کاشت مو طبیعی در شیراز

کاشت مو طبیعی در شیراز(معرفی 10 کلینیک)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه دیگر ریزش، کم پشتی موها و طاسی مسئله جدی به حساب نمی آید، زیرا می توان بوسیله کاشت مو طبیعی دوباره موهای پرپشت و خوش حالت داشت.

کاشت مو، راه حل دائمی رفع ریزش موها و طاسی است که به روش های مختلف برای افراد متقاضی انجام می شود و پزشک متخصص بسته به شرایط بیمار، بهترین تکنیک را انتخاب خواهد کرد.

کاشت موی طبیعی هم برای بانوان و هم برای آقایان انجام می شود و بهترین کاندید برای انجام کاشت مو طبیعی افرادی است که دارای موهای سالم و قوی در ناحیه کنار و پشت سر باشند. زیرا این ناحیه به عنوان بانک مو در نظر گرفته می شود و گرافت های مو برای کاشت از این قسمت ها برداشته خواهد شد.

سن شما در کاشت موی طبیعی هیچ تاثیری نخواهد داشت و شما در هر سنی می توانید برای آن اقدام کنید. سلامت کامل بدنی و سیستم ایمنی بدن شما برای انجام یک کاشت موی طبیعی موفق بسیار ضروری خواهد بود.

رژیم غذایی متعادل، ورزش و دوری از استرس از دیگر نکاتی است که اگر می خواهید برای کاشت مو اقدام کنید، بایستی به آن توجه داشت باشید.

شرکت در جلسه مشاوره قبل از کاشت مو برای همه افراد متقاضی کاشت موی طبیعی بسیار ضروری بوده و در این جلسه دلیل ریزش موهای شما یا طاسی توسط پزشک متخصص بررسی خواهد شد و تمامی مراحل انجام کاشت، مراقبت های قبل و بعد، هزینه کاشت، نوع تکنیک و روش انجام شده و ... به شما توضیح داده می شود.

بانوان با ریزش مو در ناحیه گسترده ای از سر، عدم دارا بودن تراکم مو کافی در قسمت بانک مو، افراد دارای اسکارهای کلوئیدی و افرادی که در مرحله شیمی درمانی یا استفاده از داروهای شیمی درمانی هستند، بهتر است برای کاشت موی طبیعی اقدام نکنند و درمان های غیر جراحی (مصرف دارو، استعمال پماد و کرم) بهترین راه حل برای درمان ریزش موهای آنهاست.

لازم به ذکر است که بهترین روش های کاشت موی طبیعی FUT، FIT، SUT، BHT، میکروگرافت، Micro FIT ،Super FUE، روش ترکیبی FIT و FUT، روش سوپر ترکیبی FUT و BHT، روش DHI، روش Sapphire FUE و کاشت مو با دستگاه ARTAS می باشد.

جالب است بدانید که:

در طول ۱۰ روز اول، تقریباً تمامی موهای کاشته شده، به واسطه تغییر محلی که داشته‌اند آسیب‌پذیر می‌شوند و ریزش خواهند داشت. چنین امری کاملاً طبیعی است. بعد از ۲ تا ۳ ماه موهای جدیدی از فولیکول‌های جابجا شده شروع به شکل‌گیری می‌کنند. موی بیماران به حالت عادی شروع به رشد می‌کند و در طول ۶ تا ۹ ماه بعدی به ضخیم شدن ادامه می‌دهد. هرگونه ریزش موی بعدی به صورت محتمل از مناطقی که تحت عمل کاشت مو قرار نگرفته‌اند، صورت می‌گیرد. بعضی از بیماران برای به تعویق انداختن ریزش مو از دارو استفاده می‌کنند در حالیکه سایر افراد برای مبارزه با این امر در نهایت تن به یک عمل کاشت موی دیگر می‌دهند. (منبع: ویکی پدیا)

در حال حاضر کشور ایران یکی از بهترین کشورها برای انجام کاشت مو طبیعی است، زیرا این کشور دارای بهترین پزشکان متخصص و همچنین کلینیک های به روز کاشت مو می باشد.

بهترین راه برای شما عزیزان همشهری که به دنبال کاشت مو طبیعی در شیراز هستید، این است که به یکی از کلینیک های تخصصی کاشت مو که در این شهر فعالیت می کنند و دارای پزشکان متخصص هستند مراجعه نمایید.

لیستی از این کلینیک ها توسط وبسایت کارشد جمع آوری شده است که در ادامه مشاهده می فرمایید و جهت مشاوره می توانید به آنها مراجعه کنید.

به نظر شما بهترین کلینیک کاشت مو طبیعی در این شهر کدام است؟ نظرات خودتان را در راستای کمک به دیگر متقاضیان کاشت مو طبیعی در قسمت نظردهی این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...