مبل راحتی در شیراز

خرید مبل راحتی در شیراز(معرفی 10 نمایشگاه)

مشاهده مراکز معرفی شده

یکی از مواردی که با انتخاب مناسب برای هر خانه ای می توان بوسیله آن تغییرات چشمگیر و زیبایی در فضای داخلی ایجاد کرد، مبلمان است. مخصوصا مبل های راحتی که امروزه به دلیل آپارتمان نشینی اکثر مردم، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مبل های راحتی از قدیمی ترین انواع مبل هستند که بیش از 200 سال قدمت دارند و مدل های دو نفره و سه نفره و حتی تک نفره هم دارند. ویژگی اصلی مبل های راحتی شامل موارد زیر می باشد:

 • واضح نبودن چوب به کار رفته در آن
 • پایه های کوتاه
 • دسته های پهن
 • قیمت مناسب
 • ابعاد کوچک
 • ارتفاع کم
 • تشک نرم

با این تفاسیر مبل راحتی می تواند انتخاب خوبی برای خانه های کوچک، اتاق تلویزیون و فضاهای این چنینی باشد. مبل راحتی انواع مختلفی دارد:

 • کاناپه: کاناپه ها معمولا بصورت ست با سایر مبل ها هستند اما در بسیاری از مواقع افراد آنها را بصورت تک خریداری می کنند؛ زیرا استفاده از کاناپه کاملا بر اساس سلیقه است و طرفداران زیادی دارد.
 • لاوست: دلیل نامگذاری این مبل آن است که این مبل طوری طراحی شده است که افراد در هنگام نشستن فاصله کمی از یکدیگر دارند و به آن، محل نشستن با عشق گفته می شود.
 • فوتون یا مبل های راحتی تخت خوابشو: این مبل برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است، زیرا می تواند هم به عنوان مبل استفاده شود و هم با باز کردن آن، بعنوان تخت استفاده شود.
 • ال: استفاده از این مبل برای پوشاندن فضای پرت بسیار مناسب می باشد.
 • ایتالیایی: کشور ایتالیا در صنعت مبل بسیار برجسته است و مدل های این مبل بسیار مورد توجه همه کشورها می باشد. همچنین هزینه این مبل از سایر مبل ها بهتر و به صرفه تر می باشد.

در بدنهٔ این مبلمان اغلب اثری از چوب نیست. پایه ها کوتاه و دسته ها پهن می باشند و قیمت و مرغوبیت آن نسبت به مبل استیل نازل تر می باشد. مبل راحتی خود به چند دسته تقسیم می شود که معروفترین آن‌ها «ال»، «ال‌یو»، «شانو» و… است. اخیراً در تولیدات بیشتر مبلمان راحتی مقداری از چوب در نمای مبل نیز دیده می شود. امروزه در ساخت انواع مبل و به خصوص مبل راحتی، چوب یا فرآورده های چوبی نظیر ام دی اف و نئوپان و… به کار برده می شود. معمولاً در طراحی چنین مبل هایی از مواردی چون چرم، پارچه و چوب با نسبت های مختلف استفاده می شود. (منبع: ویکی پدیا)

در شهر شیراز هم مانند سایر شهرها اکثر مردم به زندگی های آپارتمانی روی آوردند و استفاده از مبل های راحتی می تواند انتخاب بسیار خوبی برای آنها باشد.

برای خرید مبل راحتی در شیراز هم می توانید به فروشگاه های مبل این شهر مراجعه کرده و انواع مختلفی از این مبل ها را از نزدیک ببینید.

وبسایت کارشد لیستی از گالری های مبلمان تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شماره های تماس، آدرس، مسیریابی، اینستاگرام و ... می توانید به صفحه آنها مراجعه کنید.

در پایین لیستی از گالری های مبلمان شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه مبل فروشی ها در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مبل فروشی های شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه مبل فروشی ها، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن مبل فروشی های دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 5. مطالعه مقاله ای کامل در مورد خرید مبلمان
 6. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

تجربیات خودتان در مورد خرید مبل از مبل فروشی های شیراز را با ما در میان بگذارید.

منبع:

 1. مبل راحتی (ویکی پدیا)
بلوار عدالت
اطلاعات بیشتر...
بلوار دکتر حسابی
اطلاعات بیشتر...
بلوار عدالت
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...
شهرک صنعتی
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...
سینما سعدی
اطلاعات بیشتر...
اتوبان شیراز مرودشت
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...
بلوار رحمت
اطلاعات بیشتر...
کمربندی اکبرآباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار پاسداران
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...