کلاس نقاشی کودکان در تهران

کلاس نقاشی کودکان تهران

مشاهده مراکز معرفی شده

همیشه والدین سعی در پرورش استعدادهای کودک خود دارند و شاید به نتیجه خوبی دست پیدا نکنند که فرزند خود را در کدام کلاس آموزشی ثبت نام کنند. یکی از بهترین کلاس هایی که می توان کودک خود را در آن ثبت نام کرد و استعداد هایش را پرورش داد، کلاس نقاشی کودکان است.

کلاس های نقاشی برای کودکان مزیت های بسیاری دارد که از جمله مهمترین این مزیت ها و فواید برای کودکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تقویت خلاقیت با نقاشی
 • ایجاد درک هنری در کودکان
 • رهایی از اضطراب با نقاشی
 • احساس شادی و اعتماد به نفس با نقاشی
 • کشف استعدادها و ویژگی های منحصر بفرد
 • بیان احساسات و عواطف
 • سرگرم کننده و مهیج
 • تقویت هماهنگی دست و چشم
 • آموزش مهارت های حرکتی
 • پیشرفت و کشف خلاقیت کودک
 • توسعه خیال پردازی

شاید کلاس نقاشی و نقاشی کشیدن جزو علایق فرزند شما نباشد، اما قطعا مزیت های بالا برای هر کودکی می تواند مثمر ثمر باشد. همچنین کلاس های نقاشی کودکان کمک شایانی به رشد، یادگیری و تقویت حواس آنها خواهد کرد که این موضوع در آینده بسیار برای فرزند شما کارایی خواهد داشت.

در تمامی شهرهای ایران آموزشگاه های نقاشی متعددی فعالیت می کنند که کلاس های نقاشی کودکان را نیز برگزار خواهند کرد. مخصوصا در شهر بزرگ تهران که جمعیت زیاد است و این آموزشگاه ها تعدادشان کم نیست.

به همین دلیل والدینی که به دنبال کلاس نقاشی کودکان در تهران هستند، دغدغه ای نخواهد داشت و به راحتی می توانند نزدیکترین آموزشگاه نقاشی را در برای فرزند خود پیدا کنند.

معمولا کلاس های نقاشی کودکان برای رده های سنی 3 تا 13 سال برگزار می شود که کودکان 3 تا 6 سال در یک رده سنی و کودکان 7 تا 13 سال در رده های مجزا آموزش های لازم را کسب خواهند کرد.

یکی از راه‌ها و وسایل پرورش کودکان که معمولاً کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد ولی قبل از هر وسیله و پیش ازهر چیز دیگر می‌تواند به آموزش کمک کند نقاشی است. رنگ و تصویر بیش از هر چیز دیگر ذهن بچه را متوجه خود می‌کند و در عین حال وسیله‌ای است که بچه قبل از هر چیز می‌تواند به خلق آن بپردازد. برای درک رنگ و تصویر کافی است که چشم بببیند و برای خلق ان کافی است که بچه دست در رنگ کند و آن را بر در و دیوار یا روی هر چه که دم دستش باشد حتی به سر و صورت و لباس خود بمالد. اگر نقاشی عمیق‌ترین وسیله آموزش کودک نباشد می‌توان گفت یکی از مهمترین و اولین وسیله آموزش اوست. (منبع: ویکی پدیا)

نقاشی آبرنگ، نقاشی رنگ روغن، طرح مداد، نقاشی با زغال، نقاشی کلاژ، نقاشی قلم کاری، سبک اسکریبل، نقاشی نوک قلم، آکریلیک، نقاشی پاستلی و ... جزو سبک های نقاشی کودکان می باشد که می توانید بر اساس تشخیص خود و همچنین مشورت با آموزشگاه های نقاشی، بهترین سبک را برای کودک خود انتخاب کنید و در کلاس نقاشی کودکان، فرزند خود را ثبت نام نمایید.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از آموزشگاه های نقاشی که کلاس های نقاشی کودکان را برگزار می کنند، برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

همچنین علاوه بر این لیست شما می توانید با کلیک بر روی مشاهده همه آموزشگاه های نقاشی تهران، لیست کامل تری از این آموزشگاه ها را مشاهده نمایید و آموزشگاه ها را بر اساس نزدیکی به محل سکونتتان مرتب سازی کنید.

با امتیازدهی به این مقاله و همچنین اشتراک گذاشتن نظرات خود، وبسایت کارشد را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

منبع:

 1. کودک و نقاشی (ویکی پدیا)
خیابان جردن
اطلاعات بیشتر...
اشرفی اصفهانی
اطلاعات بیشتر...
خیابان انقلاب
اطلاعات بیشتر...
بلوار کاوه
اطلاعات بیشتر...
تهرانپارس
اطلاعات بیشتر...