کامپوزیت دندان قسطی در شیراز

کامپوزیت دندان قسطی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

ترمیم های زیبایی دندان یکی از مهمترین خدمات کلینیک های دندانپزشکی و دندانپزشکان می باشد که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و افراد زیادی برای آن اقدام می کنند.

یکی از بهترین روش های ترمیم زیبایی دندان ها، استفاده از کامپوزیت های دندانی است که علاوه بر ترمیم دندان ها، باعث زیبایی آنها و همچنین اصلاح طرح لبخند بیمار می شود.

افراد زیر می توانند با استفاده از کامپوزیت دندان، دندان هایی زیبا داشته باشند:

  • دندان های شکسته شده
  • دندان های بد رنگ
  • دندان های بد شکل

کامپوزیت دندان جزو روش های زیبایی دندان به حساب می آید و به همین دلیل از جمله خدمات گران قیمت دندان است.

داشتن دندان هایی زیبا حق هر انسانی است و این روش، روشی بسیار عالی به حساب می آید. اما اگر فکر می کنید هزینه انجام آن برای شما زیاد است، اصلا نگران نباشید، زیرا کلینیک ها و دندانپزشکان بسیاری این روش زیبایی دندان را به صورت اقساطی برای بیماران خود انجام می دهند.

به طور کلی هزینه کلی کامپوزیت دندان به عواملی چون تخصص دندانپزشک، نوع کامپوزیت، نوع مواد مصرفی، تعداد دندان برای انجام کامپوزیت، تجهیزات و امکانات کلینیک، موقعیت جغرافیایی، طول درمان و ... بستگی خواهد داشت که این هزینه را می توانید به صورت قسطی پرداخت کنید.

شرایط قسطی کامپوزیت دندان هر کلینیک یا دندانپزشک با هم متفاوت خواهد بود و بهتر است برای مطلع شدن از آن با کلینیک دندانپزشکی مورد نظر خود تماس حاصل فرمایید.

جالب است بدانید که:

با توجه به برنامه‌های گاه پیچیده و نیاز دندان به خشک بودن دائمی در حین درمان، ترمیم کامپوزیت ممکن است تا ۲۰ دقیقه طولانی‌تر از بازسازی دندان با آمالگام باشد. که این مدت زمان طولانی‌تر ممکن است برای کودکان سخت باشد و دندان پزشک را به زحمت بیشتری بیندازد. با توجه به زمان طولانی درگیری دندان پزشک، مبلغی که متخصص دندانپزشک برای بازسازی کامپوزیت می‌پردازد ممکن است بالاتر از بازسازی آمالگام باشد. پوشش بیمه محدود: برخی از برنامه‌های بیمه دندانپزشکی ممکن است هزینه بازپرداخت کامپوزیت تنها در دندان‌های جلو فراهم کنند که بازسازی آمالگام به‌طور خاص بر اساس شرایط زیبایی صورت می‌گیرد؛ بنابراین، بیماران ممکن است مستلزم پرداخت کل ترمیم ترمیم کامپوزیت در دندان خلفی باشند. (منبع: ویکی پدیا)

در همه جای ایران به دلیل رفاه حال بیماران، بعضی از کلینیک های دندانپزشکی خدمات خود را به صورت اقساطی نیز ارائه می دهند که کامپوزیت دندان نیز شامل آن می شود.

شما عزیزان همشهری که می خواهید کامپوزیت دندان قسطی در شیراز انجام دهید، بهتر است با کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی که در ادامه آورده شده است، در تماس باشید و شرایط اقساطی آن را جویا شوید.

آیا تا به حال کامپوزیت دندان به صورت اقساطی انجام داده اید؟ کدام کلینیک یا دندانپزشک را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خود را در قسمت نظردهی برای ما بنویسید.

منبع:

  1. کامپوزیت‌های دندانی (ویکی پدیا)
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...