مراکز مزوتراپی مو در شیراز

مزوتراپی مو در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

در شهر شیراز کلینیک ها و مراکز زیبایی بسیار زیادی فعالیت میکنند و این مراکز بسیار مورد استقبال هستند. در این بین مزوتراپی مو یکی از روش های محبوب است.

امروزه ریزش موها یکی از دغدغه ها مردم شده است چراکه این موضوع باعث کاهش اعتماد بنفس ما خواهد شد. دلایل بسیاری برای ریزش مو وجود دارد که روش های زیادی نیز برای جلوگیری از آن می توان مورد استفاده قرار داد.

یکی از بهترین روش ها جهت جلوگیری و درمان ریزش مو، مزوتراپی می باشد. این روش کاملا جدید است که البته پیشینه ای قدیمی نیز دارد.

استفاده از مزوتراپی در تریکولوژی می‌تواند برای ایجاد رطوبت و تغذیه پوست سر و حتی تنظیم فعالیت غدد سبورئیک پوست سر مفید باشد. ریزش مو یک چالش بی‌پایان برای بسیاری از مردان و حتی برخی از زنان است. یکی از راه‌های کمک به رشد و جلوگیری از ریزش مو انجام مزوتراپی مو است. داروهایی همراه با هورمون‌های محرک رشد مو در فولیکول‌ها برای استفاده در مزوتراپی فرموله شده‌اند و موجب می‌گردند تا میزان رشد مو و همچنین حجم مو پس از استفاده این ترکیبات در یک بازه زمانی مشخص افزایش پیدا کند. از مزوتراپی می‌توان به‌عنوان عملی پیشگیرانه برای ریزش مو و روشی برای رشد مجدد مو استفاده شود. به‌تازگی جراحان پیوند مو از مزوتراپی برای ارسال مواد مغذی به فولیکول‌های مو به‌منظور کمک به تشکیل و پایدارسازی فولیکول مو استفاده کرده‌اند که نتایج به‌دست‌آمده بسیار مطلوب بوده است. (منبع: ویکی پدیا)

مزوتراپی مو روشی درمانی است که هم به صورت مکمل روش های دیگر و هم به صورت جداگانه، تجویز می شود.

معمولا مزوتراپی مو برای مردان و زنان که دچار ریزش مو شده اند، مورد استفاده قرار می گیرد و محدودیت سنی ندارد.

نکته جالب توجهی که در رابطه با مزوتراپی مو می توان به آن اشاره کرد، میزان ماندگاری آن است که نسبت به سایر روش های غیر تهاجمی بسیار بیشتر است و البته این ماندگاری بستگی به علل ریزش مو، شکل و شدت ریزش مو نیز خواهد داشت.

از جمله مزیت های مزوتراپی مو نیز می توان به بهبود خون رسانی، غذارسانی به بافت پوست و فولیکول‌ ها، جلوگیری از فرآیند تحلیل رفتن فولیکول‌ ها، تنظیم ترشح چربی پوست، بهبود اثرات سایر روش‌های درمانی و مفید برای بهبود نتایج کاشت مو اشاره کرد.

البته مزوتراپی مو دارای مزیت های دیگری نیز می باشد:

  • هزینه کم نسبت به سایر روش ها
  • بدون نیاز به جراحی
  • دوره نقاهت کوتاه
  • مدت زمان جلسات کوتاه
  • درصد موفقیت بالا
  • بدون درد و بیهوشی
  • درمان ریزش مو
  • رفع مشکلات چربی، شوره و همچنین ترمیم شدن موهای آسیب دیده

مزوتراپی مو در شیراز نیز توسط بسیاری از کلینیک های زیبایی به خصوص کلینیک های کاشت مو برای افراد متقاضی مورد استفاده قرار می گیرد. البته جالب است بدانید که مزوتراپی جهت رفع ریزش موهای ابرو نیز انجام می شود. معمولا این مراکز، مزوتراپی ابرو را نیز برای شما انجام خواهند داد.

اگر می خواهید برای کاشت مو اقدام کنید، می توانید به مقاله مراکز کاشت مو شیراز مراجعه نمایید تا بیشتر با آنها و روش هایی که مورد استفاده قرار می دهند، بیشتر آشنا شوید.

در صورتی که تجربه انجام مزوتراپی را دارید، میتوانید در بخش نظرات تجربیات خود را با دیگر کاربران عزیز کارشد به اشتراک بگذارید.

به نظر شما بهترین مرکز مزوتراپی مو در شیراز کدام است؟

منبع:

  1. مزوتراپی (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
خیابان ارم
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...