بهترین آموزشگاه های آیلتس در شیراز

آموزشگاه آیلتس IELTS در شیراز(معرفی 10 کلاس)

مشاهده مراکز معرفی شده

آموزشگاه آیلتس IELTS در شیراز

اگر می خواهید برای مهاجرت تحصیلی اقدام کنید، اولین قدمی که باید بردارید ثبت نام در آزمون آیلتس و قبولی در آن می باشد.

آیلتس که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از آزمون‌های مورد قبول و معتبر زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

آموزشگاه های زیادی در سراسر کشورمان آموزش آیلتس را انجام می دهند و گام به گام به دانش آموز کمک خواهند کرد تا در این آزمون بسیار مهم قبول شوند.

این آزمون در شهرهای بسیاری از کشورمان برگزار می شود که یکی از این شهرها شیراز است و خوشبختانه در این شهر آموزشگاه های بسیاری فعالیت دارند تا به شما کمک کنند بهترین نتیجه را در آزمون آیلتس کسب نمایید.

به همین دلیل وبسایت کارشد سعی بر این دارد تا شما عزیزان همشهری را با آموزشگاه های ایلتس در شیراز بیشتر آشنا کند.

آزمون آیلتس IELTS مهمترین و معتبرترین آزمون برای سنجش زبان انگلیسی می باشد که با قبولی در این آزمون می توانید در دانشگاه های خوب انگلیسی زبان در هر جای دنیا ثبت نام کنید و بوسیله آن مهاجرت تحصیلی داشته باشید.

چهار مهارت مختلف شرکت کنندگان در آزمون آیلتس مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت که عبارتند از:

 1. Listening یا شنیداری
  1. مدت برگزاری این بخش ۳۰ دقیقه می باشد و تعداد سوالات آن 40 سوال در 4 بخش است.
 2. Reading یا خواندن
  1. مدت برگزاری این بخش ۶۰ دقیقه است که تعداد سوالات آن ۴۰ سوال می باشد.
 3. Writing یا نوشتاری
  1. مدت برگزاری این بخش ۶۰ دقیقه است که در این بخش بایستی برای دو موضوع انشا بنویسید.
 4. Speaking یا صحبت کردن
  1. مصاحبه رو در رو با مصاحبه کننده رسمی آیلتس که در مدت زمان ۱۱ تا ۱۴ دقیقه و در 3 بخش انجام می شود.

جالب است بدانید که در بخش Speaking یا صحبت کردن یک هفته قبل یا یک هفته بعد از آزمون آیلتس برگزار می شود.

همچنین آزمون آیلتس به 4 دسته آیلتس آکادمیک (IELTS Academic)، آیلتس جنرال (IELTS General Training)، آیلتس UKVI و آیلتس لایف اسکیلز (IELTS Life Skills) تقسیم بندی می شود که طبق نیاز شما برای مهاجرت، بایستی یکی از این موارد انتخاب شود.

نمره‌بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد، اما به‌طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود.

دانشگاه کمبریج، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه هاروارد آیلتس با حداقل سطح ۷ را می‌پذیرند. آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است که نمره نهایی آیلتس، میانگین این ۴ بخش در نظر گرفته می‌شود.

در صورتی که بهتر است هر کدام از آنها کمتر از نمره متوسط نباشد. کل آزمون دارای دو گونه دانشگاهی (Academic) و آموزش عمومی(General training) است که گونهٔ آکادمیک برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال موارد بالا شرح مختصری از نحوه برگزاری آزمون آیلتس بود که شما با ثبت نام در آموزشگاه آیلتس مورد نظرتان می توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

در این آموزشگاه ها گام به گام شرایط و نحوه انجام آزمون آیلتس را به شما توضیح خواهند داد تا علاوه بر آموزش هایی که در این آموزشگاه ها کسب می کنید، بتوانید در آزمون آیلتس موفق شوید.

پس از مراجعه به آموزشگاه آیلتس مورد نظرتان تعیین سطح خواهید شد و طبق این تعیین سطح انجام شده، دوره های آموزشی برای شما برگزار خواهد شد.

