودکار در شیراز کدام است؟

شیراز شهری است که علاقه مندان به هنرهای مختلف در آن بسیار زیاد می باشد. از آنجایی که مردم این شهر علاقه زیادی به یادگیری هنرهای مختلف دارند و خوشنویسی با خودکار بسیار کاربرد خواهد داشت، به شما پیشنهاد می کنیم به یک آموزشگاه خوشنویسی با خودکار در شیراز مراجعه نمایید تا تمامی اصول و قواعد آن را به شما آموزش دهند.

وبسایت کارشد لیستی از آموزشگاه های خوشنویسی شیراز را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آدرس، شماره های تماس، مسیریابی، شبکه های اجتماعی و ... به صفحه هر کدام از آنها مراجعه کنید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات آموزش خوشنویسی با خودکار در آموزشگاه ها را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. خوشنویسی(ویکی پدیا)
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار سیاحتگر
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد آموزش خوشنویسی با خودکار در شیراز

1

هزینه آموزش خوشنویسی با خودکار چقدر است؟

هزینه آموزش خوشنویسی با خودکار بستگی به نوع دوره، خصوصی یا عمومی بودن دوره، تعداد جلسات، تخصص اساتید، سطح دوره، شهر یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه و ... خواهد داشت.

2

برای آموزش خوشنویسی با خودکار چه ابزاری نیاز است؟

مهمترین ابزار مورد نیاز برای یادگیری خوشنویسی با خودکار، زیردستی مناسب، کاغذ خوب و از همه مهمتر یک خودکار خوب و روان می باشد و نیازی به ابزار دیگری نخواهید داشت.

3

بهترین آموزشگاه خوشنویسی با خودکار چه ویژگی های دارد؟

کیفیت و تجهیزات کلاس ها، مهارت اساتید، قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکانات آموزشی، تنوع مهارت ها و آموزش ها و همچنین اعطای مدرک معتبر از جمله مهمترین ویژگی های بهترین آموزشگاه خوشنویسی با خودکار می باشد.