انجام پی آر پی مو در شیراز

پی آر پی(prp) مو در شیراز

یکی از مهمترین کاربردهای prp، درمان ریزش مو و کاهش التهاب پوست سر می باشد که با انجام پی آر پی، ضخامت و تراکم موهای شما افزایش پیدا می کند.

پی آر پی(prp) مو در شیراز توسط اکثر کلینیک های زیبایی به خصوص کلینیک های کاشت مو قابل انجام خواهد بود و شما می توانید برای مشاوره به آنها مراجعه کنید.

پی آر پی مو یکی از مهمترین کاربردهای آن به حساب می آید و افراد زیادی برای انجام آن اقدام می کنند. از مهمترین مزیت های پی آر پی مو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تحریک رشد طبیعی مو
  • افزایش حجم و تراکم مو ها
  • بهبود کیفیت مو
  • کاهش ریزش مو

اثرات ترمیمی و رشد که در صدمات و ضایعات بافت‌ های مختلف بدن توسط عوامل رشد کنترل و هدایت می‌ شوند باعث بروز این فرضیه شده‌ است که مقادیر غنی شده پلاکت‌ها که دارای این فاکتورها هستند، می‌ توانند باعث تحریک و تشدید پدیده ترمیم در این صدمات شوند. گروه زیادی از عوامل رشد مانند سیتوکین‌ ها، اینترلوکین ها، فاکتور رشد پلاکتی، عامل رشد شبه انسولین، عامل رشد فیبروبلاست و دیگر عوامل در کنترل پدیده ترمیم ضایعات و صدمات باف های بدن شرکت دارند. از پلاکت‌ها بیش از ۷ نوع از این عوامل رشد ترشح می‌گردد. (منبع: ویکی پدیا)

از آنجایی که prp مو از جدیدترین روش های درمانی به حساب می آید و نیازی به جراحی ندارد، به افرادی که از جراحی ترس دارند به شدت پیشنهاد می شود.

تقویت موها بوسیله پی ار پی نتایج بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت و با استفاده از پلاکت ها، متخصصین ترمیم موهای سر را انجام می دهند.

به نظر شما بهترین مرکز پی آر پی مو در شیراز کدام است و چه ویژگی های بارزی دارد؟ لطفا نظرات خودتان را در این رابطه با وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های پی آر پی مو شیراز را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید

همچنین در صورتی که تجربه استفاده از خدمات پی آر پی مو را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. پی آر پی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...