گل فروشی آنلاین در شیراز

گل فروشی آنلاین در شیراز(معرفی 8گلفروشی)

مشاهده مراکز معرفی شده

گلفروشی به شکل های سنتی ادامه داشت تا اینکه با پیشرفت تکنولوژی و پیدایش اینترنت، جرقه ای برای فروش آنلاین گل نیز زده شد.

جالب است بدانید که اولین گل فروشی در جهان با نام FTD در کشور آمریکا و در سال 1910 آغاز به کار کرد.

از معتبرترین گل فروشی های آنلاین که در سراسر جهان فعالیت دارند و بسیار مشهور می باشند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • FTD
 • ۱۸۰۰Flowers
 • Flowerchimp
 • Bouqs
 • Waitroseflorist
 • interflora
 • Proflowers
 • Teleflora

با ظهور گل فروشی های آنلاین در کشورهای توسعه یافته آمریکا و اروپا، در شهرهای بزرگ ایران نیز گلفروشی های آنلاین شروع به کار کرده اند که این موضوع در شهر شیراز نیز به چشم می خورد.

افراد بسیاری به دنبال گل فروشی آنلاین در شیراز هستند که ما در اینجا سعی بر این داشته ایم تا اطلاعات آنها را برای شما جمع آوری کنیم. به همین دلیل برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به صفحه هر کدام از گل فروشی ها مراجعه کنید.

وبسایت کارشد همچنین در مقاله فروشگاه های آنلاین شیراز نیز تعدادی از گلفروشی های آنلاین این شهر به شما عزیزان معرفی شده است که می توانید به این مقاله نیز مراجعه کنید.

مطمئنا امروزه یکی از بهترین خدمات آنلاین و اینترنتی، سفارش گل می باشد؛ زیرا به راحتی و بوسیله گوشی های هوشمند می توان سفارش خود را تکمیل کرد و آن را درب منزل تحویل گرفت.

از جمله مزیت های گل فروشی های آنلاین می توان به صرفه جویی در وقت، هزینه، قدرت انتخاب و تصمیم گیری بالاتر و ... اشاره کرد.

اولین شرکت خدمات ارسال گل در سال ۱۹۱۰ توسط گروهی ۱۵ نفره از گل فروشان آمریکایی تأسیس شد که نام خدمات ارسال گل با تلگراف (FTD) را برگزیدند و در سال ۱۹۶۵ خدماتشان را به سطح بین‌الملل ارتقا دادند و نامش به خدمات ارسال بین المللی تغییر یافت و نه تنها در آمریکا بلکه در کشورهای دیگر نیز فعالیت خود را ادامه دادند. بر اساس کتاب «تهران قدیم» نوشته جعفر شهری، «گل‌فروشی ژرژیک» در چهار راه کنت (لاله زار نو) در اواخر دهه ۱۳۱۰ خورشیدی اولین مغازه گل‌فروشی در تهران بوده است. حرفه گل فروشی را برای نخستین بار ارامنه ای که از عثمانی به ایران مهاجرت کرده بوند به شهر تهران آورده اند. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از گلفروشی های شیراز را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات آنلاین آنها می توانید به صفحه هر کدام مراجعه نمایید.

در پایین لیستی از گلفروشی های آنلاین شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه گلفروشی ها در شیراز روی دکمه (مشاهده همه گلفروشی های شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه گلفروشی ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی گلفروشی ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد خرید گل و گلفروشی ها
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

به نظر شما بهترین گل فروشی آنلاین شیراز کدام است؟ شما می توانید تجربیات و نظرات خودتان را در وبسایت کارشد با دیگر کاربران این سایت به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. گلفروشی آنلاین (ویکی پدیا)
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
ایمان شمالی
اطلاعات بیشتر...
ایمان شمالی
اطلاعات بیشتر...