هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی استخوانی شیراز

در جراحی بینی استخوانی به دلیل اینکه پوست بینی نازک تر از بینی های گوشتی می باشد، لازم است جراح مورد نظر در این رابطه تخصص ویژه ای داشته باشد تا بتواند به خوبی بینی شما را جراحی کند و بهترین نتیجه را کسب کنید.

اما جدا از تخصص پزشک جراحی بینی استخوانی، اهمیت هزینه و قیمت این عمل زیبایی برای بسیاری از افراد که قصد انجام جراحی بینی استخوانی را دارند، زیاد می باشد.

یکی از مهمترین مسائلی که در تصمیم گیری افرادی که بینی استخوانی دارند و می خواهند برای عمل زیبایی آن اقدام نمایند، هزینه جراحی آن می باشد.

اطلاع از هزینه عمل بینی هر کدام از جراحان، قطعا تاثیر زیادی در انتخاب و تصمیم گیری شما خواهد داشت که بایستی توجه ویژه ای به این مورد داشته باشید.

به هر حال قیمت عمل بینی استخوانی در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران در سال 1400 به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

  • نوع بینی استخوانی
  • تخصص، دانش و تجربه پزشک جراح
  • مشکلات بینی و سطح آنها
  • هزینه متخصص بیهوشی
  • هزینه تجهیزات مصرفی و بیمارستانی
  • هزینه مشاوره و آزمایشات قبل از عمل
  • هزینه جلسات معاینه بعد از عمل بینی
  • موقعیت جغرافیایی

در عمل بینی استخوانی، نوع عمل، پوست بینی، داشتن و نداشتن پولیپ و وجود مشکلات تنفسی تاثیر زیادی در میزان هزینه دارد.

به همین دلیل در کل بیان هزینه جراحی بینی استخوانی در شیراز هم بطور دقیق تا حدودی سخت است، اما می توان گفت به طور مثال عمل یک بینی که دارای قوز و برآمدگی جزئی است نسبت به بینی دیگری که دارای غضروف های محکم و نوک گوشتی دارد ارزان تر است.

در جراحی زیبائی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام می شود، بخش های خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده می شوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد. برای این کار می توان از برش های جراحی بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد (رینوپلاستی بسته) یا اینکه علاوه بر برش های فوق از برش کوچکی در دیواره بین سوراخ های بینی استفاده کرد (رینوپلاستی باز).

به هر حال لازم است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی استخوانی به پزشک جراح مورد نظرتان مراجعه نمایید تا پس از بررسی و معاینه بینی شما، هزینه دقیق انجام آن به شما اعلام شود.

وبسایت کارشد لیستی از جراحان بینی استخوانی را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از فیلتر "مرتب سازی" که در بالای این لیست قرار دارد، جراحان بینی استخوانی را بر اساس میزان محبوبیت، تخفیف و ... مشاهده فرمایید.

همچنین شما عزیزان در صورتی که تجربه استفاده از خدمات این جراحان را دارید، می توانید در این لیست با مراجعه به صفحه آن پزشک جراح بینی، در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

با استفاده از فیلتر نمایش "دارای تخفیف" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید آنهایی که تخفیف ارائه داده اند را مشاهده نمایید.

همچنین با استفاده از فیلتر نمایش "بروز شده ها" که در بالای این لیست قرار دارد، می توانید جراحان بینی که به تازگی شروع به کار، بروزرسانی یا در وبسایت کارشد ثبت شده اند را مشاهده کنید.

آیا اطلاعی از هزینه جراحی بینی استخوانی در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار کریم خان زند
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...