هزینه تزریق ژل گونه در شیراز

هزینه تزریق ژل گونه در شیراز چقدر است؟

یکی از مهمترین اعضای صورت انسان که تاثیر زیادی در زیبایی خواهد داشت، داشتن گونه هایی برجسته و متناسب است که این موضوع در بانوان بسیار به چشم می خورد و اثرگذاری محسوسی در زیبایی ظاهری چهره آنها خواهد داشت.

خوشبختانه امروزه با پیشرفت علم پزشکی و ابداع روش های جدید زیبایی، برجسته سازی گونه بوسیله تکنیک های متنوع امکان پذیر است که طرفداران فراوانی به خصوص در میان بانوان پیدا کرده است.

یکی از این روش های زیبایی، تزریق ژل گونه می باشد که بایستی حتما زیر نظر پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی انجام شود تا نتیجه مطلوبی را برای داوطلب این عمل زیبایی به همراه داشته باشد.

تزریق ژل به گونه برای جوانان باعث برجسته شدن گونه می شود که این امر تاثیر زیادی در زیبایی آنها خواهد داشت. اما تزریق ژل گونه برای افراد مسن نیز قابل انجام است و با انجام آن، افتادگی و علائم پیری در گونه از بین می رود.

از جمله مزیت های تزریق ژل گونه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ماندگاری بالا
 • مدت زمان انجام کم
 • بدون آسیب رساندن به بافت های پوستی
 • برجسته سازی گونه ها برای زیبایی چهره و صورت
 • کاهش یا تخلیه ژل در صورت عدم رضایت از نتیجه
 • عدم دوره نقاهت و نیاز به مراقبت و استراحت پس از تزریق ژل به گونه

با وجود مزیت های بالاست که تزریق ژل به گونه طرفداران زیادی پیدا کرده است و سالانه افراد فراوانی برای انجام این عمل زیبایی اقدام می کنند.

معمولا این عمل زیبایی در شهرهای بزرگ ایران علاقه مندان بیشماری دارد که به همین دلیل شاهد فعالیت کلینیک ها و پزشکان متخصص در زمینه تزریق ژل به گونه هستیم. این موضوع در شهر شیراز نیز به چشم می خورد و اگر بخواهید در این شهر برای انجام تزریق ژل گونه اقدام کنید، با گزینه های متعددی رو به رو خواهید بود.

گونه دارای دو نوع حرکت است، یکی از دو حالت آن تابع حرکت آرواره زیرین است و حرکت دیگر با حرکت لب مشترک است. در حرکتی که تابع اندام دیگر است، حرکت دهنده، ماهیچه آن اندام است و در حرکتی که به طور مشترک با لب انجام می گیرد، حرکت دهنده ماهیچه هایی است که گونه و لب در آن‌ها مشترکند. ماهیچه جنباننده گونه در هر گونه یک ماهیچه پهن است که بنام ماهیچه گونه (ماهیچه شیپوری) نامیده می شود. (منبع: ویکی پدیا)

اما اکثر افرادی که می خواهند برای تزریق ژل گونه اقدام کنند، نگران هزینه انجام این عمل زیبایی هستند که بایستی گفت قیمت یکسانی برای افراد مختلف ندارد و بستگی به چندین عامل خواهد داشت.

هزینه تزریق ژل گونه در شیراز نیز به مانند سایر شهرهای ایران به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • تخصص و تجربه پزشک
 • تجهیزات و امکانات کلینیک
 • نوع و برند ژل
 • مقدار ژل برای تزریق
 • سن افراد
 • میزان آسیب موجود
 • تعداد جلسات مورد نیاز
 • موقعیت جغرافیایی و شهر محل سکونت شما

تمامی عوامل و موارد بالا تاثیر محسوسی در تعیین هزینه تزریق ژل به گونه خواهد داشت، به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی از آن را بیان کرد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه انجام تزریق ژل گونه، به یکی از بهترین کلینیک های شهر خود مراجعه کنید تا پس از بررسی های لازم، هزینه دقیق آن به شما اعلام گردد.

در پایین لیستی از کلینیک های تزریق ژل گونه شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های تزریق ژل در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز تزریق ژل گونه در شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مراکز تزریق ژل گونه بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش کلینیک ها و پزشکان تزریق ژل گونه بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مراکز دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مراکز و کلینیک ها بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد تزریق ژل
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران در مورد تزریق ژل

در صورتی که اطلاعاتی در مورد هزینه تزریق ژل گونه دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. گونه (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...