کاشت مو PRP در شیراز

کاشت مو به روش PRP در شیراز

پی آر پی یا پلاسمای غنی از پلاکت یکی از روش های جدید و نوینی است که امروزه برای کاشت مو نیز مورد استفاده قرار می گیرد. البته prp در درمان های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و در زمینه کاشت مو نیز بسیار موثر خواهد بود.

از جمله مهمترین مزیت استفاده از prp می توان به کاهش التهاب پوست و توقف ریزش مو اشاره کرد که امروزه با پیشرفت علم پزشکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

ریزش مو ممکن است به دلیل عوامل زیادی مانند بیماری، تروما عاطفی، بلوغ، رژیم غذایی ضعیف، عوامل ژنتیکی، سن، تغییرات هورمونی و ... باشد. به همین دلیل روش های مختلفی برای مقابله با ریزش مو وجود دارد. برخی از روش های ترمیم مو عبارتند از پروتز مو، ترمیم مو به روش PRP و HRP، مزوتراپی. (منبع: ویکی پدیا)

روند اصلی کار در روش پی ار پی به این صورت است که prp با تشخیص پزشک متخصص به ناحیه گیرنده تزریق یا اسپری می شود. این عمل باعث می شود روند جایگیری گرافت‌‌ های مو در پوست سر شما سرعت بیشتری پیدا کند و ریزش موها درمان شود.

از آنجایی که کاشت مو و روش های مختلف آن در شهرهای بزرگ مانند شیراز بسیار مورد توجه همگان قرار گرفته است، کاشت مو به روش PRP در شیراز نیز از جمله روش هایی است که طرفداران زیادی داشته و پزشکان متخصص در کلینیک های تخصصی برای افراد متقاضی که واجد شرایط باشند، استفاده می کنند.

در روش prp از پلاکت ها (پلاکت ها از خون خود بیمار گرفته می شود.) برای احیای سلول های مرده و درمان طبیعی استفاده می شود که این درمان کمک بسیار زیادی به شروع رشد مجدد فولیکول های مو خواهد کرد.

از جمله مزیت های روش پی آر پی که برای کاشت مو و درمان ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • درمان طبیعی
  • بسیار ایمن
  • جلوگیری و درمان ریزش مو
  • نرخ بازیابی و درمان سریع
  • انجام پی ار پی در یک جلسه
  • عدم استفاده از مواد شیمیایی
  • افزایش خونرسانی به ناحیه های وسط سر و دریافت کننده
  • مشاهده نتایج اولیه درمان تا 1 الی 2 ماه و ترمیم کامل تا 1 سال بعد از انجام دادن

در مجموع مزیت های روش prp برای کاشت مو بسیار مورد توجه قرار گرفته و روز به روز به طرفداران این روش افزوده می شود.

به هر حال اگر می خواهید برای کاشت مو PRP در شیراز اقدام کنید، وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های کاشت مو شیراز را برای شما عزیزان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با آنها در تماس باشید.

منبع:

  1. پروتز مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...