شهر شیراز یکی از شهرهایی است که آزمون آیلتس در آن برگزار می شود و آموزشگاه های آیلتس زیادی نیز در این شهر فعالیت می کنند.

برای موفقیت در این آزمون مهم بایستی به یک آموزشگاه آیلتس IELTS در شیراز مراجعه کنید تا تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده است، برطرف شود و بتوانید با ثبت نام در دوره های آموزشی بهترین نتیجه را کسب نمایید.

بهترین آموزشگاه ایلتس شیراز

آزمون آیلتس در ایران توسط سازمان IDP و موسسات دیگر در شهرهای تهران، تبریز، شیراز، کرمان، اهواز، همدان، مشهد، دزفول، ساری، اصفهان، رشت، کرمانشاه، جزیره کیش و کرج برگزار می‌شود. (منبع: ویکی پدیا)

قطعا قبولی در آزمون آیلتس برای افراد مهم و حیاتی می باشد و برای محقق شدن آن لازم است که به دنبال برترین آموزشگاه آیلتس باشید تا موفقیت خود را تضمین کنید.

البته توجه داشته باشید که در وحله اول، قبولی در آزمون آیلتس نیازمند تلاش بی وقفه شما می باشد و سپس به آموزشگاه مورد نظرتان.

افراد متعددی در شهر شیراز به دنبال قبولی در آزمون آیلتس می باشند و سوال اکثر آنها این است که بهترین آموزشگاه ایلتس در شیراز کجاست؟

در پاسخ به این سوال بایستی چند ویژگی مهم از این آموزشگاه ها را مورد بررسی قرار دهید.

اگر تصمیم خود را برای قبولی در آزمون آیلتس گرفته اید، پس لازم است قبل از هر اقدامی یک آموزشگاه خوب را پیدا کنید. توجه به نکات زیر به شما کمک شایانی خواهد کرد:

 1. ابتدا سعی کنید از دوستان و آشنایان خود در رابطه با آموزشگاه ها و آزمون آیلتس پرس و جو کنید.
 2. با استفاده از جستجوهای اینترنتی لیستی از آموزشگاه های آیلتس را تهیه کنید و سعی کنید نظرات هنرجویان آنها را در شبکه های اجتماعی هر آموزشگاه مطالعه نمایید. خواندن نظرات کاربران در شبکه های اجتماعی کمک زیادی در تصمیم گیری شما خواهد کرد.
 3. اگر آموزشگاهی را مد نظر دارید، سعی کنید از هنرجویان قبلی آنها در رابطه با اساتید، نحوه آموزش، منابع آموزشی، برگزاری کلاس ها، تجهیزات و امکانات آموزشگاه و ... پرس و جو کنید.
 4. لیست خود را محدودتر کنید و چند آموزشگاه را انتخاب نمایید.
 5. به صورت حضوری به آموزشگاه های انتخاب شده سر بزنید و همه سوالاتی که در ذهن دارید را از آنها بپرسید.
 6. در نهایت با انجام این موارد، خیلی راحت تر می توانید بهترین آموزشگاه آیلتس را انتخاب نمایید.

همچنین علاوه بر موارد بالا دانستن ویژگی های مهم برترین آموزشگاه آیلتس نیز بسیار حائز اهمیت است.

داشتن مجوز رسمی، بهره مندی از اساتید برتر و بادانش، تجهیزات و امکانات آموزشی مدرن، بالا بودن میزان قبولی دانشجویان قبلی، ارائه مدرک معتبر و مورد تایید همه کشورها، شهریه مناسب و ... جزو مهمترین ویژگی های بهترین آموزشگاه های آیلتس می باشد.

به هر حال اگر به دنبال لیست آموزشگاه های آیلتس شیراز هستید، وبسایت کارشد در ادامه این لیست را به همراه شماره های تماس، آدرس، مسیریابی، اینستاگرام و ... تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در ارتباط باشید.

منبع:

 1. آیلتس (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار دانشجو
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار بهشتی
اطلاعات بیشتر...
پارامونت
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
بلوار مدرس
اطلاعات بیشتر...