قیمت مبل در شیراز

قیمت مبل شیراز

مشاهده مراکز معرفی شده

خرید مبلمان یکی از مواردی است که قطعا همه ما برای یکبار همه که شده آن را تجربه کرده ایم و همانطور که می دانید، تاثیر فراوانی در زیباسازی فضای داخلی هر خانه ای خواهد داشت.

مبل های بسیار متنوعی تولید و وارد بازار می شوند که هر کدام از آنها قطعا خصوصیات منحصر به فرد خود را دارند و برای دکوراسیون های داخلی مختلف کاربرد خواهند داشت.

وقتی وارد بازار مبل می شوید، با مبل های بسیاری رو به رو خواهید شد که هر کدام از آنها قیمت های متفاوتی دارند. به همین دلیل نمی توان به صورت دقیق هزینه و قیمت مبلمان را تعیین کرد.

اما قیمت مبل در شیراز و سایر شهرهای ایران به شرایطی بستگی دارد که بعضی از آنها را در اینجا ذکر می کنیم:

 • نوع مبل
 • نوع چوب
 • جنس پارچه
 • متراژ پارچه
 • تعداد مبل
 • سفارشی بودن
 • موقعیت جغرافیایی و شهر محل شکونت شما

عوامل تعیین کننده قیمت مبلمان را در بالا ذکر کردیم و اگر می خواهید با قیمت انواع مبلمان بیشتر آشنا شوید، لازم است به بازار مبل شهر خود سر بزنید و یا با گالری های مبلمان در تماس باشید تا با جزئیات بیشتر شما عزیزان را راهنمایی کنند.

یکی از چوب هایی که در صنایع مبلمان استفاده می شود چوب توسکا می باشد که در ایران نیز به وفور یافت می شود. چوب توسکا از چوب های نیمه سنگین تا سبک محسوب می شود و در دو نوع ییلاقی و قشلاقی عرضه می شود. هر دو نوع چوب توسکا در مجاورت آب مقاومت خود را حفظ می کند و رطوبت را به خوبی تحمل می کند. از لحاظ رنگ پذیری و ابزارخوری و پرداخت، چوبی مناسب است و در صنایع مبلمان مصرف می شود. چوب توسکا از انواع چوب کم دوام محسوب می شود و مبل های ساخته شده با چوب توسکا از قیمت کمتری برخوردار است. (منبع: ویکی پدیا)

وبسایت کارشد برای کمک و راهنمایی شما عزیزان همشهری، لیست گالری های مبلمان را تهیه کرده است که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه و قیمت انواع مبل می توانید با آنها در تماس باشید.

برای مشاهده همه مبل فروشی ها در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مبل فروشی های شیراز) کلیک کنید. در آن صفحه علاوه بر مشاهده همه گالری های مبلمان شیراز، امکانات زیر برای انتخابی بهتر در دسترس شما قرار دارد:

 1. مرتب سازی مبل فروشی ها بر اساس محبوبیت بین کاربران یا تعداد بازدید
 2. نمایش گالری های مبلمان بر اساس بروز بودن اطلاعات
 3. امکان دیدن گالری های مبل دارای تخفیف
 4. قابلیت جستجوی مبل فروشی ها بر اساس خیابان، کوچه و ...

در صورتی که با قیمت مبلمان در شیراز آشنا هستید یا اطلاعاتی در مورد آن دارید، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع:

 1. مبل راحتی (ویکی پدیا)
بلوار بعثت
اطلاعات بیشتر...
ایمان شمالی
اطلاعات بیشتر...
خیابان وصال
اطلاعات بیشتر...