انجام آزمایش در منزل در شیراز

آزمایش در منزل شیراز(معرفی 3آزمایشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

آزمایشات پزشکی توسط آزمایشگاه های مختلف که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت باشند، از بیماران گرفته می شود.

اما افراد بسیار زیادی در هر جامعه ای به دلایل مختلف توانایی رفتن به آزمایشگاه ها و انتظار کشیدن را نخواهند داشت که شرکت های پزشکی و درمانی مختلف آزمایش گیری در منزل را انجام می دهند.

معومولا شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، با بیمه های مختلف نیز همکاری خواهند داشت که شما بتوانید از بیمه خود استفاده کنید و هزینه کمتری بپردازید.

آزمایشات خون، نمونه گیری ادرار، نمونه گیری مدفوع، آزمایش کرونا، آزمایش برای کودکان، تفسیر آزمایش خون و حتی آزمایش بدون نسخه پزشک نیز جزو خدماتی است که این شرکت های پزشکی به شما ارائه خواهند داد.

تیم پزشکی که به منزل بیمار مراجعه خواهد کرد، بعد از انجام آزمایش پزشکی مورد نظر، نتیجه را به صورت آنلاین و از طریق اپلیکیشن های مختلف برای بیمار ارسال خواهند کرد که هم در وقت و هم در هزینه بیمار صرفه جویی خواهد شد.

آزمایش خون اغلب در بهداشت و درمان برای تعیین وضعیت فیزیولوژیک و بیوشیمیایی، مانند بیماری، میزان مواد معدنی، اثر بخش بودن دارویی، و عملکرد اندام درونی بدن استفاده می‌شود. نمونه پانل‌های خون بالینی همیشه شامل یک پانل متابولیک پایه یا شمارش کامل خون هستند. آزمایش خون همچنین در آزمایش مواد مخدر برای تشخیص سوء مصرف مواد مخدر بکار می‌رود. (منبع: ویکی پدیا)

اگر می خواهید از آزمایش در منزل که توسط شرکت های پزشکی مختلف انجام می شود استفاده کنید، توجه داشته باشید که آن شرکت دارای پزشک و پرسنل متخصص باشد و به صورت رسمی فعالیت داشته باشند.

معمولا این شرکت ها با آزمایشگاه های معتبر شهر شما فعالیت خواهند داشت و شما می توانید در این رابطه نیز از آنها پرس و جو کنید.

به هر حال آزمایش در منزل در شهرهای بزرگ ایران قابل انجام است که شهر شیراز نیز از این قضیه مستثنی نبوده و شرکت های متعددی در این زمینه فعالیت می کنند.

اگر به دنبال انجام آزمایش در منزل در شیراز هستید، وبسایت کارشد در انتهای این مقاله لیستی را برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

آبا تا به حال از خدمات آزمایش در منزل استفاده کرده اید؟ شما می توانید نظرات و پیشنهادات خودتان را برای راهنمایی بیشتر به دیگر کاربران وبسایت کارشد در انتهای این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. آزمایش خون (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...