انجام آمبره مو در شیراز

آمبره مو در شیراز(معرفی 5آرایشگاه تخصصی)

مشاهده مراکز معرفی شده

رنگ کردن موها روشی است که امروزه در بین بانوان و حتی آقایان بسیار محبوب شده است و انسان برای زیبایی بیشتر از روش های مختلف رنگ کردن مو استفاده می کند.

از جمله روش های جدید رنگ کردن موها، روش آمبره مو است که قسمت های پایینی موها رنگ و یا اصطلاحا آمبره می شود و هیچگونه آسیبی به ریشه موها وارد نخواهد شد.

در واقع آمبره کردن موها متدی برای رنگ کردن متفاوت مو به حساب می آید که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.

در روش آمبره ابتدا موها دکلره خواهد شد تا رنگ قبلی مو بوسیله دکلره از بین برود و موها آمبره شوند. دکلره کردن موها در روش آمبره، جزو اصلی ترین مراحل آن به حساب می آید. در مرحله دکلره کردن نباید مو زیاد دکلره شده و ریشه اصلی مو پیدا شود.

آمبره کردن مو اینگونه است که از ریشه تا ساقه مو، تم تیره به روشن ایجاد می شود و رنگ موها بسیار جذاب خواهد شد.

این روش جزو روش های محبوب در شهرهای بزرگ ایران به حساب می آید و بانوان بسیاری برای انجام آن اقدام می کنند. شهر شیراز هم جزو شهرهایی است که آرایشگاه های زنانه بسیار زیادی دارد و خوشبختانه آرایشگاه های این شهر روش آمبره را با بهترین کیفیت انجام می دهند، به شرط آنکه به یک آرایشگر متخصص آمبره مو مراجعه نمایید.

پس اگر می خواهید برای انجام آمبره مو در شیراز اقدام کنید، به دنبال آرایشگاه هایی باشید که دارای آرایشگر تخصصی آمبره باشند تا از هزینه ای که می کنید، رضایت کافی داشته باشید.

رنگ کردن مو هم بین آقایان و هم بین بانوان از قدیم رایج بوده‌است اما امروزه ۷۰ درصد از بانوان و 20 درصد از آقایان موهای خود را رنگ می‌کنند. رنگ و مش، تاثیر زیادی در جذابیت فرد دارد. مو یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در ظاهر یک فرد است و با تغییر رنگ و حالت آن چهره تغییر زیادی می کند. (منبع: ویکی پدیا)

برای آمبره کردن مو لازم است به نکاتی توجه داشته باشید و طبق آن برای آمبره مو اقدام کنید. پس به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • رنگ و سایه در روش آمبره را بر اساس رنگ چشم، رنگ پوست، رنگ لباس و همچنین سلیقه خود انتخاب کنید.
  • انتخاب رنگ ها را به گونه ای انجام دهید که نزدیک به رنگ پایه موی شما باشد. دو درجه روشن بودن رنگ نسبت به رنگ پایه مو برای آمبره کردن موها باعث می شود که آمبره مو به صورت طبیعی و ملایم به نظر برسد.
  • پرطرفدارترین رنگ ها و مدل های آمبره مو که می توانید از آنها استفاده کنید، عبارتند از: رنگ موی آمبره روی موهای کوتاه، رنگ کردن موهای بلند با تکنیک آمبره مو، آمبره مو با رنگ های عسلی و شاه بلوطی، آمبره کردن مو با رنگ های قهوه ای و مشکی، آمبره کردن با رنگ موی بلوند یخی، رنگ موی آمبره شاه بلوطی مایل به قهوه ای، رنگ موی آمبره با هاله های طلایی در مو و ...

به هر حال در تمامی موارد و نکات آمبره مو، آرایشگری تخصصی شما در این زمینه بیشترین کمک و راهنمایی را به شما ارائه خواهد داد و می توانید از نظراتش استفاده کنید؛ اما بهتر است این موارد و خواسته های خودتان را نیز به آرایشگر خود اعلام کنید تا بهترین نتیجه را برای شما به همراه داشته باشد.

از آنجایی که شهر شیراز دارای آرایشگاه ها و سالن های زیبایی بسیار زیادی می باشد و ممکن است برای پیدا کردن آرایشگاه تخصصی آمبره مو دچار سردرگمی شوید، وبسایت کارشد لیستی از این آرایشگاه ها را برای شما عزیزان تهیه کرده است که می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با آنها در تماس باشید.

نظر شما در رابطه با آمبره کردن مو و رنگ مناسب برای انجام آن چیست؟ شما می توانید در قسمت نظردهی برای ما و دیگر کاربران وبسایت کارشد بنویسید.

منبع:

  1. رنگ‌کردن مو (ویکی پدیا)
بلوار گلستان
اطلاعات بیشتر...
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...