کاشت مو با تراکم بالا در شیراز

کاشت مو با تراکم بالا در شیراز(معرفی 10 مرکز)

مشاهده مراکز معرفی شده

درمان نهایی برای افرادی که دچار ریزش مو یا طاسی شده اند، بدون شک کاشت مو می باشد و با توجه به شرایط هر شخص، تکنیک مورد استفاده فرق خواهد داشت.

کاشت مو به اینصورت انجام می شود که گرافت های مو از قسمت های پرپشت سر که دچار ریزش یا طاسی نشده است، برداشته شده و در ناحیه های خالی کاشت می شود.

اما همه افرادی که برای کاشت مو اقدام می کنند، برای آنها مهم است که کاشت مو با تراکم زیاد انجام شود و خوشبختانه روش هایی که امروزه در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرد، این دغدغه مهم را برای متقاضیان برطرف کرده است.

زمانی کاشت مو برای فرد متقاضی لذت بخش تر خواهد بود که همراه با تراکم بالا انجام شود و مهم است که به دنبال بهترین کلینیک تخصصی و پزشک متخصص کاشت مو باشید که کاشت مو با بیشترین تراکم برای شما انجام شود.

عوامل موثر بر تراکم کاشت مو عبارتند از:

  • کیفیت بانک موی فرد متقاضی
  • تجربه، مهارت و تخصص تیم پزشکی
  • انتخاب تکنیک و روش مناسب برای کاشت مو

در زمینه انتخاب بهترین روش جهت کاشت مو با تراکم بالا، پزشکان ایرانی از روش هایی چون FUT، سوپر ترکیبی، FUE، میکروگرافت، SUT و ... استفاده می کنند و همانطور که بیان کردیم، روش و تکنیک با توجه به شرایط افراد متفاوت خواهد بود.

لازم است بدانید که هزینه کاشت مو با تراکم بالا نیز به عواملی چون مهارت و تخصص جراح، تجهیزات و امکانات کلینیک، روش کاشت مو، تعداد گرافت های مورد نیاز برای برداشت و کاشت، تعداد جلسات، شهر یا موقعیت جغرافیایی و ... بستگی خواهد داشت و برای همه این هزینه یکسان نخواهد بود.

همچنین زمانی که کاشت مو شما به پایان می رسد، تا ماه چهارم ممکن است موها ریزش داشته باشد و بعد از آن حدود 9 الی 12 ماه طول می کشد تا فرد متقاضی به تراکم مورد نظر خود برسد.

جالب است بدانید که:

در طول ۱۰ روز اول، تقریباً تمامی موهای کاشته شده، به واسطه تغییر محلی که داشته‌اند آسیب‌پذیر می‌شوند و ریزش خواهند داشت. چنین امری کاملاً طبیعی است. بعد از ۲ تا ۳ ماه موهای جدیدی از فولیکول‌های جابجا شده شروع به شکل‌گیری می‌کنند. موی بیماران به حالت عادی شروع به رشد می‌کند و در طول ۶ تا ۹ ماه بعدی به ضخیم شدن ادامه می‌دهد. هرگونه ریزش موی بعدی به صورت محتمل از مناطقی که تحت عمل کاشت مو قرار نگرفته‌اند، صورت می‌گیرد. بعضی از بیماران برای به تعویق انداختن ریزش مو از دارو استفاده می‌کنند در حالیکه سایر افراد برای مبارزه با این امر در نهایت تن به یک عمل کاشت موی دیگر می‌دهند. (منبع: ویکی پدیا)

کاشت مو را بایستی به دست پزشکان حاذق و ماهر بسپارید تا پس از انجام آن رضایت بالایی داشته باشید و از هزینه ای که پرداخت کرده اید، بهترین نتیجه را بدست آورید.

قطعا کاشت مو با تراکم بالا برای همه افرادی که متقاضی انجام آن هستند بسیار اهمیت دارد و تجربه پزشکان در این زمینه بسیار مهم خواهد بود.

پس اگر به دنبال کاشت مو با تراکم بالا در شیراز هستید، پیشنهاد می کنیم سری به ادامه مقاله و لیستی که توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، بزنید و برای کسب اطلاعات بیشتر و هر سوالی که در ذهن خود دارید، با آنها در ارتباط باشید.

اگر کاشت مو انجام داده اید، کدام کلینیک یا پزشک کاشت مو در شهر شیراز را به دیگر کاربران وبسایت کارشد پیشنهاد می کنید؟ می توانید نظرات خود را برای ما بنویسید.

منبع:

  1. کاشت مو (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...