مادلینگ صورت در شیراز

مادلینگ صورت در شیراز(معرفی 7کلینیک و دکتر)

مشاهده مراکز معرفی شده

امروزه یکی از عمل های زیبایی که بسیار مورد توجه قرار گرفته است، مادلینگ صورت می باشد که به معنای زاویه دار کردن و برجسته سازی بعضی از نقاط صورت (چانه، گونه و ...) است.

برای انجام مادلینگ صورت بایستی به پزشکان متخصص پوست مراجعه نمایید تا پس از بررسی وضعیت صورت شما، بهترین روش انجام شود که معمولا اکثر پزشکان متخصص از تزریق ژل برای مادلینگ صورت استفاده می کنند.

معمولا برای انجام مادلینگ صورت، پزشکان متخصص از روش های مختلفی استفاده می کنند که تزریق بوتاکس، تزریق چربی، تزریق ژل، پروتز، لیفت با نخ و ... از جمله مهمترین روش ها به حساب می آیند.

هزینه انجام مادلینگ صورت بستگی به موارد مختلفی دارد که این عوامل عبارتند از:

  • روش انتخابی پزشک
  • میزان بوتاکس، چربی، ژل و پروتز تزریق شده به نواحی مختلف صورت
  • تشخیص پزشک متخصص
  • نوع و برند فیلر یا ژل
  • موقعیت جغرافیایی

انجام مادلینگ صورت به روش هایی که ذکر شد، دارای مزیت هایی برای افراد متقاضی می باشد که بدون درد بودن، ایمن و مطمئن، استفاده از بی حسی موضعی، عدم نیاز به بستری شدن، دوره نقاهت کوتاه، عوارض کم، قابل برگشت پذیری و ... از جمله این مزیت ها است.

هر کس در هر رنج سنی می تواند برای انجام مادلینگ صورت اقدام کند و با زاویه دار کردن و برجسته سازی نواحی از صورت، چهره ای جذاب تر داشته باشد به شرط آنکه این عمل زیبایی را توسط پزشک متخصص انجام دهید تا به نتیجه مطلوب دست یابید.

ماندگاری مادلینگ صورت بسته به روشی که توسط پزشک متخصص انجام می شود، بین 6 تا 15 ماه خواهد بود که در این رابطه می توانید از پزشک متخصص خود نیز پرس و جو کنید.

جالب است بدانید که:
مدل بودن نیازی به تحصیلات عالی ندارد، با این حال در بسیاری از کشورهای غربی، طراحان، مدیران و دست‌اندرکاران مدل‌ها و صنعت مربوط، مدارس مخوو کارگاه‌هایی خاصی دارند. دانش‌آموختگان این مراکز در این حرفه و فن، حتی دروسی مثل آناتومی بدن انسان، طراحی با نرم‌افزار، و مدیریت را مجبورند بگذرانند. اما خود مدل‌ها نیز گاهی تحصیلات کلاسیک را با هنر و حرفهٔ خود درمی‌آمیزند. به‌طور نمونه، بروک شیلدز (همسر سابق آندره آغاسی) که در سن ۱۴ سالگی بر روی جلد مجلهٔ وُگ قرار گرفت، فارغ‌التحصیل رشتهٔ زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه پرینستون است. (منبع: ویکی پدیا)

در شهر شیراز کلینیک های زیبایی و پزشکان متخصص پوست زیادی فعالیت دارند که به جرات می توان گفت جزو بهترین های ایران هستند و همین موضوع باعث شده تا شهر شیراز به عنوان یکی از قطب های زیبایی کشور شناخته شود.

شما می توانید برای انجام مادلینگ صورت در شیراز به کلینیک های زیبایی یا مطب پزشکان پوست، مو و زیبایی مراجعه کنید تا پس از بررسی های لازم توسط آنها، بهترین روش مادلینگ صورت برای شما انتخاب و انجام شود.

در ادامه لیستی از کلینیک ها و پزشکان متخصص شهر شیراز توسط وبسایت کارشد جمع آوری و تهیه شده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه انجام مادلینگ صورت، هزینه و ... می توانید با آنها در ارتباط باشید و مشاوره دریافت کنید.

آیا تا به حال برای انجام مادلینگ صورت اقدام کرده اید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در قسمت نظردهی این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

منبع:

  1. مدل (ویکی پدیا)
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...