انجام میکرونیدلینگ صورت در شیراز

میکرونیدلینگ صورت در شیراز

اکثر افرادی که برای عمل ها و روش های جوانسازی پوست اقدام می کنند، هدف اول آنها جوانسازی پوست صورت است و در مرحله بعد به سراغ جوانسازی پوست دست یا هر عضو دیگری خواهند رفت.

به همین دلیل جای تعجبی ندارد که اکثر افراد متقاضی ابتدا میکرونیدلینگ صورت را انجام می دهند و برای آن اقدام خواهند کرد.

البته لازم است به این نکته نیز اشاره ای داشته باشیم که میکرونیدلینگ برای مشکلات پوستی گردن، اطراف چشم‌ ها، دهان و ... نیز بسیار موثر و کاربردی می باشد.

جنس سوزن هایی که در این روش مورد استفاده قرار می گیرد، تیتانیوم است. این فلز از جمله فلزهایی است که در حرکات رفت و برگشتی ایجاد حرارت نمی کند و شما نگرانی بابت آسیب دیدن یا سوزانده شدن پوست صورت خود نخواهید داشت.

خطر بروز لکه‌ های پوستی و باقی ماندن جای زخم در این روش بسیار کمتر است و به همین خاطر این روش برای افرادی که پوست تیره‌ تری دارند نیز ایمن است. این روش برای پوست‌ های نازک و حساس مناسب است. این روش به سادگی و در کلینیک انجام می‌ شود و به خاطر سادگی و سهولت، انجام آن نیازی به وسایل و تجهیزات پیشرفته و آموزش‌ های حرفه‌ ای و ویژه ندارد. این روش درد زیادی به همراه ندارد و بیماران می‌ توانند به راحتی آن را تحمل کنند. (منبع: ویکی پدیا)

یکی از مهمترین فواید این روش هزینه کم آن نسبت به سایر روش های درمانی مانند لیزر است. همچنین در روش لیزر ممکن است آسیب های حرارتی بر روی پسوت صورت شما ایجاد شود که در روش میکرونیدلینگ شاهد آن نخواهیم بود.

با توجه به مزیت های میکرونیدلینگ به خصوص برای انجام آن در ناحیه صورت، این روش به افراد زیر بسیار توصیه می شود:

  • افرادی که جای بریدگی، زخم یا خراشیدگی‌ روی پوست خود دارند.
  • مناسب برای افرادی که پوست‌ شان تحت پرتو درمانی و اشعه‌ درمانی قرار داشته است.
  • عفونت پوستی، عارضه یا تب‌خال جزو مشکلات عمده پوستی می باشد که این روش برای از بین بردن آنها بسیار مناسب است.
  • مشکلات پوستی در بانوان باردار و یا شیرده بسیار شایع است که میکرونیدلینگ برای آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
  • بروز کلوئید یا گوشت اضافه از دیگر مشکلات پوستی است که این دسته از افراد نیز می توانند از میکرونیدلینگ استفاده کنند.
  • مناسب برای بیماران هموفیلی، افرادی که از آسپرین و داروهای ضد انعقاد خون استفاده می‌ کنند.

تمامی مشکلات پوستی بالا ممکن است در پوست صورت افراد مختلف شاهد آن باشیم که بهترین و جدیدترین روش برای از بین بردن آن، میکرونیدلینگ است.

وبسایت کارشد لیستی از کلینیک های میکرونیدلینگ شیراز را تهیه کرده است که شما عزیزان می توانید با استفاده از قسمت جستجو که در بالای این لیست قرار دارد، آنها را بر اساس اسم یا محله و خیابان مورد نظر جستجو نمایید.

با استفاده از فیلتر نمایش "نزدیکترین به من" در این لیست می توانید آنها را بر اساس نزدیکی به خود مرتب کنید. (برای استفاده از این امکان باید اجازه دسترسی به لوکیشن را به وبسایت کارشد بدهید.)

اگر یکی از مشکلات پوستی بالا را دارید و باعث کم شدن اعتماد بنفس شما شده است، می توانید برای میکرونیدلینگ صورت در شیراز اقدام کنید تا بعد از مشاهده نتیجه آن، اعتماد بنفس تان را دوباره بدست آورید.

برای پیدا کردن بهترین کلینیک میکرونیدلینگ صورت می توانید با استفاده از فیلتر نمایش "محبوبترین ها" که در بالای لیست کلینیک ها در وبسایت کارشد قرار دارد، آنها را بر اساس محبوبیت بین کاربران مشاهده نمایید.

منبع:

  1. میکرونیدلینگ (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...