هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز

هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز چقدر است؟

مشاهده مراکز معرفی شده

در جراحی بینی استخوانی به دلیل اینکه پوست بینی نازک تر از بینی های گوشتی می باشد، لازم است جراح مورد نظر در این رابطه تخصص ویژه ای داشته باشد تا بتواند به خوبی بینی شما را جراحی کند و بهترین نتیجه را کسب کنید.

اما جدا از تخصص پزشک جراحی بینی استخوانی، اهمیت هزینه و قیمت این عمل زیبایی برای بسیاری از افراد که قصد انجام جراحی بینی استخوانی را دارند، زیاد می باشد.

یکی از مهمترین مسائلی که در تصمیم گیری افرادی که بینی استخوانی دارند و می خواهند برای عمل زیبایی آن اقدام نمایند، هزینه جراحی آن می باشد.

اطلاع از هزینه عمل بینی هر کدام از جراحان، قطعا تاثیر زیادی در انتخاب و تصمیم گیری شما خواهد داشت که بایستی توجه ویژه ای به این مورد داشته باشید.

به هر حال قیمت عمل بینی استخوانی در شیراز به مانند سایر شهرهای ایران در سال 1400 به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • نوع بینی استخوانی
 • تخصص، دانش و تجربه پزشک جراح
 • مشکلات بینی و سطح آنها
 • هزینه متخصص بیهوشی
 • هزینه تجهیزات مصرفی و بیمارستانی
 • هزینه مشاوره و آزمایشات قبل از عمل
 • هزینه جلسات معاینه بعد از عمل بینی
 • موقعیت جغرافیایی

در عمل بینی استخوانی، نوع عمل، پوست بینی، داشتن و نداشتن پولیپ و وجود مشکلات تنفسی تاثیر زیادی در میزان هزینه دارد.

به همین دلیل در کل بیان هزینه جراحی بینی استخوانی در شیراز هم بطور دقیق تا حدودی سخت است، اما می توان گفت به طور مثال عمل یک بینی که دارای قوز و برآمدگی جزئی است نسبت به بینی دیگری که دارای غضروف های محکم و نوک گوشتی دارد ارزان تر است.

در جراحی زیبائی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام می شود، بخش های خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده می شوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد. برای این کار می توان از برش های جراحی بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد (رینوپلاستی بسته) یا اینکه علاوه بر برش های فوق از برش کوچکی در دیواره بین سوراخ های بینی استفاده کرد (رینوپلاستی باز).

به هر حال لازم است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه جراحی بینی استخوانی به پزشک جراح مورد نظرتان مراجعه نمایید تا پس از بررسی و معاینه بینی شما، هزینه دقیق انجام آن به شما اعلام شود.

در پایین لیستی از جراحان بینی استخوانی شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه جراحان بینی استخوانی در شیراز روی دکمه (مشاهده همه جراحان بینی استخوانی شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه جراحان، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. قابلیت جستجوی مطب جراحان بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد جراحی بینی استخوانی
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد جراحی بینی استخوانی

آیا اطلاعی از هزینه عمل بینی استخوانی در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

 1. جراحی بینی ترمیمی (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...