آموزش برق خودرو در شیراز

آموزشگاه برق خودرو در شیراز

آموزشگاه های برق خودرو در شیراز

برق خودرو از جمله دوره های بسیار مهیج و جذاب رشته برق می باشد که علاقه مندان نسبتا زیادی نیز دارد. امروزه به دلیل زیاد شدن اتومبیل ها، متخصصان برق خودرو حضورشان در جامعه و به خصوص در تعمیرگاه ها، ضروری به حساب می آید.

برق خودرو هر از چند گاهی نیاز به سرویس و تعمیرات خواهد داشت که بایستی توسط نیروی آموزش دیده و ماهر انجام شود.

به دلیل بازار کار خوب و همچنین درآمد نسبتا بالا، برق خودرو در میان جوانان علاقه مند به رشته های فنی، جایگاه ویژه ای دارد.

به همین دلیل اگر موفق نشده اید آموزش آن را به صورت دانشگاهی پشت سر بگذارید، با مراجعه به آموزشگاه های برق می توانید دوره های آموزشی برق خودرو را با موفقیت بگذرانید و مدرک معتبر دریافت نمایید.

باتری‌های قابل شارژی که ذخیره‌سازی برق را در خودرو امکان‌پذیر کند در سال ۱۸۵۹ میلادی و توسط یک فیزیک‌دان فرانسوی به نام گاستون پلانته اختراع شد. این باتری‌های باتری سربی-اسیدی نام گرفتند. اولین خودروی برقی را توماس پارکر یک مهندس اهل لندن در سال ۱۸۸۴ میلادی ساخت. پارکر که نگران آلودگی شهر لندن و نیز علاقه‌مند به ساخت خودروهای با مصرف کارآمدتر سوخت بود در نهایت توانست یک خودروی برقی قابل استفاده تولید کند. (منبع: ویکی پدیا)

آموزشگاه های برق خودرو در شیراز نیز به مانند سایر آموزشگاه های کشور، دوره های درجه 1 و درجه را برای هنرجویان خود برگزار می کنند.

اهمیت متخصص برق خودرو آن زمان خود را نشان می دهد که اگر برق خودرو به خوبی کار نکند، اتومبیل شما به هیچ عنوان نمی تواند شروع به کار کند و بایستی عیب و ایراد آن برطرف شود.

موارد مهمی که در دوره های درجه یک و دو برق خودرو به شما آموزش داده خواهد شد، عبارتند از:

  • آموزش سیم کشی کلیه مدارات الکتریکی خودرو
  • آموزش صفر تا صد برق خودرو
  • رفع عیوب سیستم کولر خودرو
  • عیب یابی مدار شارژ
  • آموزش تعمیرات کولر خودرو، باطری، سیم کشی، استارت، برف پاک کن، نصب انواع چراغ و ...

دوره های برق خودرو نیز زیر نظر آموزشگاه های برق برگزار می شود و به شما پیشنهاد می کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرفصل های آموزشی آن با این آموزشگاه ها در تماس باشید.

شما می توانید بهترین آموزشگاه های برق خودرو در شیراز را به دیگر کاربران وبسایت کارشد معرفی نمایید تا علاقه مندان به این رشته بتوانند در دوره های آموزشی آنها شرکت کنند.

وبسایت کارشد لیستی از آموزشگاه های برق خودرو را جمع آوری کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، آموزشگاه ها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای لیست آموزشگاه ها قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

منبع:

  1. خودروی برقی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
پارامونت
اطلاعات بیشتر...
بلوار سیبویه
اطلاعات بیشتر...