کربوکسی تراپی پوست شیراز

کربوکسی تراپی پوست در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

کربوکسی تراپی پوست یکی از روش های جوان سازی و زیبایی پوست می باشد که در این روش گاز کربن دی اکسید را به زیر پوست تزریق می کنند.

تحقیقات بسیار زیادی در زمینه انجام کربوکسی تراپی صورت گرفته است که این روش را به عنوان روشی موثر و کم خطر در زمینه های زیبایی معرفی کرده است. جالب است بدانید که این روش برای اولین بار در سال 1930 در کشور فرانسه مورد استفاده قرار گرفت.

این عمل به دلیل بی خطر بودن، نیاز نداشتن به جراحی و داشتن مزایای بسیار زیاد مورد استقبال و یکی از محبوب ترین روش ها زیبایی می باشد.

برخی از موارد استفاده کربوکسی تراپی:

 • رفع و بهبود زخم های پوستی
 • رفع خطوط چاقی و لاغری
 • رفع اسکار، آکنه و جای جوش
 • رفع افتادگی پوست و چین چرک
 • درمان چروکهای پشت دست

کربوکسی تراپی به مانند روش مزوتراپی بوده که تنها تفاوت این دو روش در ماده ای است که برای جوانسازی تزریق می شود. همانطور که می دانید ماده تزریقی در کربوکسی تراپی، دی اکسید کربن می باشد اما در روش مزوتراپی از مایعات و داروهای مزو استفاده می کنند.

کربوکسی‌ تراپی یک روش درمان پزشکی زیبایی غیرجراحی است. در این روش، در نواحی زیر پوست، از سوزن‌ های بسیار ظریف جهت تزریق استفاده می‌ شود. در کربوکسی‌ تراپی از گاز بی‌ خطر CO2 استفاده می‌ شود. با این روش درمانی، در بافت‌ ها اکسیژن افزایش می‌ یابد، تحریک فیبروپلاست‌ ها، بهبود یافتن میکروجریان‌ ها در بخش کلاژن می‌ باشد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال هر کدام از این دو روش مزیت های منحصر به فردی دارند. شما عزیزان اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با مزوتراپی کسب کنید، پیشنهاد می کنیم به مقاله مزوتراپی در شیراز مراجعه نمایید.

کربوکسی تراپی در نواحی مختلف پوست بدن انسان مورد استفاده قرار می گیرد و برای جوانسازی، درمان سلولیت، درمان تیرگی زیر چشم، در کاشت مو، از بین بردن چین و چروک و روشن سازی پوست کاربرد دارد.

افراد زیادی به دنبال کربوکسی تراپی پوست هستند که باید این عمل زیبایی و درمانی زیر نظر متخصص انجام شود تا بیشترین تاثیر گذاری را برای شما به همراه داشته باشد.

آیا تا به حال برای کربوکسی تراپی پوست در شیراز اقدام کرده اید؟ کدام کلینیک را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید در انتهای این مقاله نظرات خودتان را به اشتراک بگذارید.

در پایین لیستی از کلینیک های کربوکسی تراپی پوست شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک ها روی دکمه (مشاهده همه مراکز کربوکسی تراپی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مراکز و کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز کربوکسی تراپی پوست بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز و کلینیک ها بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کربوکسی تراپی
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد کربوکسی تراپی

در صورتی که با این روش انجام کربوکسی تراپی آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. کربوکسی تراپی (ویکی پدیا)
ایمان جنوبی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...