هزینه کاغذ دیواری در شیراز

قیمت کاغذ دیواری شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

اگر دیوارهای خانه شما نیاز به تعمیر دارد و یا می خواهید یک تغییر اساسی در آنها ایجاد کنید، استفاده از انواع کاغذ دیواری و نسب آنها به شدت مناسب می باشد. زیرا هم به صرفه است و هر در مدت زمان کمی می توان چسباندن آن را انجام داد.

قیمت کاغذ دیواری در شیراز هم بصورت استاندارد و مانند سایر شهرها محاسبه می شود؛ به اینگونه که کاغذ دیواری به صورت رولی و بر حسب متر مربع به فروش می رسد. انواع کاغذ دیواری ها معمولا عرض 50، 70 سانتی متری و یک متری داشته و قیمت آنها بسیار متفاوت می باشد.

اما به طور کلی قیمت کاغذ دیواری به عوامل زیر بستگی خواهد داشت:

 • نوع کاغذ دیواری
 • هزینه نصب کاغذ دیواری
 • متراژ
 • برندهای مختلف (ایرانی یا خارجی)
 • موقعیت جغرافیایی
 • جنس کاغذ

به هر حال اگر می خواهید برای خرید کاغذ دیواری اقدام کنید، لازم است با فروشگاه ها در تماس باشید تا با جزئیات بیشتر شما عزیزان را راهنمایی کنند، زیرا هزینه دقیقی را نمی توان بیان کرد.

کاغذ دیواری سیسمیک در یک شبیه‌سازی زلزله آزمایش شده‌است. ساختمانی که این کاغذ دیواری در آن به کار رفته بود، فرو نریخت. قرار است از سال ۲۰۱۴ به بعد کاغذ دیواری سیسمیک به صورت انبوه تولید شود. قیمت این کاغذ دیواری از کاغذ دیواری معمولی بیشتر است؛ ولی برای مردمی که در مناطق زلزله خیز زندگی می‌کنند، ارزش خرید دارد. (منبع: ویکی پدیا)

بسیاری از مردم به دنبال کاغذ دیواری ارزان در شیراز هستند که به این دسته از افراد پیشنهاد می کنیم، حتما به فروشگاه ها و نمایندگی های کاغذ دیواری در این شهر مراجعه کنند تا با قیمت های آنها بیشتر آشنا شده و طبق بودجه خود خرید انجام دهند.

اگر احساس می کنید که در چسباندن کاغذ دیواری به حد کافی تجربه نداشته و ماهر نیستید، حتما از نیروهای متخصص چسباندن کاغذ دیواری کمک بگیرید. در شهر شیراز هم پس خرید کاغذ دیواری، افراد متخصصی هستند که بتوانند در نصب آن شما را یاری کنند.

آیا تجربه ای در زمینه قیمت نصب کاغذ دیواری در شیراز دارید؟ شما می توانید نظرات و تجربیات خودتان را در این زمینه با دیگر کاربران وبسایت کارشد به اشتراک بگذارید.

در پایین لیستی از فروشگاه های کاغذ دیواری شهر شیراز برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده همه فروشگاه ها روی دکمه (مشاهده همه فروشگاه های کاغذ دیواری شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه فروشگاه ها و گالری های کاغذ دیواری شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. نمایش فروشگاه های کاغذ دیواری بر اساس بروز بودن اطلاعات
 2. امکان دیدن فروشگاه های دارای تخفیف
 3. قابلیت جستجوی بر اساس خیابان، کوچه و ...
 4. مطالعه مقاله ای کامل در مورد خرید کاغذ دیواری
 5. مشاهده سوالات پرتکرار کاربران

منبع:

 1. کاغذ دیواری (ویکی پدیا)
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
عفیف آباد
اطلاعات بیشتر...