هزینه و قیمت کاشت مو در شیراز

هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟

مشاهده مراکز معرفی شده

کاشت مو یکی از محبوب ترین عمل های زیبایی به حساب می آید که بوسیله روش های مختلف می توان ریزش مو و طاسی را درمان نمود و موهای از دست رفته را در نواحی کم پشت، بازیابی کرد و کاشت.

خوشبختانه در کشورمان پزشکان متخصص و کلینیک های تخصصی بسیار زیادی در حوزه کاشت مو فعالیت می کنند و برای انجام آن نیازی نیست به کشورهای دیگر سفر کنید. جالب است بدانید که افراد بسیار زیادی از کشورهای همسایه و کشورهای خارجی برای انجام کاشت مو به ایران سفر می کنند.

یکی از شهرهای ایران که در زمینه کاشت مو حرف اول را در ایران می زند، بدون شک شهر شیراز است. این شهر با دارا بودن پزشکان با دانش و با تجربه و همچنین کلینیک های مدرن و به روز کاشت مو، انتخاب بسیار مناسبی برای افراد متقاضی کاشت مو می باشد.

تکنیک های بسیار زیادی در کاشت مو مورد استفاده قرار می گیرد و تکنیک مناسب برای شما بستگی به نظر پزشک متخصص خواهد داشت. البته در جلسات معاینه، پزشک کاشت مو تمامی شرایط را برای شما توضیح خواهد داد و با توجه به نظر شما، بهترین روش کاشت مو برای شما انجام می شود.

یکی از مهمترین عواملی که در قدرت تصمیم گیری شما برای کاشت مو تاثیر گذار خواهد بود، هزینه و قیمت آن می باشد. قطعا قیمت و هزینه کاشت مو برای افراد متقاضی بسیار مهم است و با دانستن آن راحت تر می توانید تصمیم گیری کنید.

در ایران هزینه کاشت مو از بیشتر کشورهای همسایه ارزان تر بوده و افراد بسیاری نیز برای کاشت مو به ایران سفر می کنند. کاشت مو در سایر کشور ها هزینه ای مابین 2000 تا 20000 هزار دلار برای فرد متقاضی به همراه خواهد داشت.

هزینه های کاشت مو به عواملی همچون تراکم مو و مقدار ناحیه کاشت مو بستگی دارد. در نظر داشته باشید هزینه های کاشت مو با توجه به نوع روش کاشت مو محاسبه می گردد. از موارد مهم در تعیین هزینه های کاشت مو می توان به تعداد جلسات کاشت، تعداد تار مو کاشته شده اشاره کرد. (منبع: ویکی پدیا)

هزینه کاشت مو را نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد و بستگی به عوامل بسیاری دارد که فرد مراجعه کننده بایستی با مراجعه به کلینیک های کاشت مو و دریافت مشاوره از آن مطلع شود.

به طور کلی هزینه و قیمت کاشت مو در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • سطح علم، دانش و تجربه متخصص کاشت مو
 • تعداد تار مو مورد نیاز برای کاشت
 • وسعت ناحیه کاشت
 • تکنیک اجرای کاشت مو
 • تعداد جلسات
 • تجهیزات و امکانات کلینیک
 • هزینه مواد و وسایل مصرفی
 • موقعیت جغرافیایی و شهری که در آن می خواهید کاشت مو انجام دهید.

هزینه انجام کاشت مو به موارد بالا بستگی خواهد داشت و نمی توان قیمت دقیقی از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد، به یک کلینیک خوب و معتبر مراجعه کنید تا پس از معاینه و بررسی های ابتدایی، هزینه دقیق آن به شما اعلام شود.

یکی از روش هایی که هزینه پایین تری نسبت به سایر روش ها در بر خواهد داشت، روش fut می باشد که به دلیل برداشتن یکباره فولیکول های مو، سرعت عمل کاشت بالاتر می رود؛ به همین دلیل هزینه کاشت مو ارزان تر خواهد بود.

پس اگر به دنبال کاشت مو ارزان در شیراز می گردید، این روش برای شما مناسب خواهد بود. اما در روش fit به دلیل اینکه زمان بیشتری صرف برداشتن فولیکول های مو می شود و حساسیت در آن بالاتر است، پس هزینه بیشتری هم در بر خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که با توجه به پیشرفت بسیار سریع علم پزشکی به خصوص در حوزه کاشت مو، این امکان وجود دارد که روش های جدید نیز برای کاشت مو ابداع شود.

با به کار گیری روش های جدید کاشت مو، قطعا هزینه ها تغییر خواهد کرد و ممکن است عنوان ارزان ترین و یا گران ترین روش کاشت مو، به روش های دیگر اختصاص داده شود.

با توجه به تجربه و تخصص پزشکان کاشت مو و همچنین روش انجام کاشت مو، هزینه کاشت هر گرافت مو بین 2000 هزار تومان تا 4000 هزار تومان در سال 1400 تخمین زده شده است.

در پایین لیستی از کلینیک های کاشت مو شهر شیراز برای شما تهیه شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه کاشت مو می توانید با آنها در تماس باشید و یا به صورت حضوری مراجعه فرمائید.

برای مشاهده همه کلینیک های کاشت مو در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز کاشت مو شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک های کاشت مو شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش مراکز بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن کلینیک های دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...

هزینه کاشت مو در شیراز چقدر است؟ این سوالی است که افراد متقاضی کاشت مو زیاد می پرسند؟ وبسایت کارشد در این مقاله توضیحات کاملی در خصوص عوامل موثر بر هزینه و قیمت کاشت مو را برای شما عزیزان بیان کرد.

اگر اطلاعاتی در مورد هزینه کاشت مو دارید، می توانید نظرات خودتان را در این مقاله به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. کاشت مو (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...