آموزشگاه آشپزی بین المللی در شیراز

آموزشگاه آشپزی بین المللی شیراز

بسیاری از ایرانی ها عقیده دارند که بهترین و لذیذترین غذاهای دنیا را کشور ایران دارد؛ اما باید قبول کنیم که بسیاری از غذاهای کشورهای دیگر نیز بسیار خوشمزه و خوش طعم می باشند.

تجربه غذاهای خارجی و یا به اصطلاح فرنگی، قطعا بسیار لذتبخش خواهد بود و نمی توان منکر این قضیه شد. به همین دلیل افراد بسیاری در کشورمان علاقه مند هستند که برای یکبار هم که شده، طعم غذاهای بین المللی را بچشند.

امروزه شاهد آن هستیم که مردم شیراز هم مانند سایر شهرها نسبت به تجربه کردن غذای کشورهای دیگر علاقه زیادی نشان می دهند و این می تواند ریشه در افزایش رستوران و فست فودهای بین المللی داشته باشد.

با توجه به این موضوع هر روزه تعداد بیشتری از علاقه مندان به آموزش غذاهای بین الملل علاقه پیدا می کنند؛ زیرا با گسترش تعداد رستوران ها و فست فودهای خارجی، نیاز به آشپزهای ماهر بیشتر از قبل می شود.

حال اگر ساکن شیراز هستید و دوست دارید تا آشپز ماهری باشید و یا علاقه خاصی به یادگیری غذاهای کشورهای دیگر دارید؛ به شما توصیه می کنیم تا در یک آموزشگاه آشپزی بین المللی در شیراز ثبت نام کنید.

در تاریخ افسانه ای ایران آمده است که پختن غذا و خوردنی از دوران پادشاهی ضحاک آغاز شد. پیش از آن دیوها به این هنر آشنایی داشتند و انواع آش ها و باهای خوش و خوردنی های لذیذ را می پختند. از میان نوشته هایی که از زبان پهلوی در دست است در رساله دلکش خسرو کواتان و ریتک (خسرو و ریدگ) نکاتی دربارهٔ خورش ها و خوردنی ها و شیوهٔ بکار بردن و چگونگی آنها در دوره ساسانی به دست می آید که در تنظیم تاریخ آشپزی در ایران مآخذ معتبر است. نام بسیاری از طعام های ایرانی و اصطلاحات طباخی که معرب شده است در کتاب های زبان عربی دیده می شود. (منبع: ویکی پدیا)

برای پیدا کردن این آموزشگاه ها اصلا نگران نباشید، زیرا وبسایت کارشد لیست کاملی از آموزشگاه های بین المللی را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آموزشگاه های بین المللی آشپزی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، آموزشگاه ها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

با استفاده از فیلتر نمایش "نزدیکترین به من" می توانید آموزشگاه ها را بر اساس نزدیکی به خود مرتب کنید. (برای استفاده از این امکان باید اجازه دسترسی به لوکیشن را به وبسایت کارشد بدهید.)

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات آموزشگاه های آشپزی بین المللی را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای لیست آموزشگاه ها قرار دارد، می توانید آموزشگاه های آشپزی را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

شما می توانید پس از گذارندن کلاس های آشپزی بین الملل در شیراز و دریافت مدرک خود در مکان های مختلفی مانند هتل، رستوران، فست فودها، مراکز تهیه غذا و یا آشپزخانه های صنعتی مشغول به کار شوید.

در صورتی که در شیراز آموزشگاه آشپزی بین الملل رفته اید؛ در بخش نظر ها، تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:

  1. آشپزی ایرانی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...