هزینه و قیمت کاشت مو در شیراز

هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟

کاشت مو یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی به حساب می آید که بوسیله روش های مختلف می توان ریزش مو و طاسی را درمان نمود و موهای از دست رفته را در نواحی کم پشت، بازیابی و کاشت کرد.

خوشبختانه در کشورمان پزشکان متخصص و کلینیک های تخصصی بسیار زیادی در حوزه کاشت مو فعالیت می کنند و برای انجام آن نیازی نیست به کشورهای دیگر سفر کنید.

حتی افراد بسیار زیادی از کشورهای همسایه برای انجام کاشت مو به ایران سفر می کنند.

یکی از شهرهای ایران که در زمینه کاشت مو حرف اول را در ایران می زند، بدون شک شهر شیراز است. این شهر با دارا بودن پزشکان با دانش و با تجربه و همچنین کلینیک های مدرن و به روز کاشت مو، جایگاه بسیار مناسبی برای افراد متقاضی کاشت مو می باشد.

تکنیک های بسیار زیادی در کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد و تکنیک مناسب برای شما بستگی به نظر پزشک متخصص خواهد داشت. البته در جلسات معاینه، پزشک کاشت مو تمامی شرایط را برای شما توضیح خواهد داد و با توجه به نظر شما، بهترین روش کاشت مو برای شما انجام می شود.

یکی از مهمترین عواملی که در قدرت تصمیم گیری شما برای کاشت مو تاثیر گذار خواهد بود، هزینه و قیمت آن می باشد. قطعا قیمت و هزینه کاشت مو برای افراد متقاضی بسیار مهم است و با دانستن آن راحت تر می توانید تصمیم گیری کنید.

در ایران هزینه کاشت مو از بیشتر کشورهای همسایه ارزان تر بوده و افراد بسیاری نیز برای کاشت مو به ایران سفر می کنند. کاشت مو در سایر کشور ها هزینه ای مابین 2000 تا 20000 هزار دلار برای فرد متقاضی به همراه خواهد داشت.

قیمت تقریبی کاشت مو در کشورهای مختلف عبارتند از:

 • ایران: 500 تا 2000 دلار
 • هند: 500 تا 2000 دلار
 • تایلند: 2500 تا 4000 دلار
 • ترکیه: 2500 تا 5000 دلار
 • بریتانیا: 3500 تا 10000 دلار
 • کانادا: 4000 تا 10000 دلار
 • آلمان: 7000 تا 15000 دلار
 • آمریکا: 8000 تا 20000 دلار

هزینه های کاشت مو به عواملی همچون تراکم مو و مقدار ناحیه کاشت مو بستگی دارد. در نظر داشته باشید هزینه های کاشت مو با توجه به نوع روش کاشت مو محاسبه می گردد. از موارد مهم در تعیین هزینه های کاشت مو می توان به تعداد جلسات کاشت، تعداد تار مو کاشته شده اشاره کرد. (منبع: ویکی پدیا)

هزینه کاشت مو را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد و بستگی به عوامل بسیاری دارد که فرد مراجعه کننده بایستی با مراجعه به کلینیک های کاشت مو و دریافت مشاوره از آن مطلع شود.

به طور کلی هزینه کاشت مو در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • سطح علم، دانش و تجربه متخصص کاشت مو
 • تعداد تار مو مورد نیاز برای کاشت
 • وسعت ناحیه کاشت
 • تکنیک اجرای کاشت مو
 • تعداد جلسات
 • تجهیزات و امکانات کلینیک
 • هزینه مواد و وسایل مصرفی
 • موقعیت جغرافیایی و شهری که در آن می خواهید کاشت مو انجام دهید.

هزینه انجام کاشت مو به موارد بالا بستگی خواهد داشت و نمی توان قیمت دقیقی از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، به یک کلینیک خوب و معتبر مراجعه کنید تا پس از معاینه و بررسی، هزینه دقیق آن به شما اعلام شود.

یکی از روش هایی که هزینه پایین تری نسبت به سایر روش ها در بر خواهد داشت، روش fut می باشد که به دلیل برداشتن یکباره فولیکول های مو، سرعت عمل کاشت بالاتر می رود؛ به همین دلیل هزینه کاشت مو ارزان تر خواهد بود.

پس اگر به دنبال کاشت مو ارزان در شیراز می گردید، این روش برای شما مناسب خواهد بود. اما در روش fit به دلیل اینکه زمان بیشتری صرف برداشتن فولیکول های مو می شود و حساسیت در آن بالاتر است، پس هزینه بیشتری هم در بر خواهد داشت.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های کاشت مو را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات مراکز کاشت مو را دارید، می توانید در این لیست با مراجعه به صفحه آن مرکز یا کلینیک، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

در شهر شیراز مراکز بسیاری وجود دارند که با رفاه حال افراد متقاضی، حاضر به انجام کاشت مو با شرایط اقساطی می باشند. کاشت مو اقساطی در شیراز یکی از بهترین روش های ممکن برای افرادی است که نیاز به کاشت موی طبیعی دارند و نمی توانند هزینه آن را به طور کامل پرداخت کنند.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو اقساطی با کلینیک های کاشت مو که در وبسایت کارشد جمع آوری شده است، تماس گرفته و شرایط آن را جویا شوید.

با استفاده از فیلتر نمایش "دارای تخفیف" که در بالای لیست کلینیک های کاشت مو قرار دارد، می توانید آنهایی که تخفیف ارائه داده اند را مشاهده نمایید.

همچنین با استفاده از فیلتر نمایش "بروز شده ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید کلینیک هایی که به تازگی تاسیس، بروزرسانی یا در وبسایت کارشد ثبت شده اند را مشاهده کنید.

آیا اطلاعاتی در مورد هزینه کاشت مو در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را در وبسایت کارشد با دیگر کاربران این سایت به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. کاشت مو (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...