هزینه عمل بینی گوشتی در شیراز

هزینه عمل بینی گوشتی شیراز

به دلیل اینکه عمل بینی ترمیمی یکی از پیچیده ترین جراحی های زیبایی است بنابراین به زمان و دقت بیشتر جراح نیاز دارد و قاعدتاً هزینه این جراحی نسبت به جراحی بینی گوشتی و استخوانی بیشتر است. البته برخی از جراحان که جراحی بینی اولیه را خودشان انجام داده اند هزینه بابت عمل ترمیم دریافت نمی کنند اما اکثر جراحان این هزینه را دریافت می کنند. (منبع: ویکی پدیا)

افرادی که قصد جراحی بینی گوشتی داشته باشند برای آنها مهم است که توسط کدام پزشک جراحی شوند، اما نکته مهم تر در رابطه با انجام عمل بینی گوشتی، هزینه انجام آن است.

هنگامی که بینی های گوشتی دارای پوستی ضخیم باشند، کمی عمل سخت تر و حساس تر می شود. به این معنا که هزینه بالاتری نسبت به عمل بینی های استخوانی دارد.

در این نوع عمل بدلیل پوشش ضخیمی که وجود دارد زاویه ها و خطوط تیز به خوبی نمایان نمی شوند و باعث می شود مشخص شدن تغییرات بینی سخت تر شود.

هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز در سال 1400 به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

  • دستمزد جراح بینی
  • آزمایشات قبل و بعد جراحی
  • هزینه معاینات بعد از جراحی
  • ضخامت پوست بینی گوشتی
  • نوع بینی گوشتی
  • هزینه های کلینیک و یا بیمارستان
  • دستمزد دکتر بیهوشی
  • موقعیت جغرافیایی

تمامی موارد بالا از جمله عوامل تاثیر گذار در هزینه جراحی بینی گوشتی خواهند بود و نمی توان هزینه دقیقی از آن را بیان کرد. به همین دلیل لازم است به پزشک متخصص مورد نظرتان مراجعه نمایید تا پس از بررسی و معاینات اولیه، هزینه دقیق آن به شما اعلام گردد.

با استفاده از فیلتر نمایش "دارای تخفیف" که در بالای لیست پزشکان جراحی بینی گوشتی قرار دارد، می توانید آنهایی که تخفیف ارائه داده اند را مشاهده نمایید.

همچنین با استفاده از فیلتر نمایش "بروز شده ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید جراحان بینی گوشتی که به تازگی شروع به فعالیت، بروزرسانی یا در وبسایت کارشد ثبت شده اند را مشاهده کنید.

آیا اطلاعی از هزینه جراحی بینی گوشتی در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در رابطه با قیمت عمل بینی گوشتی با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار آزادی
اطلاعات بیشتر...