انجام پی آر پی مو در شیراز

پی آر پی(prp) مو در شیراز

یکی از مهمترین کاربردهای prp، درمان ریزش مو و کاهش التهاب پوست سر می باشد که با انجام پی آر پی، ضخامت و تراکم موهای شما افزایش پیدا می کند.

پی آر پی(prp) مو در شیراز توسط اکثر کلینیک های زیبایی به خصوص کلینیک های کاشت مو قابل انجام خواهد بود و شما می توانید برای مشاوره به آنها مراجعه کنید.

پی آر پی مو یکی از مهمترین کاربردهای آن به حساب می آید و افراد زیادی برای انجام آن اقدام می کنند. از مهمترین مزیت های پی آر پی مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تحریک رشد طبیعی مو
 • افزایش حجم و تراکم مو ها
 • بهبود کیفیت مو
 • کاهش ریزش مو

اثرات ترمیمی و رشد که در صدمات و ضایعات بافت‌ های مختلف بدن توسط عوامل رشد کنترل و هدایت می‌ شوند باعث بروز این فرضیه شده‌ است که مقادیر غنی شده پلاکت‌ها که دارای این فاکتورها هستند، می‌ توانند باعث تحریک و تشدید پدیده ترمیم در این صدمات شوند. گروه زیادی از عوامل رشد مانند سیتوکین‌ ها، اینترلوکین ها، فاکتور رشد پلاکتی، عامل رشد شبه انسولین، عامل رشد فیبروبلاست و دیگر عوامل در کنترل پدیده ترمیم ضایعات و صدمات باف های بدن شرکت دارند. از پلاکت‌ها بیش از ۷ نوع از این عوامل رشد ترشح می‌گردد. (منبع: ویکی پدیا)

از آنجایی که prp مو از جدیدترین روش های درمانی به حساب می آید و نیازی به جراحی ندارد، به افرادی که از جراحی ترس دارند به شدت پیشنهاد می شود.

تقویت موها بوسیله پی ار پی نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت و با استفاده از پلاکت ها، متخصصین ترمیم موهای سر را انجام می دهند.

به نظر شما بهترین مرکز پی آر پی مو در شیراز کدام است و چه ویژگی های بارزی دارد؟ لطفا نظرات خودتان را در این رابطه با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های پی آر پی مو شیراز را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه هر کدام از آنها مراجعه کنید.

در پایین لیستی از کلینیک های PRP شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های PRP مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز پی ار پی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها و مراکز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز prp بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز  و کلینیک ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد پی آر پی
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد پی آر پی

در صورتی که با روش پی آر پی مو آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. پی آر پی (ویکی پدیا)
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...