کربوکسی تراپی شکم شیراز

کربوکسی تراپی شکم در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

کربوکسی تراپی از عمل های زیبایی غیر تهاجمی است که با تزریق گاز کربنیک یا همان کربن دی اکسید به زیر پوست انجام میشود.

این روش برای اولین بار در سال 1930 در فرانسه به کار گرفته شد و حدود بیست سال بعد برای اولین بار برای عمل زیبایی مورد استفاده قرار گرفت.

امروزه در کشورهای اروپایی از کربوکسی تراپی برای از بین بردن چربی های شکم استفاده می شود که خوشبختانه با وجود پزشکان متخصص، این موضوع در ایران نیز برای افراد متقاضی انجام می شود.

رژیم های لاغری، ورزش کردن و ... روش های بسیار خوبی برای از بین بردن چربی های شکم است، اما شما می توانید در کنار تمامی این روش ها از کربوکسی تراپی نیز برای کاهش چربی های شکم استفاده کنید.

کربوکسی‌تراپی یک روش درمان پزشکی زیبایی غیرجراحی است. در این روش، در نواحی زیر پوست، از سوزن‌های بسیار ظریف جهت تزریق استفاده می‌شود. در کربوکسی‌تراپی از گاز بی‌خطر CO2 استفاده می‌شود. با این روش درمانی، در بافت‌ها اکسیژن افزایش می‌یابد، تحریک فیبروپلاست‌ها، بهبود یافتن میکروجریان‌ها در بخش کلاژن می‌باشد. اولین بار کربوکسی‌تراپی در سال ۱۹۳۲ و برای درمان بیماران عروقی در فرانسه مورد استفاده قرار گرفته‌است. این شیوه در سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تأیید شده، اما بهره‌گرفتن از آن در زیبایی صددرصد ثابت‌شده نیست. (منبع: ویکی پدیا)

این روش از محبوب ترین روش های لاغری ست که توانسته است بسیاری از استاندارد های موجود را کسب کند و نتایج شگفت انگیزی داشته باشد.

از جمله مزایای کربوکسی تراپی شکم، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مورد استفاده برای پوست های با رنگ مختلف
 • بدون نیاز به بیهوشی
 • دوره نقاهت بسیار کوتاه
 • روش درمانی ساده و ایمن
 • بهبود سلولیت
 • هزینه بسیار به صرفه

در کربوکسی تراپی شکم عوارض جانبی جدی گزارش نشده و عوارض ای مانند کبودی، سوزی و ورم در ناحیه تزریق در کوتاه مدت دیده شده است.

اگر می خواهید برای کربوکسی تراپی شکم در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیست این کلینیک ها و مراکز را برای شما تهیه کرده است که در ابتدای این مقاله مشاهده می فرمائید.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام کار، هزینه، نوبت گیری و ... با این مراکز در تماس باشید تا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما قرار دهند.

در پایین لیستی از کلینیک های کربوکسی تراپی شکم شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه مراکز کربوکسی تراپی شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کربوکسی تراپی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مراکز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. نمایش مراکز کربوکسی تراپی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 2. امکان دیدن مراکز و کلینیک های کربوکسی تراپی دارای تخفیف
 3. مطالعه مقاله ای کامل در مورد کربوکسی تراپی
 4. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد کربوکسی تراپی

در صورتی که با روش انجام کربوکسی تراپی شکم آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. کربوکسی تراپی (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
ایمان جنوبی
اطلاعات بیشتر...