قیمت سابسیژن در شیراز

قیمت سابسیژن شیراز

یکی از بهترین روش های ممکن برای از بین بدن جای جوش، زخم، آکنه و ... استفاده از روش سابسیژن می باشد که امروزه توسط کلینیک ها و پزشکان زیبایی بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر می خواهید برای انجام سابسیژن اقدام کنید، لازم است بدانید که این روش در چند مرحله زیر برای شما انجام می شود:

 • آماده سازی پوست
 • انتخاب دستگاه سابسیژن
 • انجام عمل بوسیله دستگاه
 • تمیز کردن جای زخم

تمامی این مراحل بایستی زیر نظر متخصص انجام شود تا به نتیجه مطلوب برسید. پس توجه داشته باشید که برای انجام سابسیژن، حتما به پزشک متخصص مراجعه نمایید.

البته توجه داشته باشید که سابسیژن با تکنیک تزریق خونی، سابسیژن با پیوند پوست، سابسیژن با PRP و سابسیژن با پر کننده یا فیلر از جمله روش های انجام این عمل زیبایی است که توسط متخصص برای شما انتخاب و انجام می شود.

یکی از مهمترین عوامل در مشخص شدن قیمت سابسیژن، تعداد جلسات انجام آن می باشد. تعداد جلسات انجام عمل سابسیژن بستگی به شرایط فیزیکی پوست افراد خواهد داشت و تعداد جلسات انجام آن را پزشک متخصص شما تعیین می کند.

اما به صورت کلی برای انجام سابسیژن نیاز است 3 الی 6 جلسه اقدام کنید.

در این روش، پزشک می‌ کوشد با سایش فیزیکی (یا با مواد شیمیایی)، لایه‌ های سطحی و حتی بخشی از لایه‌ های میانیِ اپیدرم را که اغلب ناهموار و حاوی سلول‌ های فرسوده و مرده است، بردارد تا پوست جدیدی که جوان‌ تر و مسطح‌ تر است جایگزین آنها شود. معمولاً از برس یا پودرهای ساینده مانند اکسید آلومینیوم استفاده می‌ شود. قبل از لایه برداری گاه از بی‌ حسی موضعی استفاده می‌ شود و پس از آن به بیمار توصیه می‌ شود تا چند روز از مواجهه با نور خورشید اجتناب نموده و از پمادهای ترمیم‌ کننده استفاده کند. اگر لایه‌ برداری خیلی عمقی باشد احتمال خونریزی جزئی وجود دارد. (منبع: ویکی پدیا)

به هر حال قیمت سابسیژن در شیراز به مانند سایر شهرها به موارد زیر بستگی خواهد داشت:

 • تخصص پزشک
 • تعداد جلسات
 • امکانات کلینیک
 • نوع مواد و دستگاه سابسیژن
 • موقعیت جغرافیایی
 • گستردگی منطقه تحت درمان

موارد بالا در تعیین هزینه انجام سابسیژن بسیار مهم است و به همین دلیل نمی توان هزینه دقیقی از انجام آن را بیان کرد. پس بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد به کلینیک های سابسیژن مراجعه کنید تا پس از معاینه شما توسط پزشک متخصص، قیمت انجام آن به شما اعلام شود.

یکی از دغدغه های افراد متقاضی انجام سابسیژن، دوره نقاهت آن می باشد. دوره نقاهت در این روش بسیار کوتاه بوده و قرمزی و تورم بوجود آمده بعد از انجام این عمل زیبایی، طی 2 الی 3 روز از بین خواهد رفت.

وبسایت کارشد لیست کلینیک های سابسیژن شیراز را تهیه کرده است که در ادامه مشاهده می فرمائید. برای مشاهده همه کلینیک های سابسیژن در شیراز روی دکمه (مشاهده همه مراکز سابسیژن شیراز) کلیک کنید.

آیا اطلاعاتی در مورد قیمت انجام سابسیژن دارید؟ برای ما بنویسید.

منبع:

 1. درم ابریژن (ویکی پدیا)
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
فرهنگ شهر
اطلاعات بیشتر...
معالی آباد
اطلاعات بیشتر...