بهترین آموزشگاه های تافل در شیراز

آموزشگاه تافل TOEFL در شیراز(معرفی 7 کلاس)

مشاهده مراکز معرفی شده

آزمون تافل TOEFL که مخفف Test of English as a Foreign Language است و جزو معتبرترین آزمون ها در سراسر کشورهای دنیا می باشد و جالب است بدانید که این آزمون در بیش از 9 هزار دانشگاه دنیا مورد قبول می باشد.

به طور کلی دو مزیت مهم قبولی در آزمون تافل عبارتند از:

  1. معتبرترین آزمون در بین آزمون‌های بین‌المللی
  2. تاثیرگذاری در رزومه‌ شما بدون قصد مهاجرت

اگر در آزمون تافل نمره قبولی کسب نمایید، 2 سال فرصت خواهید داشت که برای مهاجرت به کشور مقصد اقدام کنید، نمره قبولی خود را ارائه دهید و از مزایای آن بهره مند شوید؛ پس از گذشت 2 سال بایستی دوباره در این آزمون شرکت کرده و نمره جدید کسب کنید.

البته اگر این مدت زمان سپری شود و شما قصد شرکت دوباره در آزمون را داشته باشید، پس از 12 روز این موضوع برای شما امکان پذیر خواهد بود.

معمولا پیشنهاد می شود که در این موضوع عجله نکنید و پس از برطرف کردن نقاط ضعف خود، برای حضور در آزمون مجدد اقدام نمایید.

زمان آزمون تافل 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد و به صورت اینترنتی برگزار می شود، البته بایستی ابتدا به یکی از مراکز معتبر مراجعه نمایید و مراحل ثبت نام را طی کنید.

در بخش امتحان پس از گذشت 2 ساعت برای Listening، شرکت کنندگان 10 دقیقه زمان استراحت خواهند داشت و سپس بخش مکالمه نیز در همان روز به صورت اینترنتی برگزار خواهد شد. برخلاف آزمون آیلتس که بخش Speaking در یک روز مجزا انجام می شود، در آزمون تافل بخش مکالمه همان روز آزمون برگزار خواهد شد.

نمره دهی این آزمون از 0 تا 120 است که نمره مناسب برای شرکت کنندگان ایرانی 85 تا 90 می باشد.

اگر می خواهید در این آزمون ثبت نام کنید بایستی به وبسایت ETS و به بخش TOEFL بروید و مراحل ثبت نام را طی کنید و هزینه این آزمون 225 دلار آمریکا می باشد.

البته پیشنهاد می کنیم ابتدا یک آموزشگاه خوب تافل را پیدا کرده و در کلاس های آن شرکت کنید. مشاورین آموزشگاه ها در تمامی زمینه ها به شما کمک کرده و اساتید آنها نیز شما را برای شرکت در آزمون تافل آماده خواهند کرد.

بهره مندی از اساتید برتر زبان، درصد قبولی بالای زبان آموزان قبلی، امکانات و تجهیزات آموزشی به روز، استفاده از بهترین مشاورین، هزینه آموزشی مناسب و ... از جمله مهترین ویژگی های بهترین آموزشگاه تافل می باشد که می توانید طبق این ویژگی ها آموزشگاه مورد نظرتان را جستجو و پیدا کنید.

این آزمون در اواخر ۲۰۰۵ معرفی شد و به میزان قابل توجهی جایگزین دو نوع دیگر «مبتنی بر کامپیوتر» و «مبتنی بر دفترچه» گردید. این آزمون ابتدا در کشورهای آمریکا، کانادا، فرانسه، آلمان و ایتالیا برگزار گردید و از سال ۲۰۰۶ به کشورهای دیگر نیز بتدریج راه یافت. آزمون «مبتنی بر کامپیوتر» یا CBT در سپتامبر ۲۰۰۶ متوقف شد. ر طبق داده‌های موجود در اوایل سال ۲۰۱۰، این آزمون در شهرهای آمل، تبریز، شیراز، ارومیه، زنجان به صورت اینترنتی، در جزیرهٔ کیش و کرج به صورت کاغذی، و در اصفهان و تهران به هر دو صورت برگزار می‌گردد. هم‌اکنون این آزمون در ایران فقط به صورت مبتنی بر اینترنت (ibt) برگزار می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

قطعا افراد بسیار زیادی برای تحصیل و اشتغال به کشورهای خارجی مهاجرت می کنند که این آزمون برای آنها اهمیت زیادی داشته و با قبولی در آن به راحتی می توانند مسیر مهاجرت خود را هموار سازند.

به دلیل اهمیت آزمون تافل، در کشورمان آموزشگاه های زیادی در زمینه آماده سازی زبان آموزان فعالیت می کنند تا بتوانند با آموزش های خود، آنها را برای امتحان تافل آماده کنند.

قطعا افرادی متعددی به دنبال آموزشگاه تافل TOEFL در شیراز هستند که وبسایت کارشد لیستی از این آموزشگاه ها را در ادامه برای شما عزیزان تهیه کرده است و برای کسب اطلاعات بیشتر و هر سوالی که در ذهن خود دارید، پیشنهاد می کنیم با آنها در ارتباط باشید.

به نظر شما بهترین آموزشگاه تافل شهر شیراز کدام است؟ کدام آموزشگاه را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خودتان را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. تافل (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار دانشجو
اطلاعات بیشتر...