لمینت دندان بصورت اقساطی در شیراز

لمینت دندان اقساطی در شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

پوسته ای همرنگ با رنگ دندان ها و یا طبق نظر بیمار طراحی و بر روی دندان ها چسبانده می شود که به آن لمینت یا ونیر دندان می گویند و روشی بسیار عالی برای از بین بردن بدشکل بودن، کج بودن و ظاهر بد دندان ها می باشد.

بلند کردن دندان های کوتاه، اصلاح طرح لبخند، تصحیح بد رنگی و بد شکلی دندان ها بدون ارتودنسی در فک بالا و پایین، بستن فاصله بین دندان ها، افزایش زیبایی و شفافیت دندان ها مهمترین کاربرد و استفاده از لمینت یا ونیر می باشد.

انجام لمینت دندان جزو روش های زیبایی به حساب می آید، قیمت نسبتا بالایی داشته و معمولا هیچ بیمه هزینه آن را قبول نخواهد کرد.

اما در حال حاضر بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی و دندانپزشکان زیبایی برای رفاه حال بیماران خود، شرایط اقساطی لمینت را نیز فراهم کرده اند که می توان در صورت نیاز از این شرایط استفاده کرد.

به طور کلی نوع لمینت (ونیر کامپوزیت یا سرامیکی)، پیچیدگی درمان، میزان و نوع مواد به کار رفته، مقدار تغییرات مورد نظر، تجربه و تخصص دندانپزشک، تجهیزات و امکانات کلینیک، موقعیت جغرافیایی و ... جزو مهمترین عوامل تعیین کننده هزینه نهایی لمینت دندان های بیمار به حساب می آید که می توان این هزینه را طبق شرایط اقساطی که کلینیک یا دندانپزشک مورد نظر برای شما تعیین می کند، پرداخت نمایید.

جالب است بدانید که:

مراحل نصب لمینت دندان به صورت زیر است: (منبع: ویکی پدیا)

  1. ابتدا دندانپزشک زیبایی دندان های شما را معاینه خواهد کرد. ممکن است طی این معاینه از شما خواسته شود که برای بررسی پوسیدگی دندان، تصویر برداری انجام دهید. لازم است بدانید قبل از انجام لمینت باید تمامی مشکلات دندان، لثه و دهان شما برطرف شود. در نهایت و پس از بررسی پزشم بهترین روش زیبایی را به شما پیشنهاد خواهد داد.
  2. در مرحله بعد ممکن است دندان های شما کمی تراشیده شود و از آن ها قالب گرفته شود. قالب دندان به لابراتوار ارسال می شود تا مراحل ساخت آغاز شود.
  3. در نهایت و س از چند روز لمینت ها آماده خواهد بود. دندانپزشک لمینت ها را با چسب مخصوصی به دندان های شما خواهد چسباند.

با توجه به شرایط اقتصادی مختلف مردم، قطعا افراد زیادی علاقه مند به انجام لمینت یا ونیر دندان هستند، اما ترجیح‌شان این است که هزینه آن را به صورت اقساطی پرداخت نمایند.

خوشبختانه اکثر کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی که خدمات لمینت ارائه می دهند، شرایط اقساطی را نیز برای بیماران و مراجعه کنندگان خود محیا کرده اند.

شما عزیزان همشهری نیز که به دنبال لمینت دندان اقساطی در شیراز هستید، پیشنهاد می کنیم به لیستی که در ادامه توسط وبسایت کارشد تهیه شده است، مراجعه کنید و شرایط اقساطی لمینت دندان را از آنها جویا شوید.

آیا تا به حال لمینت دندان بصورت اقساطی را در این شهر انجام داده اید؟ به نظر شما کدام کلینیک یا دندانپزشک زیبایی شرایط اقساطی بهتری برای بیماران خود ارائه می دهد؟ می توانید نظرات خود را در قسمت نظردهی این مقاله برای ما بنویسید.

منبع:

  1. لمینت یا ونیر (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
بلوار چمران
اطلاعات بیشتر...
بلوار میرزای شیرازی
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...