گل فروشی آنلاین در شیراز

گل فروشی آنلاین شیراز

گلفروشی به شکل های سنتی ادامه داشت تا اینکه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش اینترنت، جرقه ای برای فروش آنلاین گل نیز زده شد.

جالب است بدانید که اولین گل فروشی در جهان با نام FTD در کشور آمریکا و در سال 1910 آغاز به کار کرد.

از معتبرترین گل فروشی های آنلاین که در سراسر جهان فعالیت دارند و بسیار مشهور می باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • FTD
  • ۱۸۰۰Flowers
  • Flowerchimp
  • Bouqs
  • Waitroseflorist
  • interflora
  • Proflowers
  • Teleflora

با ظهور گل فروشی های آنلاین در کشورهای توسعه یافته آمریکا و اروپا، در شهرهای بزرگ ایران نیز گلفروشی های آنلاین شروع به کار کرده اند که این موضوع در شهر شیراز نیز به چشم می خورد.

افراد بسیاری به دنبال گل فروشی آنلاین در شیراز هستند که ما در اینجا سعی بر این داشته ایم تا اطلاعات آنها را برای شما جمع آوری کنیم. به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه هر کدام از گل فروشی ها مراجعه کنید.

وبسایت کارشد همچنین در مقاله فروشگاه های آنلاین شیراز نیز تعدادی از گلفروشی های آنلاین این شهر به شما عزیزان معرفی شده است که می توانید به این مقاله نیز مراجعه کنید.

مطمئنا امروزه یکی از بهترین خدمات آنلاین و اینترنتی، سفارش گل می باشد؛ زیرا به راحتی و بوسیله گوشی های هوشمند می توان سفارش خود را تکمیل کرد و آن را درب منزل تحویل گرفت.

از جمله مزیت های گل فروشی های آنلاین می توان به صرفه جویی در وقت، هزینه، قدرت انتخاب و تصمیم گیری بالاتر و ... اشاره کرد.

اولین شرکت خدمات ارسال گل در سال ۱۹۱۰ توسط گروهی ۱۵ نفره از گل فروشان آمریکایی تأسیس شد که نام خدمات ارسال گل با تلگراف (FTD) را برگزیدند و در سال ۱۹۶۵ خدماتشان را به سطح بین‌الملل ارتقا دادند و نامش به خدمات ارسال بین المللی تغییر یافت و نه تنها در آمریکا بلکه در کشورهای دیگر نیز فعالیت خود را ادامه دادند. بر اساس کتاب «تهران قدیم» نوشته جعفر شهری، «گل‌فروشی ژرژیک» در چهار راه کنت (لاله زار نو) در اواخر دهه ۱۳۱۰ خورشیدی اولین مغازه گل‌فروشی در تهران بوده است. حرفه گل فروشی را برای نخستین بار ارامنه ای که از عثمانی به ایران مهاجرت کرده بوند به شهر تهران آورده اند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از گلفروشی های شیراز را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آنلاین آنها می توانید به صفحه هر کدام مراجعه نمایید.

در صورتی که تجربه استفاده از خدمات گل فروشی های آنلاین شیراز را دارید، می توانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، گلفروشی ها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، گل فروشی ها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

به نظر شما بهترین گل فروشی آنلاین شیراز کدام است؟ شما می توانید تجربیات و نظرات خودتان را در وبسایت کارشد با دیگر کاربران این سایت به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. گلفروشی آنلاین (ویکی پدیا)
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
شهرک گلستان
اطلاعات بیشتر...
ایمان جنوبی
اطلاعات بیشتر...
بلوار فرصت شیرازی
اطلاعات بیشتر...