انجام میکرودرم صورت در شیراز

میکرودرم صورت در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

اکثر افرادی که می خواهند برای جوانسازی پوست خود اقدام کنند، اولویت آنها جوانسازی پوست صورت می باشد، زیرا هر چه پوست صورت جوان تر و شاداب تر باشد، تاثیر بسیاری در زیبایی و اعتماد بنفس شما خواهد داشت.

پس جای هیچگونه تعجبی نیست که تقاضا برای میکرودرم صورت نسبت به سایر اعضای بدن بیشتر باشد.

در شهرهای بزرگ اکثر کلینیک ها و مراکز میکرودرم با افرادی رو به رو هستند که برای میکرودرم صورت اقدام می کنند که کلینیک های زیبایی شهر شیراز نیز از این قضیه مستثنی نیستند.

هدف اصلی در این روش برداشتن لایه ای نازک از روی پوست شما می باشد که لایه و سطح جدید پوست صورت شما بسیار جوان تر، یکدست تر و شاداب تر خواهد بود.

امروزه بیشتر از لایه‌ برداری سطحی، که آن را میکرودرم ابرِیژن می‌ نامند استفاده می‌ کنند. هرچند که استفاده از امواج لیزر برای جوانسازی و از بین بردن جوشگاه (اسکار) رو به گسترش است. در دستگاه میکرودِرم ابرِیژن معمولاً از یک پودر ساینده مانند اکسید آلومینیوم، که با فشار هوای متراکم از طریق یک لولهٔ باریک و سری به پوست برخورد می‌کند، استفاده می‌ کنند. همزمان، عمل ساکشن نیز انجام می‌ گیرد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال اگر می خواهید برای میکرودرم صورت در شیراز اقدام کنید، لازم است ابتدا به صورت تلفنی یا حضوری از این مراکز نوبت دریافت کنید. همچنین لازم به ذکر است که انجام میکرودرم صورت معمولا در مدت زمان 30 الی 45 دقیقه قابل انجام است.

جالب است بدانید که انجام میکرودرم ابریژن صورت توسط سه روش دستی نوک الماسی، کریستال میکرودرم ابریژن و هیدرودرم ابریژن انجام می شود و روش مورد استفاده بستگی به کلینیک و پزشک متخصص شما خواهد داشت.

به هر حال روش هیدرودرم ابریژن جدیدترین روش در این زمینه است که کلاژن سازی و افزایش خون رسانی را بهتر از دو روش دیگر انجام می دهد.

توجه داشته باشید هنگامی که برای انجام میکرودرم صورت به یک کلینیک مراجعه می کنید، بایستی مواردی چون مراحل انجام، نتیجه میکرودرم، تعداد جلسات درمانی، عوارض جانبی و هزینه به طور واضح برای شما توضیح داده شود.

در پایین لیستی از مراکز میکرودرم شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه کلینیک های میکرودرم در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز میکرودرم شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه کلینیک ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

  1. مرتب سازی مراکز بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
  2. نمایش مراکز میکرودرم بر اساس بروز بودن اطلاعات
  3. قابلیت جستجوی مراکز بر اساس خیابان، کوچه و ...
  4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد میکرودرم
  5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

به نظر شما بهترین مرکز میکرودرم صورت شیراز کدام است و چه ویژگی هایی بایستی داشته باشد؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. درم ابریژن (ویکی پدیا)
قدوسی شرقی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
قدوسی غربی
اطلاعات بیشتر...