اگر کسب و کار شما در اینترنت حضور فعالی ندارد، به زودی از صحنه روزگار حذف خواهید شد. «بیل گیتس»

امروزه با رشد روزافزون فناوری و استفاده از اینترنت بسیاری از مردم نیاز های خود را از طریق جستجوهای اینترنتی برطرف می کنند. باتوجه به اینکه تقریبا تمامی افراد از گوشی های هوشمند و رایانه های متصل به اینترنت بهره مند هستند، کسب و کارها نیازمند یک جایگاه در جستجوهای اینترنتی می باشند.
یکی از پربازده ترین نوع تبلیغات، تبلیغات اینترنتی می باشد که بوسیله آن کسب و کار شما در وبسایت های پربازدید نمایش داده می شود. مزیت اصلی تبلیغات اینترنتی صرفه جویی در وقت، هزینه و حذف فعالیت های فیزیکی و روزمره می باشد.
گوگل مهمترین موتور جستجو میباشد که روزانه میلیاردها جستجو در سراسر این کره خاکی بوسیله آن انجام میگیرد. حضور پررنگ در جستجوهای گوگل می تواند کسب و کار شما را بسیار تغییر دهد، چراکه تقریبا درصد زیادی از مردم آشنایی کامل با گوگل را دارند و به راحتی نیازهای خود را در این موتور جستجو برطرف می کنند.

کارشد چیست ؟
یک سامانه هوشمند مدیریت و تحول در مشاغل میباشد که شروع فعالیت آن از زمستان سال 1397، در شهر شیراز و استان فارس بوده است. که هدف آن، بهبود کسب و کارها و مشاغل در شیراز میباشد.
کارشد به عنوان یک پل ارتباطی مابین کسب و کارهای مختلف و کاربران اینترنتی ایفای نقش میکند.

نحوه فعالیت:
کارشد یک سامانه هوشمند میباشد که بر اساس جستجو و آنالیز موتور های جستجو مانند گوگل فعالیت میکند. مبنای فعالیت کارشد بر اساس SEO و SEM میباشد، زمانی که کاربران اینترنتی در شهر شیراز بر حسب نیاز روزانه خود، به دنبال خدمات یا محصولات خاصی میگردند، وبسایت کارشد با استفاده از تکنیک های سئو مقصد احتمالی بسیاری از این جستجوها خواهد بود و کاربران میتوانند به راحتی به تمامی اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و از خدمات آنها بهره لازم را ببرند. صاحبین کسب و کار می توانند به راحتی اطلاعات شغل یا خدمات خود را در این سامانه ثبت کنند و در محضر دید بازدیدکنندگان قرار دهند و به واسطه آن روز به روز بر تعداد مشتریان خود بیفزایند و درآمد خود را چندین برابر کنند.
زمانی کسب و کار شما شکوفا می شود که در عصر ارتباطات بتوانید خود را به دیگران نمایش دهید. زمانی بیشترین بهره را میبرید که به واسطه عبارات جستجوی معتبر و پرکاربرد به کاربران اینترنتی نمایش داده شوید.

مزیت های سامانه هوشمند کارشد:

  • صرفه جویی در وقت و هزینه.
  • پربازده بودن.
  • کمک به توسعه و برندسازی کسب و کار ها.
  • کمک به کاهش آلودگی.