هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز

هزینه عمل بینی گوشتی شیراز

بینی های گوشتی دارای پوست، غضروف و استخوان ضعیف هستند که تکنیک جراحی آنها نسبت به بینی های استخوانی بسیار متفاوت می باشد.

به همین دلیل اگر بینی شما گوشتی می باشد و می خواهید برای جراحی آن اقدام کنید، لازم است به دنبال جراحانی باشید که تخصص ویژه و سابقه درخشانی در زمینه جراحی بینی گوشتی داشته باشند.

افرادی که قصد جراحی بینی گوشتی داشته باشند برای آنها مهم است که توسط کدام پزشک جراحی شوند، اما نکته مهم تر در رابطه با انجام عمل بینی گوشتی، هزینه انجام آن است.

هنگامی که بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم باشند، کمی عمل سخت تر و حساس تر می شود. به این معنا که هزینه بالاتری نسبت به عمل بینی های استخوانی دارد.

در این نوع عمل بدلیل پوشش ضخیمی که وجود دارد زاویه ها و خطوط تیز به خوبی نمایان نمی شوند و باعث می شود مشخص شدن تغییرات بینی سخت تر شود.

به دلیل اینکه عمل بینی ترمیمی یکی از پیچیده ترین جراحی های زیبایی است بنابراین به زمان و دقت بیشتر جراح نیاز دارد و قاعدتاً هزینه این جراحی نسبت به جراحی بینی گوشتی و استخوانی بیشتر است. البته برخی از جراحان که جراحی بینی اولیه را خودشان انجام داده اند هزینه بابت عمل ترمیم دریافت نمی کنند اما اکثر جراحان این هزینه را دریافت می کنند. (منبع: ویکی پدیا)

هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز در سال 1400 به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • دستمزد جراح بینی
 • آزمایشات قبل و بعد جراحی
 • هزینه معاینات بعد از جراحی
 • ضخامت پوست بینی گوشتی
 • نوع بینی گوشتی
 • هزینه های کلینیک و یا بیمارستان
 • دستمزد دکتر بیهوشی
 • موقعیت جغرافیایی

تمامی موارد بالا از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه و قیمت جراحی بینی گوشتی خواهند بود و نمی توان هزینه دقیقی از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است به پزشک متخصص مورد نظرتان مراجعه نمایید تا پس از بررسی و معاینات اولیه، هزینه دقیق آن به شما اعلام گردد.

در پایین لیستی از جراحان بینی گوشتی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه پزشکان جراح بینی گوشتی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه جراحان بینی گوشتی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه جراحان، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش جراحان بینی گوشتی بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد جراحی بینی گوشتی
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد جراحی بینی گوشتی

آیا اطلاعی از هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در رابطه با قیمت عمل بینی گوشتی با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. جراحی ترمیمی بینی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...