کربوکسی تراپی پوست شیراز

کربوکسی تراپی پوست در شیراز

کربوکسی تراپی پوست یکی از روش های جوان سازی و زیبایی پوست میباشد که در این روش گاز کربن دی اکسید را به زیر پوست تزریق می کنند.

این عمل به دلیل بی خطر بودن، نیاز نداشتن به جراحی و داشتن مزایای بسیار زیاد مورد استقبال و یکی از محبوب ترین روش ها زیبایی می باشد.

برخی از موارد استفاده کربوکسی تراپی:

  • رفع و بهبود زخم های پوستی
  • رفع خطوط چاقی و لاغری
  • رفع اسکار، آکنه و جای جوش
  • رفع افتادگی پوست و چین چرک
  • درمان چروکهای پشت دست

کربوکسی تراپی به مانند روش مزوتراپی بوده که تنها تفاوت این دو روش در ماده ای است که برای جوانسازی تزریق می شود. همانطور که می دانید ماده تزریقی در کربوکسی تراپی، دی اکسید کربن می باشد اما در روش مزوتراپی از مایعات و داروهای مزو استفاده می کنند.

به هر حال هر کدام از این دو روش مزیت های منحصر به فردی دارند. شما عزیزان اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در رابطه با مزوتراپی کسب کنید، پیشنهاد می کنیم به مقاله مزوتراپی در شیراز مراجعه نمایید.

کربوکسی تراپی در نواحی مختلف پوست بدن انسان مورد استفاده قرار می گیرد و برای جوانسازی، درمان سلولیت، درمان تیرگی زیر چشم، در کاشت مو، از بین بردن چین و چروک و روشن سازی پوست کاربرد دارد.

افراد زیادی به دنبال کربوکسی تراپی پوست هستند که باید این عمل زیبایی و درمانی زیر نظر متخصص انجام شود تا بیشترین تاثیر گذاری را برای شما به همراه داشته باشد.

آیا تا به حال برای کربوکسی تراپی پوست در شیراز اقدام کرده اید؟ کدام کلینیک را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ شما می توانید در انتهای این مقاله نظرات خودتان را به اشتراک بگذارید.

فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...