آموزش برق صنعتی در شیراز

آموزشگاه برق صنعتی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

تمامی کارخانجات و کارگاه های صنعتی نیازمند برق هستند و مهندسان رشته برق صنعتی نقش مهمی را در آنها ایفا می کنند. بروز اختلالات در این کارخانجات باعث متوقف شدن خط تولید مونتاژ آنها خواهد شد.

به همین دلیل افراد زیادی علاقه مند به یادگیری برق صنعتی هستند و بدین منظور بایستی دوره های آموزشی آن را پشت سر بگذارند تا با داشتن مدرک معتبر، وارد بازار کار شوند.

از جمله مهمترین قسمت های برق صنعتی که علاقه مندان بایستی آنها را به خوبی فرا بگیرند؛ طراحی، ساخت و مونتاژ تابلو های برق می باشد.

دوره های آموزشی برق صنعتی نیز به دو دسته درجه یک و درجه تقسیم بندی می شوند که مهمترین سر فصل های آن عبارتند از: حفاظت اشخاص، حفاظت شبکه و تجهیزات، تجهیزات مدار فرمان و قدرت، ماشین‌ های الکتریکی، طراحی و شبیه‌ سازی مدار فرمان و رله‌ های برنامه‌ پذیر.

هر کدام از این موارد شامل زیر شاخه های خاصی هستند که اگر علاقه مند به یادگیری برق صنعتی هستید، می توانید به آموزشگاه ها مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید.

پدیده‌ های الکتریکی از گذشته دور مورد مطالعه قرار گرفته‌ اند، اما پیشرفت در درک نظری تا قرن‌ های هفدهم و هجدهم به آرامی اتفاق افتاد. حتی آن زمان نیز کاربرد الکتریسیته اندک بود و این موضوع تا اواخر قرن نوزدهم و زمانی که مهندسان قادر به استفاده از برق در مناطق صنعتی و مسکونی شوند، ادامه یافت. پیشرفت سریع در تکنولوژی الکتریکی صنعت و جامعه را دگرگون ساخت. کاربرد گسترده الکتریسیته سبب شد که از آن در موارد کاربردی بدون محدودیت شامل حمل و نقل، گرمایش، روشنایی، مخابرات و محاسبات استفاده شود. اکنون الکتریسیته پایه‌ های جامعه صنعتی مدرن را تشکیل می‌دهد. (منبع: ویکی پدیا)

توجه داشته باشید که آموزشگاه برق صنعتی در شیراز و یا هر شهر دیگری که می خواهید ثبت نام خود را در آن انجام دهید، بایستی مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای را به شما ارائه دهد تا بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

امروزه نیروها و مهندسان برق صنعتی تعدادشان نسبتا کم است و بازار کار برای افرادی که مدرک برق صنعتی دارشته باشند، بسیار خوب می باشد.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات آموزشگاه های برق صنعتی را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

در پایین لیستی از آموزشگاه های برق صنعتی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه آموزشگاه های برق روی دکمه (مشاهده همه آموزشگاه های برق شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه آموزشگاه ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. نمایش آموزشگاه های برق بر اساس بروز بودن اطلاعات
  2. امکان دیدن آموزشگاه های دارای تخفیف
  3. قابلیت جستجوی آموزشگاه های برق بر اساس خیابان، کوچه و ...
  4. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد آموزش برق

کدام آموزشگاه را به عنوان بهترین آموزشگاه برق صنعتی در شیراز به دیگر همشهری های خود معرفی می کنید؟ شما می توانید در انتهای این مقاله نظرات خودتان را ثبت کنید.

منبع:

  1. برق (ویکی پدیا)
خیابان انقلاب
اطلاعات بیشتر...
پارامونت
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...

سوالات پرتکرار کاربران در مورد آموزش برق صنعتی در شیراز

1

هزینه آموزش برق صنعتی چقدر است؟

هزینه آموزش برق صنعتی به نوع دوره، کیفیت اساتید، تعداد جلسات و ساعات دوره، خصوصی یا عمومی بودن دوره، مدرک، شهر و موقعیت جغرافیایی و ... بستگی خواهد داشت و به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی از آن را بیان کرد، اما طبق بررسی های انجام شده هزینه آموزش برق صنعتی از 3 میلیون تومان شروع می شود و طبق موارد گفته شده، ممکن است متغیر باشد.

2

بهترین آموزشگاه برق صنعتی چه ویژگی هایی دارد؟

ارائه مدرک معتبر و قابل ترجمه، حضور اساتید بسیار توانمند و حرفه ای، به روز بودن تجهیزات، عادلانه بودن قیمت دوره ها، امکان استفاده تمامی هنرجویان از تجهیزات به صورت عملی، امکان اقامت در خوابگاه، اختصاصی بودن خوابگاه، مجاورت خوابگاه با آموزشگاه برای هنرجویان شهرهای دیگر و ... جزو ویژگی های یک آموزشگاه خوب برق صنعتی به حساب می آید.

3

طول دوره آموزش برق صنعتی چقدر است؟

طول دوره آموزش برق صنعتی با توجه به مدت ساعات برگزاری دوره و شیفت آموزشی و همچنین کلاس ها که به سه دسته خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تقسیم بندی می شوند، معمولا بین 1 تا 3 ماه خواهد بود.