آموزش طراحی چهره در تهران

کلاس طراحی چهره تهران

مشاهده مراکز معرفی شده

نقاشی جزو هنرهای پرطرفدار جهان است و تعداد افرادی که دوست دارند به یک نقاش ماهر تبدیل شوند کم نیست. نقاشی زیر شاخه های زیادی دارد که یکی از هیجان انگیزترین این زیر شاخه ها، طراحی چهره می باشد.

خیلی از انسان ها همیشه در خلوت خود سعی بر این داشته اند که یک نقاشی زیبا بکشند، اما چون تکنیک های لازم را نمی دانستند و یا حس می کردند که استعدادی در این زمینه ندارند، به طور کلی قید آن را زده اند.

اما اگر علاقه مند به نقاشی و به خصوص طراحی چهره هستید، لازم است توسط یک استاد خوب آموزش های لازم را کسب کنید و در آن حرفه ای شوید.

کلاس های طراحی چهره توسط آموزشگاه های نقاشی در سراسر ایران برگزار می شود و هنرجویان زیادی در این زمینه به دنبال کشف استعدادهای خود هستند.

افرادی که در تهران زندگی می کنند و به این هنر علاقه مند هستند، با گزینه های بیشتری رو به رو خواهند بود و به نوعی قدرت انتخاب بسیار بالایی خواهند داشت. زیرا آموزشگاه های نقاشی زیادی در پایتخت ایران فعالیت می کنند که اکثر آنها کلاس طراحی چهره در تهران را نیز برای هنرجویان خود برگزار خواهند کرد.

کلاس های طراحی چهره برای افراد زیر بسیار مناسب است و به نوعی کاندید خوبی برای یادگیری آن به حساب می آیند:

  • علاقه مندان به نقاشی و طراحی چره که فکر می کنند در این زمینه هیچگونه استعدادی ندارند.
  • اساتید آموزشی که می خواهند طراحی چهره را به دیگران به صورت تضمینی آموزش دهند.
  • افرادی که می خواهند با یادگیری طراحی چهره، در خانه و منزل خود کسب درآمد کنند.
  • والدینی که می خواهند استعداد کودک خود را در زمینه نقاشی شکوفا کنند.
  • نسبت های طلایی برای عکاسان و طراحان چهره از اهمیت ویژه ای برخوردار است که دوره طراحی چهره برای اینگونه افراد نیز بسیار مناسب و موثر می باشد.

دوره های طراحی چهره به صورت 0 تا 100 برای علاقه مندان برگزار خواهد شد و در این دوره ها تمام تکنیک های مورد نیاز برای یک طراحی چهره را فرا خواهید گرفت.

توجه داشته باشید که استعداد مادرزادی در هیچ هنری نمی تواند شما را به مراحل عالی برساند، بلکه آموزش تکنیک هر هنر است که از یک استعداد نهفته، یک هنرمند را می سازد.

پس اگر به طراحی چهره علاقه مند هستید، اصلا به موضوع دیگری فکر نکنید و فقط به دنبال یادگیری آن باشید؛ لازمه آن پیدا کردن آموزشگاه خوب است که دارای اساتید برتر طراحی چهره باشد و کلاس های طراحی چهره را از مقدماتی تا پیشرفته برای شما برگزار کند.

سابقه اولین طراحی ها بسیار کهن است. شاید بتوان گفت قدیمی ترین طرح ها مربوط به دورانی است که بشر درون غارها زندگی می کرده است.نقش های درون غار لاسکو و آلتامیرا در فرانسه نمونه هایی از این قبیل هستند. طراحی مردمان غارنشین با آئین ویژه و به دست افراد معدودی انجام میگرفت. اینطور حدس زده شده که هدف از این نقوش جنبه جادویی برای جلوگیری از سوانح طبیعی و افزایش قدرت در طبیعت بکار میرفته است. ابزار طراحی بشر اولیه بسیار ابتدایی بود و از سوخته چوب همراه با چربی و پیه حیوانات استفاده می کردند. (منبع: ویکی پدیا)

لازم است بدانید که وسایل مورد نیاز برای دوره طراحی چهره عبارتند از: مداد طراحی، پاکن، کاغذ، تخته طراحی، کاغذ زیر دست، پنبه، تامپو، دستمال کاغذی، محو کن، اتود، کنته، پاستل، زغال، کرایون یا مداد شمعی، فیکساتیو، راپید سفید و قلم مو که برای خرید تمامی این وسایل، استاد طراحی چهره شما بیشترین راهنمایی را به شما خواهد کرد.

هزینه کلاس های طراحی چهره نیز کاملا به خود هنرجو بستگی خواهد داشت و از دیگر عوامل موثر در شهریه کلاس های طراحی چهره می توان به مواردی چون نوع آموزشگاه و دوره، نوع کلاس (خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی)، تجهیزات و امکانات آموزشگاه، تخصص استاد طراحی چهره، تعداد جلسات آموزشی، شهر محل سکونت و ... اشاره کرد.

به هر حال وبسایت کارشد لیستی از آموزشگاه های نقاشی که کلاس طراحی چهره را برای هنرجویان خود برگزار می کنند، تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه هر کدام از آنها مراجعه نمایید.

با اشتراک گذاشتن نظرات خود و همچنین امتیاز دهی به این مقاله، ما را در ارائه خدمات بهتر یاری فرمایید.

منبع:

  1. طراحی (ویکی پدیا)
اشرفی اصفهانی
اطلاعات بیشتر...
میدان انقلاب
اطلاعات بیشتر...